Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

Prieš 8 valandų, MindaugasB80 pranešimas:

Sveiki,labai reikia patarimo dėl traktorio pasirinkimo,kaina visų  vienoda T7 190,mf 7714,puma 140x ,pagal bazę ir valdymą linkstu prie mf dyna 4 

Jei turi laiko tai siulyciau palaukt pavasario ir tegul atveza pabandyt. Bandziau mf7626 vt berods(jei skaiciu nesumaisiau). Nepatiko. Labiausiai del traukos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Jei turi laiko tai siulyciau palaukt pavasario ir tegul atveza pabandyt. Bandziau mf7626 vt berods(jei skaiciu nesumaisiau). Nepatiko. Labiausiai del traukos.

Lauk nebeturiu laiko,šiandien pabandžiau visus + valtra tai.nh ir valtra patiko labiausiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Jei turi laiko tai siulyciau palaukt pavasario ir tegul atveza pabandyt. Bandziau mf7626 vt berods(jei skaiciu nesumaisiau). Nepatiko. Labiausiai del traukos.

Pernai pirkom 7715, tai kaip 140 ag trauka gera,bet tėvukas sako jog galėtų būt geresnis sukibimas, kai su dubliais  sėjama su įdirbimu tai gerai bet 5×5 plūgą vilkt tai trūksta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, MindaugasB80 pranešimas:

T7 komplektacija geriausia 19 pavarų,bet greitis 40

Turejau tokį nh tai nx daugiau tokių nebus kieme, pavarų perjugimas laginimas visą amžinybę atrodė, čia pasirinkus automatą, poto nervino visos smulkmenos kabinoje, nuo valituvo padėčių iki migtuko išdėstymo, 

Kol nepavaziuo su kitais modelis tol nesupranti su kokiu šudu dirbi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ukdavidas pranešimas:

Turejau tokį nh tai nx daugiau tokių nebus kieme, pavarų perjugimas laginimas visą amžinybę atrodė, čia pasirinkus automatą, poto nervino visos smulkmenos kabinoje, nuo valituvo padėčių iki migtuko išdėstymo, 

Kol nepavaziuo su kitais modelis tol nesupranti su kokiu šudu dirbi

Cia tai ryskus jd fanas sitas, per visus kanalus savo jd reklamuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Juozukas pranešimas:

Man tai nei tavo nh nei tavo jd patinka, tiesiog biski atsipalaiduok, buk paprastesnis, nes ziurau ir cia ir fb reiskies kad labai kietas ukininkas ir viskas kieciausia ka turi, labai geras jd operatorius, tai biski buk paprastesnis, tik patarimas ;)

Ačiū už pastebėjimus,  aš visada  atsipalaidavęs, nes man  viskas ok, sakai per silpnas tokiam lygiui esi, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ukdavidas pranešimas:

Ačiū už pastebėjimus,  aš visada  atsipalaidavęs, nes man  viskas ok, sakai per silpnas tokiam lygiui esi, 

Viskas su tavim gerai. Tik idomu kas kitu priesiskuma lemia... gal pavydas... ar siaip isiskaudino, kad mylima brenda i suns dienas isdejai. Ziema, niurus metas, visi jautrus pasidarem :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...