Jump to content

Mtz hidraulika


Giez

Recommended Posts

prieš 45 minutes , A_P pranešimas:

Sveiki kolegos. Mtz 820 2005 m pakeitem paskirstytoja, bet dingo galines pakabos kelimas su desineje esancia rankena salia sedynes. Kelimas vyksta tik paspaudus kartu bet kuria sekcija ir rankena desineje. Suprantu kad kazkas su paskirstytojo marke, bet kitu pasirinkimu nlb yra. Gal turit pasiulymu?

Įšsuk valdymo magistralės štuceriuką (tas kur paskirstytojo šone) , ir jei gali padaryk kuom geresnės kokybės foto tos skylės , kur jisai įsisuka . Arba jei įmanoma pažiūrėt , tai ar matai tenais šoninį grezimą , kažkur keturių mm skersmens , jeigu toks yra , bus galima rast vaistukų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, ekologas pranešimas:

 buvo ir man kad su ta rankena nekele ,tai radau po kojomis yra dezute hidraulio pakelimo ir joje tik neatsimenu po kuriuo stuceriu atsisukes voztuvelisbuvo  ,prisukau ir viskas gerai ,tai gal ir tamstos zveriui tas pats

Cia buves originalas. Kur 14 mm rakciuku atsukus matosi 4 mm skylute, tai cia apie tai kalba?

 

15416813340494712729850883279060.jpg

15416813901289160480134152157214.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , A_P pranešimas:

Cia buves originalas. Kur 14 mm rakciuku atsukus matosi 4 mm skylute, tai cia apie tai kalba?

 

 

Jei manęs klausi , tai apie tai . Čia centrinė skylė "valdymo kanalas" o kur aš parodžiau raudonu rutuliuku skylute , tai valdymo pajungimas nuo pačio paskirstytojo , kada stovi tik "žagluškė" . Pas Tave to raudono neturi būti , pasitikrink su kokia vielute . Jei jis yra , teks išsitekint įvorę , ar kokiu smulkiu varžteliu ji užsandarint 

Valdymo kanalo nuleidimas.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo ne paskirstytojui ,cia suprantu nuotrauka paskirstytojo ,o po sedyne atsukus dangteli ten yra hidraulio dezute su tokiu reguliatoriumi ratukuir svirtele  ,ten is virsaus ateina du vamzdeliai i stucerius,o po stuceriu yra voztuvelis isukamas tik kurioj pusej nebeatmenu,tai man buvo tas voztuvelis atsisukes,prisukau ir dabar gerai ,gal tamstai ir ne ta problema ,bet padeti norisi,atrodo ji vadinasi pozicinio reguliavimo dezute

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ekologas pranešimas:

man buvo ne paskirstytojui ,cia suprantu nuotrauka paskirstytojo ,o po sedyne atsukus dangteli ten yra hidraulio dezute su tokiu reguliatoriumi ratukuir svirtele  ,ten is virsaus ateina du vamzdeliai i stucerius,o po stuceriu yra voztuvelis isukamas tik kurioj pusej nebeatmenu,tai man buvo tas voztuvelis atsisukes,prisukau ir dabar gerai ,gal tamstai ir ne ta problema ,bet padeti norisi,atrodo ji vadinasi pozicinio reguliavimo dezute

Rašo gi kad tik pakeitus paskirstytoja bėda atsirado, o ne šiaip sau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-11-08 at 15:37, wydas63 pranešimas:

Jei manęs klausi , tai apie tai . Čia centrinė skylė "valdymo kanalas" o kur aš parodžiau raudonu rutuliuku skylute , tai valdymo pajungimas nuo pačio paskirstytojo , kada stovi tik "žagluškė" . Pas Tave to raudono neturi būti , pasitikrink su kokia vielute . Jei jis yra , teks išsitekint įvorę , ar kokiu smulkiu varžteliu ji užsandarint 

Valdymo kanalo nuleidimas.jpg

Kaip minejau, foto yra originalus isimtas paskirstytojas. Jame sitame valdymo kanale yra 4mm skylute. Ir anksciau pries isemima viskas veike, tiek hidro poros, tiek galines pakabos kelimas (rankena desineje).Pakeistas naujasis taip pat turi ta 4 mm skylute, bet galines pakabos nekelia, na pirmakart uzkurus tik prie lb dideliu apsuku siek tiek kele. O paspaudus abi - bet kuria is triju ir rankena desineje kelia be problemu. Keiciau del to kad purkstuvo suskleidimas buvo sunkus susilus tepalams. Tepalai geri,jokiu atrabotkiu benaudojom. Mano galva cia susije tik su naujuoju paskirstytoju, nors vizualiai identiski su senuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , A_P pranešimas:

...........Mano galva cia susije tik su naujuoju paskirstytoju, nors vizualiai identiski su senuoju.

Vizualiai tai jie identiški , bet aš Tavęs konkrečiai klausiau : ar ant naujai uždėto paskirstytojo yra šalimais centrinės skylės, įšgręžta dar ir papildoma skylė (kur mano raudonai parodyta) , ar ne ?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, rcrc pranešimas:

Sveiki, as isidejau stai toki paskirstytoja, bet man supleso gumini zieda prie siurblio. Plyzta po kokiu 4-5 val. darbo, ispucia tik kai pakeli padarga ir 1-2 sekundes neatleides rankeneles palaikai. 

download.jpg

Buvo ir man toks dalykas, o problema sprendžiasi visai paprastai. Pasikeisk hidraulio bakelyje esantį filtrą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , rcrc pranešimas:

Pasikeist i kazkoki naujoviska ar tik tas ploksteles?

 

Tai pas tave seno tipo su plokštelėm, tai išimk ir išplauk visas, o jei kapsulė, tai keiti nauja ir pirmyn darbuotis , kapsulė apie 3-5 e tekainuoja. Man net siurblį buvo suplėšę, kol radau kame šaknys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
prieš valandą, mtzzz pranešimas:

Turiu klausima, jei per greitai kiloja hidro cilindra, ir sumazinus skilute stuciario kaskokia saiba ar kaskuom. Neprades mtz skirstytuvo plesit? 

O jeigu ideti reguliuojama krana?..mane labiausiai nervina greitas leidimas....nors vienas štuceris ir taip su maža skilute.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , mtzzz pranešimas:

Tai čia man priekines pakabos cilindras maziukas tai jis labai greitai kiloja ir leidžiasi tai galvoju kaska paprasto. O dėl galines pakabos tai cilindro vienas stuceris turi būti su mažesne skile

Is mazo cilindriuko ir didelio nasumo siurblio nekazka ir sugalvosi "protingo",, Delioti stucerius mazom skylutem ir kviekint siurbli irgi ne variantas. Mano manymu sveikiasia butu ideti didesni cilindra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...