Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

  • po 10 mėnesių...

Negendančios technikos deja nebūna :icon-cry: Yra galimybė rinktis tik mažiau gendnčią techniką kuri beabejo yra brangesnė.Apie newhollandus neturiu nei vieno +.Technika kuri sunkiai atlaiko garantinį laiką be remonto ką pripažysta ir vadybininkai :nu lyg ir patvaresnė tapo ta technika ,rečiau garantiniam kviečia" jų žodžiai.7 garantiniai per metus neblogai ane ,pradedant tepalų apsipylimu baigiant siurblių keitimu. AŠ tikrai ne prieš NH bet jiems reikėtų kokybę pakelti .Žinoma jei pirktai vokiečiams rinktą traktorių o ne trečiosioms šalims manyčiau tokių bėdų nebūtų bet ir kaina būtų tikrai kita. Pripažystu už MTZ visu 100% geresnė bent jau komfortas .Nu čia biskį ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dyras nesnekike pievu su "treciosioms salims" rinkta technika. Nera nieko panasaus. NH kokybes problema - kelios gamyklos skirtingose salyse. Automatiskai sunku uztikrinti kokybe. O tos salys nuo anglijos, italijos iki turkijos. Seip pagrindine gamykla Basildone (UK) mano nuomone neblogo lygio, bet manau koja kisa produkcijos masiskumas. T.y. masine produkcija. Jie tikrina 3 traktorius is 100. 3% !!!! Taigi cia juokinga. Todel ir eina lauzai. Nera is esmes blogas traktorius. Mes su kolegom daznai panagrinejam techninius sprendimus, galimybes - normaliai juda i prieki CNH. Bet kokybes klausimas astrus. Ji pavizdziui paruosti pardavimui uztrunka apie 3 dienas. Turi pilnai istestuoti, pakeisti is karto neveikianciu davikliu kruva, salniku keleta kuries is karto nauji leidzia ir tt. Dar vienas minusas - bent jau senieji TM labai garsus budavo viduje. Tiek deze uzdavo tiek variklis girdejos. Tai vat. O gal tu sneki apie TVT? Tai butu austrijoje rinktas STEYER traktorius ir jis nuo TM pvz skiriais kaip diena nuo nakties :) Daug aukstesne kokybe bet ir kaina smagi :) Tai vat prirasiau cia. Dar man kas nepatinka (bet cia daugeliui traktoriu tinka sitas) - nemontuojama is gamyklos frontalinis (patys deda Lytagra dirbtuvese) ir priekine pakaba tas pats. Nors lygtai girdejau jau ant mazesniu deda is gamyklos. nzn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gatawas ar ant FENDT būna "made in Belgium ,made in France o dar geriau made in EU ,vos ne made in CHINA " ,manau kad ne. O gal aš klystu? .Kaip pats kažkur minėjai už tam tikrą kainą gauni tam tikrą daiktą dėl ko aš su tavim visiškai sutinku. O kas liečia trečiases šalis tai nėra ko neigti nes nemanau kad vokietis pirks tą patį NH kurį veža į Lietuvą ir kuris garantinio laikotarpio be remonto neištraukia . Tarp kitko paprašius firmose "made in germany" atsiranda tokia technika (tiek traktoriai . tiek purkštuvai tiek padargai) bet patikėk prieš tai pasiūlyta kaina skiriasi kaip diena nuo nakties . Tikriausiai ir kokybė. Manyčiau mes visi ne apie TVT . Sutinku JŪS tikrai daugiau žinote apie visas technines peripetijas .Man belieka įvertinti aplinkui dirbančių kolegų atsiliepimus kas geriausiai atspindi ir servisa ir technikos patvarumą .Išduok paslaptį ar FENDT pradirbes 100 moto val apsipylė tepalais kurių servisiniai taip ir nesustabdė .Pilk ir važiuok .Žinai tikrai graudu žiūrėti į tokią techniką sumokėjus tokius pinigus . Tikriausia ne be reikalo pats BALSYS pripažino per TV NH turėtų pakeisti MTZ kai šiuos uždraus registruoti dėl aplinkosaugos .Kažin ne per dau :icon-question::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na seip tai manau kad buna :) ir ant FENDT :) Pavyzdziui lemputes :) Na ne tame esme. As ta ri sakiau kad kokybine prasme biski problemos pas NH. O seip zinok tikrai galiu garantuot bent jau anglijos gamykloj net nezino maumai kam renka. Traktoriu paskirstymas yra belgijoje. Taip kad tikrai negali jie surinkineti tipo nu va cia i LT tai nedasuksiu nedadesiu px...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali paneigti : viena partija kur daviklis kainuoja 15 evrų kitoje partijoje ten įdeda pvz už 100 evrų TIKRAI KOKYBIŠKĄ .Taip ir kaina su kokybe pabėga .O kad skirsto Belgijoj tai kas jie ką nežino kas iš kokio š... padarytas :icon-evil: , ir išvažiuoja pagal kainas mums pigesni (Taigi lietuviai visą gyvenimą dirbo su ruska technika kuri kokybe niekada nepasižymėjo) O čia naujas IMPORTINIS STEBŪKLAS :icon-evil: Aš tikrai nesirinkčiau NH kuriuos dabar siūlo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali paneigti : viena partija kur daviklis kainuoja 15 evrų kitoje partijoje ten įdeda pvz už 100 evrų TIKRAI KOKYBIŠKĄ .Taip ir kaina su kokybe pabėga .O kad skirsto Belgijoj tai kas jie ką nežino kas iš kokio š... padarytas :icon-evil: , ir išvažiuoja pagal kainas mums pigesni (Taigi lietuviai visą gyvenimą dirbo su ruska technika kuri kokybe niekada nepasižymėjo) O čia naujas IMPORTINIS STEBŪKLAS :icon-evil: Aš tikrai nesirinkčiau NH kuriuos dabar siūlo.

taip, rusiska technika niekam tikus, bet.....

pries kazkur 3m maciau traktoriu apie 80ag lyginimus. MTZ neprilygo nei vienas.... visi lyginimai buvo atlikti vakaruose....

kas liecia komforta, MTZ buvo ivertintas nuliui..... ir vibracija su triuksmu prasto lygio...

bet ten buvo toks ydomus pastebejimas, kad MTZ gede per garantini laikotarpi, po garantijos dirbo kaip laikrodukai.

reziume: vakaruose MTZ galetu konkuruot su kitais gamintojais, jeigu ju komfortas pasiektu vakarietisku traktoriu lygi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau sutikti su Raimiu, kad mtz konforto lygis tarkim pries jd ar fendt lygus DIDELIAM NULIUI, bet ka zinau pats turiu mtz 82 89metu, siemet visa sezona atvariau, gedimu rimtesniu nebuvo tik ten uzsikiso bakas, kaist biski pradejo, nes radiatorius uzsikyses buvo, bet visumoj traktorius dirbo gerai.Aisku tuo tarpu analogiskas vakarietiskas traktorius gal butu visai negedes, bet as su mtz visus darbus padariau ir laiku, man tas traktorius keliolika kart jau atsipirkes ir man gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau sutikti su Raimiu, kad mtz konforto lygis tarkim pries jd ar fendt lygus DIDELIAM NULIUI, bet ka zinau pats turiu mtz 82 89metu, siemet visa sezona atvariau, gedimu rimtesniu nebuvo tik ten uzsikiso bakas, kaist biski pradejo, nes radiatorius uzsikyses buvo, bet visumoj traktorius dirbo gerai.Aisku tuo tarpu analogiskas vakarietiskas traktorius gal butu visai negedes, bet as su mtz visus darbus padariau ir laiku, man tas traktorius keliolika kart jau atsipirkes ir man gerai :)

butent. ten buvo lyginamos kuro sanaudos, traukos jega kiekviena pavara, tik jega ant darbinio veleno kazkuriam uzsienietiskui pralose...

dar ten kazkas buvo lyginama.... o kas liecia komforta, tai be zodziu...

absoliutus nulis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

uzpernai isigijau NH 8560 96m. is pradziu pratruko vamzdis vairo nuo siurblio po kabina.Paskui pakeitem starteri nauja(gavau uz900 o lytagra prase1800). Pernai rudeniop lytagra perpyle visus tepalus ir pakeite filtrus(3000). Siemet pakeiciau varikl. tepalus ir keleta davykliu(1700).Matau, kad galo nebus nes ir vel koki koda gedimu ismeta beto ir vairas sunkokas pasidare turbut naujo siurblio praso :icon-rolleyes: .Zodziu jau uskniso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzpernai isigijau NH 8560 96m. is pradziu pratruko vamzdis vairo nuo siurblio po kabina.Paskui pakeitem starteri nauja(gavau uz900 o lytagra prase1800). Pernai rudeniop lytagra perpyle visus tepalus ir pakeite filtrus(3000). Siemet pakeiciau varikl. tepalus ir keleta davykliu(1700).Matau, kad galo nebus nes ir vel koki koda gedimu ismeta beto ir vairas sunkokas pasidare turbut naujo siurblio praso :icon-rolleyes: .Zodziu jau uskniso.
kiek moto val tam NH
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu newholand nuo 2001metu, nepasakyciau,kad negenda, tai dacikiukas, tai sensorius koks uzsilenkia, pagrinde elektronika,prie 3000 m/h pakeiciau dirza ,guolius.generatoriaus guolis,kond.kompresoriaus guolius, Laiks nuo laiko deze prakalibruoju, tai manau tiek tu ir gedimu, retkarciais koks tepaliukas kur pasirodo, tiesa kapoto nudazymo kokybe, per tiek metu nusisere, kaip pasenietis ir nedazau, visi klausia kodel nedazai, sakau tegu visi mato, kaip kapitalistai dirba. bet neskaitant smulkmenu esu juo patenkintas, prie mechanines dalies dar niekur nelindau,Mano nuomone, kuo traktoriuj daugiau elektronikos, tuo jis yra nepatikimesnis, patogumo atveju patogus, bet...........paskui brangiai kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu newholand nuo 2001metu, nepasakyciau,kad negenda, tai dacikiukas, tai sensorius koks uzsilenkia, pagrinde elektronika,prie 3000 m/h pakeiciau dirza ,guolius.generatoriaus guolis,kond.kompresoriaus guolius, Laiks nuo laiko deze prakalibruoju, tai manau tiek tu ir gedimu, retkarciais koks tepaliukas kur pasirodo, tiesa kapoto nudazymo kokybe, per tiek metu nusisere, kaip pasenietis ir nedazau, visi klausia kodel nedazai, sakau tegu visi mato, kaip kapitalistai dirba. bet neskaitant smulkmenu esu juo patenkintas, prie mechanines dalies dar niekur nelindau,Mano nuomone, kuo traktoriuj daugiau elektronikos, tuo jis yra nepatikimesnis, patogumo atveju patogus, bet...........paskui brangiai kainuoja.

Kiek supratau tau Tu dar turi ir Valmeta, kaip jis laiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimis pranešimas:
uk.algis pranešimas:
Kai pirkau buvo netoli5000,dabar jau6000m/h

O ar ne prie 10000 motovalandos verčiasi.Pavyzdžiui case senesnių tai po 10000 val vėl 0 rodo.Nusiperki 5000 val , o jis jau realiai 15000 pradirbes. :icon-eek:

Nu geras dar ir tokiu cirku buna, reiskia litsoft isdure.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat netikiu, kad 10 metu senumo traktorius gali buti isdirbes tik 5 ar 6 tuks valandu. manau kad per brangiai ta technika kainuoja, kad poilsiautu, nors visko gali pasitaikyti. kad labai greitai tos valandos sukasi, tai kas tas 500 i metus tera, jei rimciau tai tukstanti, bent jau as su belarusu tai kazkur apie 1000-1200 valandu isuku per metus. taip kad greiciausiai vakarietisku traktoriu skaitliukas antra rata sukasi, o gal net ir trecia(bet cia jau isimtis) :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, as turiu valmeta ir dar ceisa. valmetui po 300 m/h uzsikiso dezes filtrai, sankabeliu diskeliai buvo kazkokie lievi, tai perinko deze, pakeite variklio priekini salnika, priekinio tilto sonines pavaros salnika, na visi tie gedimai islindo, per garantini, dabar 2500m/h problemu neturiu, labai gerai dirba,su juo daugiausia ir dirbu.skutu, ariu,barstau, purskiu, i metus netoli 1000 valandu prasuku, o niuholandas 1998 metu o prasisukes 3600, pavasari dvi savaites, ir rudeni du menesius ,daugiau stovi.saip abieju firmu servizai gerai dirba, negendanciu traktoriu nera yra tik mytai apie juos. (rock)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...