Jump to content

Recommended Posts

Prieš 5 valandas, ceck pranešimas:

tai kaip ir suprantu nusivylęs? sakykim kiek kviečių vidurkis buvo arba buvo tokia kultūra kuri davė tą patį derlių kaip paprastam dirbime 

Visai nenusivylęs, o kaip tik džiaugiuosi kiekviena išmokta pamoka :) 

Ž. kviečiai labai panašiai davė tiek skutime tiek no-tille. Rekordiniai metai kviečiams šiemet :)

prieš 35 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tikrai, kad daug :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Atsakymai 1,8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Algi, būk sveikas! Kad tau sektųsi! Specialiai! Ką tik grįžau iš Klaipėdos, spėjau dar sutartį įvykdyt paskutinę dieną tai tiesiai už stiklo viskio. Draugai, ačiū, kad esat, džiaugiuos

Labas Gerbiami kolegos. Su tarpušvenčiu. Kokius 4 metus nesilankiau tose interneto platumose, tai vakar kažkaip užklydau, prisiminiau jaunas dienas, šiltus susitikimus, perskaičiau pora temų nuo pradž

Nuo pradzios ir tolin

Paskelbtos nuotraukos

prieš 2 minutes , ceck pranešimas:

o kaip kitos kultūros rapsas, žirniai,pupos?

Pupas buvau aprašęs labai detaliai kažkurioj temoj. Žirniai nepavyko nes daigumo nepatikrinęs sėjau. Rapsas žieminis po norago visas buvo - rekordinis. Ž. miežiai po norago -rekordiniai. Vasarinis rapsas labai neblogai atrodė, bet po herbicido labai sustresavo ir tuo pačiu antplūdis kenkėjų buvo, ant savų išėjau su juo . Avižos kovo 9-10 sėtos labai gerai gavosi nors ir nelijo beveik nei kovą, nei balandį. Lubinai total košmar minusas juodas. Ką dar papasakot? :D 

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , Zvanas pranešimas:

Pupas buvau aprašęs labai detaliai kažkurioj temoj. Žirniai nepavyko nes daigumo nepatikrinęs sėjau. Rapsas žieminis po norago visas buvo - rekordinis. Ž. miežiai po norago -rekordiniai. Vasarinis rapsas labai neblogai atrodė, bet po herbicido labai sustresavo ir tuo pačiu antplūdis kenkėjų buvo, ant savų išėjau su juo . Avižos kovo 9-10 sėtos labai gerai gavosi nors ir nelijo beveik nei kovą, nei balandį. Lubinai total košmar minusas juodas. Ką dar papasakot? :D 

aš galvojau kad išvis perėjai prie notilo,o matai dar ir noragas buvo :)

Nuoroda į pranešimą
Prieš 6 valandas, Zvanas pranešimas:

Siemet pas daugeli buvo rekordai nepriklausomai kokia technologija taikė. kiek rapso byrejo? kvieciu? 

Nuoroda į pranešimą

Na, mūsų ūkis šiemet pirmą kartą sėjo su Claydon, tai kaip didžiausią privalumą galiu pasakyti, kad palyginti sausas metas buvo, kai vyko sėja, tai tas dirvos nevartymas tikrai išsaugojo drėgmės ir mūsiškiai pasėliai sudygo labai standartiškais terminais, kai lyginant su kaimynais buvo tikrai susirūpinimą keliančių vaizdų. Kaimynas irgi kažkiek domisi nebearimu tai su skutiku įdirbęs žemę pasėjo kviečius su pačia paprasčiausia amazone sėjamąja (tik tokia turi). rezultatas manau būtų buvęs geras, tačiau drėgmės stygius lėmė, kad jo kviečiai sunkiai dygo ir dabar nėra išsišakoję. Na, o bendrovės artas laukas tikrai prastai atrodė.  Itin sunkiai dygo, gal gilokai pasisėjo, tačiau iki pat Lapkričio vidurio buvo klausimas ar čia išvis galima vadinti, kad auga kviečiai, tačiau šiltas ruduo visgi sudaigino visus kviečius ir dabar jau laukas žalias, tačiau labai netolygus dygimas tikrai paveiks derlingumą.

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Špyžius pranešimas:

Na, mūsų ūkis šiemet pirmą kartą sėjo su Claydon, tai kaip didžiausią privalumą galiu pasakyti, kad palyginti sausas metas buvo, kai vyko sėja, tai tas dirvos nevartymas tikrai išsaugojo drėgmės ir mūsiškiai pasėliai sudygo labai standartiškais terminais, kai lyginant su kaimynais buvo tikrai susirūpinimą keliančių vaizdų. Kaimynas irgi kažkiek domisi nebearimu tai su skutiku įdirbęs žemę pasėjo kviečius su pačia paprasčiausia amazone sėjamąja (tik tokia turi). rezultatas manau būtų buvęs geras, tačiau drėgmės stygius lėmė, kad jo kviečiai sunkiai dygo ir dabar nėra išsišakoję. Na, o bendrovės artas laukas tikrai prastai atrodė.  Itin sunkiai dygo, gal gilokai pasisėjo, tačiau iki pat Lapkričio vidurio buvo klausimas ar čia išvis galima vadinti, kad auga kviečiai, tačiau šiltas ruduo visgi sudaigino visus kviečius ir dabar jau laukas žalias, tačiau labai netolygus dygimas tikrai paveiks derlingumą.

Simet kur sejau i arima tai maziau tilygiai sudygo nei sėta i skutimą. Aisku ir ora-laika reikia sugebet pasirinkt. 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 16 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Siemet pas daugeli buvo rekordai nepriklausomai kokia technologija taikė. kiek rapso byrejo? kvieciu? 

Man rekordai, kitam gal ne, kiek byrėjo tai tik vienas skaičius, kuris nepasako pelningumo. Aš tikiu ir po truputį matau, kad rezultatai tik gerės, ko neįmanoma pasiekti su plūgu ir chemija. :) 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, Zvanas pranešimas:

Man rekordai, kitam gal ne, kiek byrėjo tai tik vienas skaičius, kuris nepasako pelningumo. Aš tikiu ir po truputį matau, kad rezultatai tik gerės, ko neįmanoma pasiekti su plūgu ir chemija. :) 

O tai anksčiau viska ardavai ar ir i skutimą sėdavai

Nuoroda į pranešimą
On 2020-12-12 at 17:36, Zvanas pranešimas:

Šią vasarą taip ir buvo - iš paskos kombaino avataras. Ir tik taip ir bus :)

Prasau placiau apie avatara ir rapso seja?

Kokia veisle kvieciu buvo, koks derlius, kokio aukscio augalai, su kuo kulta, kokiu auksciu pjauta. 

Kokia norma rapso sejai? 

Kaip sudygimo tolygumas? 

Na pradžiai tiek :) aciu 

Nuoroda į pranešimą
On 2020-12-13 at 15:34, Zvanas pranešimas:

man atrodo kad chemijos nelabai norėjai paminėt,nes kitaip neįsivaizduoju kaip pvz. apsigini nuo žolių? :)

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...