Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

Viskas su tavim gerai. Tik idomu kas kitu priesiskuma lemia... gal pavydas... ar siaip isiskaudino, kad mylima brenda i suns dienas isdejai. Ziema, niurus metas, visi jautrus pasidarem :D

Case nh nesakyčiau kad brendas :D bet čia tik tarrp kitko ;)

dirba jie visi tik kaikuriem brokas papuola 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Vilius pranešimas:

Yra funkcija tai dėžei automatiškai bėgius permest

Tuose nh ir case apie kurios čia kalba yra trys pavaru dėžiu tipai, pusiau automatinė, automatinė, ir belaiptė. Nh 7 serijos kaip ir case puma yra didesni ir mažesni,  tik didesniuose yra du tipai dėžiu, automatinė ir belaiptė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Juozukas pranešimas:

Nes Vilius turi jd, tai reiskias brendas, visos kitos markes atliekos

Stovi ir fendas kieme šita dar labiau myliu nor ir senukas.

Juozukas čia nevaryk melodiju vienos yraa geresnės už kitus, o kad šūdas nesakiau nei ant vienos didesnės firmos išskyrus made in china traktoriukus.

Šiaip juoko forma parašiau. Kas pažysta Aruni tai case ar nh nėr bėdų pirkt bent suremontuos tvarkingai ko apie kauno litagros meistrus negaliu pasakyt......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, MindaugasB80 pranešimas:

Pernai pirkom 7715, tai kaip 140 ag trauka gera,bet tėvukas sako jog galėtų būt geresnis sukibimas, kai su dubliais  sėjama su įdirbimu tai gerai bet 5×5 plūgą vilkt tai trūksta

Kiek sveria kokie balastiniai svoriai ant priekio. Vis tiek su svoriais plius minus apie 7tonas svers turėtu plugui 5×5užtekt tokio traktorio aišku jei ne labai šlapia moki ari. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Vilius pranešimas:

Stovi ir fendas kieme šita dar labiau myliu nor ir senukas.

Juozukas čia nevaryk melodiju vienos yraa geresnės už kitus, o kad šūdas nesakiau nei ant vienos didesnės firmos išskyrus made in china traktoriukus.

Šiaip juoko forma parašiau. Kas pažysta Aruni tai case ar nh nėr bėdų pirkt bent suremontuos tvarkingai ko apie kauno litagros meistrus negaliu pasakyt......

Tai patark man neismaneliui, galvoju tavo brenda pirkt ir renkuosi tarp 6130r ir 6155m, ka patartum. Pagrinde bus reikalingas 4k 100 tarp korpusu pluga vartoma tampyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Juozukas pranešimas:

Tai patark man neismaneliui, galvoju tavo brenda pirkt ir renkuosi tarp 6130r ir 6155m, ka patartum. Pagrinde bus reikalingas 4k 100 tarp korpusu pluga vartoma tampyt.

6155m. Variklis ne 4 o 6 cilindru. Didesne keliamoji galia. Traktorius su perspektyva i prieki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , Tadusia.L pranešimas:

Turbut, kad ta su 6 cilindrais :) jei nepaslaptis kokia M kaina ir su kuria dėže? (domina)

Automatas, tls tiltas, kabina amortizuojanti, elektrines hidro poros, svoriai, pneumatiniai stabdziai 97 vilniaus vadybininke siule, bet kazkaip atrodo per daug ji cia man uzmojo, reiks parodoje apsilankyti. Arba atsisakyti automato

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Juozukas pranešimas:

Tai patark man neismaneliui, galvoju tavo brenda pirkt ir renkuosi tarp 6130r ir 6155m, ka patartum. Pagrinde bus reikalingas 4k 100 tarp korpusu pluga vartoma tampyt.

Vienareikšmiškai 6155m 6 cil variklis, ilgesnė bazė sunkesnis. Drūtesnis traktorius, kurį galėsi apkraut labiau o reikalui esabt iki 200ag susikelt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Itariu kad neskiri kas yra automatine ir kas yra bepakope (belaipsne) pavaru deze...

labaj net skiriu .pusiau automatine kuria tortu pavadinau cia darbo metu jima tokia pasirode buvo laikinaj pakajtinis todel zinau kip vejkia ji ,tada automatine kuri pujkiai lauke dirda ,ir belaipte kur malonumas dirbt ,tajp kad kada sako an pusiau automatines automatine taj nebuvo zmogus susidures zmogus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Juozukas pranešimas:

Automatas, tls tiltas, kabina amortizuojanti, elektrines hidro poros, svoriai, pneumatiniai stabdziai 97 vilniaus vadybininke siule, bet kazkaip atrodo per daug ji cia man uzmojo, reiks parodoje apsilankyti. Arba atsisakyti automato

Mf neziurejai? Pernai pirkom 7715 tai uz 94 nupirkom su vario deze, elektrinem porom, isobus, prieki pakaba, darbinis. Amortizacija tilto, kabinos. Svoris prieki 1200kg. Jau nebelabai ka ten idet ejo daugiau. Pakaba galine 9600kg kelia, pats traktorius irgi nelengvas. Kolkas patenkinti, galvojam apie antra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , RicardasA pranešimas:

Mf neziurejai? Pernai pirkom 7715 tai uz 94 nupirkom su vario deze, elektrinem porom, isobus, prieki pakaba, darbinis. Amortizacija tilto, kabinos. Svoris prieki 1200kg. Jau nebelabai ka ten idet ejo daugiau. Pakaba galine 9600kg kelia, pats traktorius irgi nelengvas. Kolkas patenkinti, galvojam apie antra.

Ziurejau 6713s, uz pilna komplektacijos 77 prase be derybu, bet 4 cilindru, reikia paziuret 7 serijos, mano biudzetas iki 85.

 

Prieš 2 valandų, Jaunasis pranešimas:

prabangiai sakyciau jei vien 4k pluga patampyt su traktorium

Cia pradziai toks darbas, veliau sejamoji planuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Juozukas pranešimas:

Ziurejau 6713s, uz pilna komplektacijos 77 prase be derybu, bet 4 cilindru, reikia paziuret 7 serijos, mano biudzetas iki 85.

 

Cia pradziai toks darbas, veliau sejamoji planuose.

Berods kolega išradėjas buvo kažkoki claas ikėles nuoroda akcijinis už 77  tūkstančius, ten ir 6 cilindrai ir arkliu sočiai, ten jau ne tik 4 bet ir 5 vartoma galima kabint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-07 at 10:43, Juozukas pranešimas:

Ziurejau 6713s, uz pilna komplektacijos 77 prase be derybu, bet 4 cilindru, reikia paziuret 7 serijos, mano biudzetas iki 85.

 

 

Nh t7.260 uz tiek pinigu išeina aišku tik atomatinė pavaru dėže be jokiu ten psiaudo amortizaciju ir galios ir svorio turi i valias aisku kaina be pvm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Minduksx pranešimas:

Papimpintas traktorius su 6.7l varikliu, kad pas mane pumoj su 230ag laikys tikiu bet sitam kazin kaip ilgai?

Laikys tik motoresursas bus daug trumpesnis. Gi eina ant kiekybės padroš ūkininkas ir pirks vėl nauja vietoj to, kad ten birbintu 5000-10000val.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Minduksx pranešimas:

Papimpintas traktorius su 6.7l varikliu, kad pas mane pumoj su 230ag laikys tikiu bet sitam kazin kaip ilgai?

teko girdeti gandus, kad sito tipo variklis, su identiska stumuokline grupe ir tuo paciu alkuniniu statomas i katerius ir is jo isspausta apie 500 Ag :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...