Jump to content

Recommended Posts

• Atsakymai 214
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Čia spalio 18 dienos nuotraukos, rytoj ikelsiu naujų Lauko nejudinome iki sėjos, rapso pabiras nupurškėm ir viskas. Sėja rugsėjo 12d. Skagen 150kg VID_20190912_203654.mp4 VID_20190

Nerodo man pakutkeles filmo. Muzuri gerus 6 metus nuziurinejau ir svaigau. Palyginsim kaip augs seta pakutkeles su muzuri ir mano su John deere 750A tiesioginė sėja. Yra ir laukas kuris ribojasi, tik

Paskelbtos nuotraukos

Prieš 9 valandas, Vilius pranešimas:

Agronomiškai mzuri, dėl geležies tvirtumo focus. Nes focusas akminų mažiau bijo

Jei pas mizuri butų vietoj sejimo noragu, diskai sudėti, tada man labiau patiktų. 
siaip salvis idomus aparatas, visai patinka. Tik kad lenkas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

Jei pas mizuri butų vietoj sejimo noragu, diskai sudėti, tada man labiau patiktų. 

Mzuris ir Lenkas, jei neklystu žemtiekimas minėjo kad Anglai nebegamina, lenkai perpirko ir pas save gamina. Bent jau aš taip supratau.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, Juodas pranešimas:

Minusas diskai. Bet jei labiau patinka diskiniai sėjos moragėliai tada i vienus vartus tik focus...

mzuris niekaip čia neisipaišo

Ant Lietuvos siūlomi su noragėliais tai realiai mzuri, sumo, claydon.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, Juodas pranešimas:

salvis lenkas beveik tiek pat kiek ir mzuris :) kam lenkam kurt kažką naujo, jei galima padaryt vokiečio kopiją su keliais pakeitimais. Su salviu jau 2 metus dirbu ir vargo nematau. Aišku išlenda kokių smulkmenų, bet nelabai galiu pykt, nes mano sėjamoji gal kokia 4 ar 5 pro gamyklos vartus isvažiavus. Dabar nemažai pakeitimų padarė. Pernai sėjant rapsą diskai buvo didelis privalumas, kimšimasis buvo minimalus, dažniausiai ryte arba vakare kai rasa būna arba kai šlapi šiaudai. Po salvio laukai lygesni nei po Mzurio. 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, lithuanus pranešimas:

Kodėl pats pasirinkai ne mzuri o perėjai į no till?

nežinau kaip Ignui atrodo, bet mano akim mzuri kaip padargas dar toli gražu nebaigtas daryti. Per sudėtinga priežiūra, minkšti metalai, per daug judančių ir besitrinančių vietų, o jei dar sėjamoji platesnė nei 3 m, tai ir su transportinės padėties pakeitimu i darbinę niuansų yra. 

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, dirmukas pranešimas:

nežinau kaip Ignui atrodo, bet mano akim mzuri kaip padargas dar toli gražu nebaigtas daryti. Per sudėtinga priežiūra, minkšti metalai, per daug judančių ir besitrinančių vietų, o jei dar sėjamoji platesnė nei 3 m, tai ir su transportinės padėties pakeitimu i darbinę niuansų yra. 

puikiai viska pasake, o kad i no-till tai tiesiog toks pasirinkimas buvo, norejom daugiau, bet tada ir sejama kitokio tipo turejo buti. 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, dirmukas pranešimas:

Tai nori pasakyti kad horsch focus vertesnis dėmesio?

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...