Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Sveiki kolegos, noreciau patarimo, ieskau pirkti traktoriaus uzsienietisko. Kaina tarp 15 -20 tukst. Kazkaip labai noretusi Fendto. Buvau keleta apziureti Auridanoj. Ten tu Fendtu daug.http://www.auridana.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2265&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=56 sitas patiko bent jau isvaizda, tik tas galinis tiltas toks silpnas atrodo. sitas rimciau atrodo ir arkliu turi daugiau : http://www.auridana.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2247&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=56.

Kokia klase patartumet rinktis 3xx ar 6xx? Reikalingas traktorius 100-120 ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, noreciau patarimo, ieskau pirkti traktoriaus uzsienietisko. Kaina tarp 15 -20 tukst. Kazkaip labai noretusi Fendto. Buvau keleta apziureti Auridanoj. Ten tu Fendtu daug.http://www.auridana.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2265&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=56 sitas patiko bent jau isvaizda, tik tas galinis tiltas toks silpnas atrodo. sitas rimciau atrodo ir arkliu turi daugiau : http://www.auridana.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2247&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=56.

Kokia klase patartumet rinktis 3xx ar 6xx? Reikalingas traktorius 100-120 ag.

Pasižūrėk ivabaltės puslapyje yra 612 po kapitalinio remonto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biesai - tai ką tu parašei apie problemas, tinka absoliučiai visiems gamintojams. Ir nepaisant visko, aš visiškai nebijau tokio pirkinio, nes tą vario suremontuot dažniausiai kainuos tiek kiek ir eilinę powershift transmisiją. Garažo sąlygomis. O kuris smagiau naudot iki remonto, klausimų manau neturėtų kilt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, noreciau patarimo, ieskau pirkti traktoriaus uzsienietisko. Kaina tarp 15 -20 tukst. Kazkaip labai noretusi Fendto. Buvau keleta apziureti Auridanoj. Ten tu Fendtu daug.http://www.auridana.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2265&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=56 sitas patiko bent jau isvaizda, tik tas galinis tiltas toks silpnas atrodo. sitas rimciau atrodo ir arkliu turi daugiau : http://www.auridana.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2247&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=56.

Kokia klase patartumet rinktis 3xx ar 6xx? Reikalingas traktorius 100-120 ag.

turiu 611. Traktorius tvirtas ir puikiai sutvertas sunkiems darbams. Maniškis 18000moto pradirbes ir sukasi be bėdų.

manntys geriau toks fendas nei kažkoks deuthas. Vokiečiai labai vertina tuos senukus ir kainos skelbimuose būna nemažos užsienio puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biesai - tai ką tu parašei apie problemas, tinka absoliučiai visiems gamintojams. Ir nepaisant visko, aš visiškai nebijau tokio pirkinio, nes tą vario suremontuot dažniausiai kainuos tiek kiek ir eilinę powershift transmisiją. Garažo sąlygomis. O kuris smagiau naudot iki remonto, klausimų manau neturėtų kilt.

Blogai tai, kad neparašiau ko aš klausiau vakariečių ir šiauriečių fendtų naudotojų ir aptarnautojų. Kadangi mano naujai ieškomam traktoriui galimybės yra skirti apie 40 000 eu. Tai aš teiravausi praktikų, naudotas galingesnis ar silpnesnis bet naujas su ES injekcija.

o dėl patogumo tai ne, ne, klausimų dėl patogumo man tikrai nekyla. ( nors man daug dirbant su frontaliniu, kartais sukirba abejonė dėl patogumo su Vario, ypač kai reikia dirbti siaurame radiuse atliekant daug funkcijų, ten mieliau persėdu į JD mechaninį ) Bet jei vidutiniškai po 7000 val. reikia naujos dėžės, o aš darau prielaidą, kad mano garažas ir jo sąlygos nelabai savarankiškai susitvarkys su Vario dėžės remontu. O tai reiškia papildomus 10 000 eurų mainais Ivabaltei už naują dėžę.

O jei jau gedimai kaip ir kitų markių, o Fendtai antrinėje rinkoje vidutiniškai kainuoja iki 37 proc. brangiau už tokius pačius metus, panašią komplektaciją ir panašias valandas. Tai ar tas komfortas tampa vertas tokių pinigų? Gal velnias nematė to patogumo?  Kaip ten yra taip, bet aš skaičiuoju visas geležis ir jų aptarnavimus į produkcijos vieneto savikainą. Beje ir praktiškai pastebėjau, kad mano antrus metus naudojamas F-712 panašu, kad savikainos net nesiruošia mažinti, ožiai su dėže ir ta pačia elektra. Elektros bėdas lyg ir garaže įveikiau. Bet dėl dėžės reikalų vakar gavau grįžti namo avariniu režimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Todel,kad nedaug( neilgai) dar dirbam su vakarietiska technika ir siame forume visi sako tik pliusus,minusu nedaug,kur cia girsiesi apsipirkes :icon-neutral: ,o po penkiu metu bus daugiau nuomoniu,nes dabartine brangi prades senti,o kuo toliau tuo labiau ji kuriama vartojimui,kad servisai be darbo neliktu,detaliu gamontojai.Ne be reikalo kai kurie seni traktoriai(pasitvirtine) Europoje brangiau kainuoja,nei 10 metu naujesnis,nes europieciai ta viska jau pradeda praeiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila kad lietuvos ukininkai retas kuris veda statistika savo ukiuose, kiek jiems viena valanda vienokio ar kitokio traktoriaus kainuoja. Turint tuos skaicius butu paprasciau palyginti kuris nuvertinamas o kuris pervertinamas.

Galiu drasiai atsakyt jog pigiausia valanda yra beloruso, o patikimiausia valanda pagal padaroma darba k 701

Tik beda tankistu norinciu jais dirbti nera :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu drasiai atsakyt jog pigiausia valanda yra beloruso, o patikimiausia valanda pagal padaroma darba k 701

Tik beda tankistu norinciu jais dirbti nera :)

Taikliai ir labai teisingai pasakyta :) kai pačiam dirbti reikia, tai tenka į komfortą investuoti,kad vibracinės ligos išvengti, nes pvz dirbti su t150 su mazo varikliu, kuris ten bliauna, tikrai ne į sveikatą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar dirbi kad taip sakai? Astunke daug maziau vibraciju sukelia ir dirba mazesnem apsukom nei seske tuo labiau nei originalus t150 variklis, o nuo triuksmo puikiai saudo ausines arba ausinukas su muzika

Taip dirbau su t150 su mazu v6, persėdus į Jd nėra ką lyginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar dirbi kad taip sakai? Astunke daug maziau vibraciju sukelia ir dirba mazesnem apsukom nei seske tuo labiau nei originalus t150 variklis, o nuo triuksmo puikiai saudo ausines arba ausinukas su muzika

Keleta metu atgal isejo tokia sneka , vienas prietelius sako , kad dirbu pas ukininka ir jis labai pagerino darbo saligas , klausiu kaip , sako nupirko visiems traktoristams ausines...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia apie ausines, kuriose galima garsus "išgryninti" kažkaip gamyklinių parametrų nekeitęs užsidėjęs, pirmą kartą einu kiemu ir keista. Žingsnius girdžiu, kaip kvėpuoju. Keista galvoju. O kai traktorių užvedžiau, net krūminiai dantys žvanga. Tada supratau, kad instrukciją iki galo skaityt reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o jei napadeda ausines , pades pinigine. Suprantama Fendtui ausiniu nereikes , bet reikes storos pinigines iskilusioms problemoms salinti. Teko seneli 818 favorita reanimuoti , senatve vargseliui , jau 15 000 m/h  , ir sanariai sudile  , eisena strigo. Pagal daktaru receptus vaistai labai brangus , pasirodo kompensuojamu nebuna , gerai , kad daktarus i namus prisisaukt gali , vis pigiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[ Teko seneli 818 favorita reanimuoti , senatve vargseliui , jau 15 000 m/h , ir sanariai sudile , eisena strigo. Pagal daktaru receptus vaistai labai brangus , pasirodo kompensuojamu nebuna , gerai , kad daktarus i namus prisisaukt gali , vis pigiau...

Kadangi pats nesu medikas. Kas per liga vargšui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargseliui eisenos sutrikimo sindromas , kitaip tariant operuota pavaru deze keiciant vidurius naujais , galines pavaros salnikas pakeistas , na ir daktarai-profesoriai konstatavo jog pr. tilto kaistis sudiles , teks kaula priauginti ir ivores su platina sudeti , beje ir sirdelei ritmas sutrikes , teks forsunkes issitraukti. Ech ta senatve kokia nepigi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip. Sustreikavo senolis. Ko norėti, antron dešimtin pervirtęs. Bet matosi, kad imunitetas dar visiškai nenusilpęs. Čia daugiau kalcio trūkumas pasireiškia. Šiame modelyje eisena valdoma dar mechaniškai? Kiek, įdomu, šamanai nuplėšė? O gal profesoriai dirbo? O organai persodinti naujais ar transplantuota iš donoro?

Kaulo priauginimas gal ne tiek skausmingas paciento artimiesiams financiškai? Kaip suprantu į klinikas paciento nevešit? Toks rūpestis senoliu reiškia ką? Pagarbą už atiduotas jėgas ar dar jam planai kaip pas Napoleoną numatyti?

O senatvė nėra pigus daiktas. Svarbu, kad dar "savam prote" Šitas modelis juo gal per daug pasigirti negali? Vat jaunesnioji karta - jau išmani ir kaip taisyklė į patalus pirmiausia atgula su silpnaprotystės negalia.

Bet šiuo atveju kolega, kaip medikas medikui pasakysiu. Šitas dar pagyvens.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargseliui eisenos sutrikimo sindromas , kitaip tariant operuota pavaru deze keiciant vidurius naujais , galines pavaros salnikas pakeistas , na ir daktarai-profesoriai konstatavo jog pr. tilto kaistis sudiles , teks kaula priauginti ir ivores su platina sudeti , beje ir sirdelei ritmas sutrikes , teks forsunkes issitraukti. Ech ta senatve kokia nepigi...

O detales tikiuosi ne iš Ivabaltės užsakinėjai? Kaune yra ZF atstovai - lyginant su Fendt atstovybe liberalesnis požiūris į kainą. Sankabėles teko keisti ar dar kažką papildomai?

Širdelės detalės irgi ne kosmosą turėtų kainuoti - gi MAN kūrinys - visi sunkvežinių detalių pardavėjai gali pagelbėti - o čia jau platesni vandenys ir konkurencija gerokai didesnė - atitinkamai ir piniginei lengviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...