Jump to content

Recommended Posts

• Atsakymai 1,8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Algi, būk sveikas! Kad tau sektųsi! Specialiai! Ką tik grįžau iš Klaipėdos, spėjau dar sutartį įvykdyt paskutinę dieną tai tiesiai už stiklo viskio. Draugai, ačiū, kad esat, džiaugiuos

Labas Gerbiami kolegos. Su tarpušvenčiu. Kokius 4 metus nesilankiau tose interneto platumose, tai vakar kažkaip užklydau, prisiminiau jaunas dienas, šiltus susitikimus, perskaičiau pora temų nuo pradž

Nuo pradzios ir tolin

Paskelbtos nuotraukos

Oi žmogau.

Jau tiek šūdo praėjau, kad niekam nelinkėčiau.

Girtis niekada nesigyriau, aprašęs ir kas sekasi ir kas ne ir po ne vieną kartą.

Negraužk nagų, kad kažkam pagaliau pavyko daryk išvadas, arba tiesiog ark ir nesidairyk į šonus, nes gali būti, kad apsidairęs suprasi, kad paskutinis :handgestures-fingerscrossed:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš ir sulaukiu dažnai kritikos kad po strip till laukas negražiai atrodo, kad kai kur nesdyge, kad kai kur paselis nevienodas, kad rapsas mano perauges, kad kviečiai per mažai trumpinti, kad fungicidu per mažai naudoju arba ne ta kur visi aplinkiniai. Bet atsakymas mano paprastas koks skirtumas jei rezultatai nėra prastesni nei aplinkui esančių ūkių. 

Nuoroda į pranešimą

Nezinau kas ka turi kas ko neturi :)

bet pasakoti kaip mano gyva zeme  garuoja ir syla ,  o pas kaimyna pasalas dar neisejo tai zinai :)

ne manau kad keli metai no till ir taip jau ten gyva ta zeme buna ir uzsikure :)

Galetum ponas vorai papasakot placiau kaip ten kas vyksta ?

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, voras pranešimas:

Mokomės iš geriausių.

Nepyk ;)

Redaguoju, ok, priimu kritiką, galbūt reikėjo dar kartą pakartoti viską nuo pradžių, atsiprašau, trūko kantrybė, vis neišmokstu patylėti.

Tiesiog užsienio forumuose randi visai kitokį bendravimą, nėra to tuščio pasipūtimo iš antrą dieną tiesiogiai sėjančių. Arba dar tik svajojančių.

Nuoroda į pranešimą

Jei taikai man, tai sorry, jokio pasipūtimo mano lūpose nėra ir būti negali.

Tiesiog vis iššauna kas nors kas sugeba pasukti taip, kad jį kažkas privalo įtikinti!

Kodėl jį reikia įtikinėti, kodėl turi skaityt sarkazmą savo adresu ir nuolankiai akis vartyt????

Kodėl jis gali, o aš ne?

Tai ir parašiau tiesiai šviesiai, juk jokios prievolės, nenori nedarai.

Matai tik pasekmes, o priežasties kažkodėl neįžvelgi.

Juk mėgsti būti racionalus, tai pažiūrėk šiek tiek kitu rakursu.

Kur nežinau, kur nemoku, kur nesusidūręs ten ir nesireiškiu.

O kur jšklausyta, pačiupinėta, būta, matyta ir kai kas išbandyta, na sorry kodėl turiu apsiginti prieš kažką?

Ir ne tik aš, visi kurie daro kitaip, pažiūrėk koks čia nuolatinis puolimas!!!! 

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes , voras pranešimas:

Tiesiog vis iššauna kas nors kas sugeba pasukti taip, kad jį kažkas privalo įtikinti!

Kodėl jį reikia įtikinėti, kodėl turi skaityt sarkazmą savo adresu ir nuolankiai akis vartyt????

Kodėl jis gali, o aš ne?

O kur jšklausyta, pačiupinėta, būta, matyta ir kai kas išbandyta, na sorry kodėl turiu apsiginti prieš kažką?

Na tikrai nieko asmeniško, bet kiek čia prifilosofavai, tai galima buvo ir kažką iš realybės.

Bet aplamai, siūlyčiau naudotojam arba ignoruoti šituos "tūpus" klausimus ir provokacijas, arba jau atsakyti kažką į temą. Nes kitaip, nei laiko gaišimas aš šito kapojimosi negaliu pavadinti.

Jei gyvenimas susidėlios, gal pats naudosiu strip tilla, bet visi mato, arba jau kažką kitiem papasakosiu, arba tiesiog patylėsiu.

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes , voras pranešimas:

Kodėl jis gali, o aš ne?

pagalvok kodėl turi teisintis......Tėva motina nužudei ar kažkam turi kuola įkalti....nu turbūt ne .Viena yra dirbti visai kita seile varvinti ir pavydėti.... teisingai  rašė sėju tris metus čia nebuvau n metu ir užeisiu dar už n metu kai bus su kuom diskutuoti ir pasitarti.O dabar tik kažkoks savu tiesu apginimas kam jis reikalingas .... Tam kuris jomis jau tiki -  tikrai ne o jei reikia tam kuris dar tik galvoja tai tegu ir prišika savo puoda - galės jei norės su kitais pasidalinti....

Nuoroda į pranešimą
prieš 18 minutes , grazbek pranešimas:

Karolukai,kam ir kokiu tikslu reikia pasakoti ... tam kad pažvengtum pasislėpęs už kampo jei įdomu pats ir ieškok tos informacijos....

Niekas cia nenori pazvengti , tiesiog kaip matau viskas gal ir gerai no till eina i ta puse  , bet tiesiog klausiu ir idomu kaip kiti daro su pupom ar zirnais pavasari ,.kokia praktika yra.

Idomu ir klausiau bet jei jus cia tokie profai tai pasakykit patarkit one savo teorijom , knygom kiskit zmonem ...

Nuoroda į pranešimą

Žmogui, o ne žmonėm.

Pasisamdyk, pasibandyk ir nustebsi. Na juk matai pats, kad be praktikos tavęs niekas neįtikins. Įdėk pastangų, pats save pabandyk įtikinti.

Ar bijai iš komforto zonos išeiti?

Viskas gerai ir su žirniais ir su pupom!

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Karolis.S pranešimas:

bet pasakoti kaip mano gyva zeme  garuoja ir syla ,  o pas kaimyna pasalas dar neisejo tai zinai :)

ne manau kad keli metai no till ir taip jau ten gyva ta zeme buna ir uzsikure :)

Na pasėsi savaitę vėliau... Ir ką? 

Vienas toks dėdė iš Amerikos perėmė ūkį ant savęs, pasidarė dirvos tyrimus, pasėjo viską kultūringai... Pist kruša. Kiek išėjo nukūlė, viską uzsejo tarpiniais, vėliau dalį jų nuganė. Ir kitais metais istorija pasikartojo. Bankas bankrotu mojavo ir pigu nebeskolino, net susirado off farm job. Kad sutaupyt ant trąšų prisejo daug ankštinių... Žodžiu taip gavosi kad 4 metus iš eilės, arba be derliaus liko arba tik dalį jo nukūlė, gamta tuo pasirūpino, bet visa dirva nei kart nebuvo palikta plika, tarpiniai kad ir kaip buvo sunku, vistiek buvo sejami. Penktasis metais atvažiuoja vėl dirvos tyrimų padaryti, kaip buvo sutarta pradžių pradžioj. Tai tie tyrėjai iš pradžių net pagalvojo kad klaida įsivėlė, mat humusas nuo 1,7 pakilo iki +-3. Nieko tokio jis neplanavo. Elgėsi situatyviai. Kad sumažinti ganyklų ir dalis ganymo būtų tarpiniuose, kad nereiktu išlaikyti darbuotojo, kad nereiktų gyvent traktoryje, kad sutaupyti nusipirko jd750, kadangi its easy convert cover crops in money by grasing - todėl sėjo tarpinius, pinigų trąšoms neturėjo, tai trešė tik kukurūzus su minimum pesticidų... Šiai dienai pas jį 6,9 humuso. Vat įdomu, ar labai jis susirūpinęs dirvos išilimu pavasarį? ;)

Nuoroda į pranešimą

Hmm... Sutinku, jei tau reikia visus plotus su padargu prieš sėją išmaišyti, daug darbo pasidaro. Šnekėjau su tuo kuris jau daro, neramu, oj kaip neramu laukti kai visi aplinkui jau sėja. Juokingiausia, kad nukūlė rekordinį pupų derlių, ir padarė išvadą, kad vis tik dar per anksti buvo pradėjęs sėją :)

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes , jevgenijus pranešimas:

Hmm... Sutinku, jei tau reikia visus plotus su padargu prieš sėją išmaišyti, daug darbo pasidaro. Šnekėjau su tuo kuris jau daro, neramu, oj kaip neramu laukti kai visi aplinkui jau sėja. Juokingiausia, kad nukūlė rekordinį pupų derlių, ir padarė išvadą, kad vis tik dar per anksti buvo pradėjęs sėją :)

Sutinku. Sunkiausia matyt kaip kiti sėja,  o tu lauki ir neskubi... jei drėgmės režimas normalus, užauga puikus derlius ir vėliau setas. Nu bent jau su ankštiniais taip, kažkaip mėgsta anie šiluma nuo pat pradžių . 

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tai tame ir esmė, kad nėra vieningos nuomonės tais klausimais, mūsų krašte yra nemažai metu bandančiu ta technologija tai ir pašnekėt galima ir pamatyt... bet nėra vienodų metu ir visuomet atsiranda problemų nežiūrint kokia technologija naudoji, tai pabiros sunkiai dygsta po šukų, tai tarpiniai dygsta prasčiau sėti su šukomis nei jei lyginti kur sėta su skutiku o būna ir atvirkščiai, čia jau kokie orai, kiek drėgmės ir t.t.

Matyt dėl to Karolis ir paklausė apie temperatūras dirvos, nes jei tarpiniai buvo palikti per žiema ir jie buvo labai vešlūs tai savaime kyla klausimas ant kiek laiko susivėlins sėja ir ar tai neįtakos derlingumui.

Nuoroda į pranešimą
prieš 45 minutes , viktorass pranešimas:

Tai kam laukti tos sėjos atsisėdus, galima dirbti tuos darbus kur tuos kitus vijosi ir paskui pasisėt:) tai kad žirniams dzin kada sėti o pupom rekomenduoja kaip tik neskubėti tai čia nesuprasi kur problema.

Nuoroda į pranešimą
prieš 18 minutes , linas78s pranešimas:

Tai kam laukti tos sėjos atsisėdus, galima dirbti tuos darbus kur tuos kitus vijosi ir paskui pasisėt:) tai kad žirniams dzin kada sėti o pupom rekomenduoja kaip tik neskubėti tai čia nesuprasi kur problema.

Na būna įvairių situacijų, pvz gali ateiti laikas sėti ir purkšti vienu metu, arba kažkuris trešimas sutapti ir panašiai, gal problemos ir nėra, bet vis vien kyla įvairūs klausimai, tai ir bandom diskutuot forumuose tai klausimais  jei kažkas neaišku ar kyla dvejonių.

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...