Jump to content

MZURI sėjamosios


Recommended Posts

prieš 34 minutes , Witalikas pranešimas:

Ka kainuona jai nepaslaptis? Deveta

tai manau cia viskas tvarkoma ir bet kam gali buti. 

Tik va remas matosi, kad silpnokas arba per daug ag tampe. Cia jau gamyklos kalte manau. 

Mūsų dėvėta 70000+pvm, truputį senesnis modelis, dabar atnaujintos, kitas kompas, kazkiek patobulinta konstrukcija, galiniai noragai kitokios formos, bet koncepcija ta pati.

Rėmą į gamyklą veš ir pjaustys, žiūrės kas blogai.

O guoliai nelaiko, tai todėl, kad pilną sėjamą transportuoji. Aiškiai parašyta, kad negalima...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Pakutkele pranešimas:

Mūsų dėvėta 70000+pvm, truputį senesnis modelis, dabar atnaujintos, kitas kompas, kazkiek patobulinta konstrukcija, galiniai noragai kitokios formos, bet koncepcija ta pati.

Rėmą į gamyklą veš ir pjaustys, žiūrės kas blogai.

O guoliai nelaiko, tai todėl, kad pilną sėjamą transportuoji. Aiškiai parašyta, kad negalima...

 

 

Kiek jos talpa? 

Juk vederius ir pilnus negalima eksplotuoti. Bet vazineja ir nemato bedu. Manau paciam guoli, ner kokybes. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Kaina kosmosas, po 2000 ha pilnas kapitalinis. Ir kaip visais tokiais atvejais būna - čia pirmas toks atvejis, tokių problemų niekam nekilo. Aha mes ir Kalėdų seneliu, ir dantukų fėjom tikim.

Pasėliai atrodo normaliai, bet kieno pernai rudenį atrodė blogai?

Taip kaina kosmosas, kaip ir pvz išmanaus telefono, gali skambint ir už 20€ telefu. Bet moki už idėją. Susipirkt plūgą, kultivatorių, sėjamą ir dar kokius volus, sumokėsi brangiau... .

Matai as vienas viską pasisėjau, nereikėjo samdyti darbuotojo, kurį jūs net per žiemą išlaikot mokėdami po1000€/per men. Turiu 2 traktorius dirbam 300, ūkis mišrus.

Kažin kuris iš jūsų su 2 traktoriais apsidirbat?

Gal aš ir sumokėjau pradzioje daugiau, bet man ji jau atsipirkinėja...

Plius kaimynai nuomavosi iš manęs sėjama. Kapitalinio nereik, juk rėmą pakeis gamykla. Aš jos niekam nesiūlau, man ji atitinka lūkesčius. Prieš tai turėjau horsch pronto dc.

Va tau ir atsakymas i klausimą kieno atrodo blogai. Visų kurie arė, perdžiovino dirvą..

20180919_140212.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , audrius0322 pranešimas:

Nieko jei nėra blogai, ir susimažinus apetita, ten kur ji stovi, galėtų dar net už 41-42 parvažiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Pakutkele pranešimas:

Taip kaina kosmosas, kaip ir pvz išmanaus telefono, gali skambint ir už 20€ telefu. Bet moki už idėją. Susipirkt plūgą, kultivatorių, sėjamą ir dar kokius volus, sumokėsi brangiau... .

Matai as vienas viską pasisėjau, nereikėjo samdyti darbuotojo, kurį jūs net per žiemą išlaikot mokėdami po1000€/per men. Turiu 2 traktorius dirbam 300, ūkis mišrus.

Kažin kuris iš jūsų su 2 traktoriais apsidirbat?

Gal aš ir sumokėjau pradzioje daugiau, bet man ji jau atsipirkinėja...

Plius kaimynai nuomavosi iš manęs sėjama. Kapitalinio nereik, juk rėmą pakeis gamykla. Aš jos niekam nesiūlau, man ji atitinka lūkesčius. Prieš tai turėjau horsch pronto dc.

Va tau ir atsakymas i klausimą kieno atrodo blogai. Visų kurie arė, perdžiovino dirvą..

 

na traktoriu ar dirbsi 100,ar 600ha vistiek minimum reiks dvieju traktoriu.Mes dirbam beveik 800 ha.turime keturis traktorius bet jei nebutu mėšlavežio užtektu maksimaliai triju traktorietu.Iš bėdos su dviem irgi išsiverstume.taip kad čia nerodiklis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, audrius0322 pranešimas:

Ją pardavinėjo už 38 k rimtas pardavėjas, tai nėra ko nerimauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, grazbek pranešimas:

na traktoriu ar dirbsi 100,ar 600ha vistiek minimum reiks dvieju traktoriu.Mes dirbam beveik 800 ha.turime keturis traktorius bet jei nebutu mėšlavežio užtektu maksimaliai triju traktorietu.Iš bėdos su dviem irgi išsiverstume.taip kad čia nerodiklis.

Butų jeigu būtų, bet yra 4, dar gal dvi fūras turi, savaeigį purkštuvą:icon-wink: O pas mane 2 padaro viską

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Witalikas pranešimas:

Kiek ag reik minimum jai 3 plocio. Nes raso viena o kai uzsikabini pasirodo per kudas arklys. 

Kuo daugiau tuo geriau, traukiu su 135ag johnu greitis sėjant rapsą 6-8 km. sėjant ir su ttv 6160, 160 ag. Skirtumas 1-2km. Kaimynas su nh 240 berod sėjotai dar smagiau traukia. Kvieciuose +2km nes gylis mažėja noragų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Pakutkele pranešimas:

Butų jeigu būtų, bet yra 4, dar gal dvi fūras turi, savaeigį purkštuvą:icon-wink: O pas mane 2 padaro viską

ne neturiu  furu nes grūdų neparduodu.dar  netgi apie tūkstantitonu nusiperku .turiu tik 24000 kub.metru srutu išvežti ir apie penkis tūkstančius  tonu grūdu parsivežti kieman viska išlaistau ir derliu parsivežu traktoriais tiesa monituške  pamiršau priskaičiuoti.traktorietai po tūkstanti moto valandu prisuka per metus. monituškė irgi tiek pat valandu nuvažiuoja per metus.taigi ne taip jau daug tos technikos ir reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , grazbek pranešimas:

ne neturiu  furu nes grūdų neparduodu.dar  netgi apie tūkstantitonu nusiperku .turiu tik 24000 kub.metru srutu išvežti ir apie penkis tūkstančius  tonu grūdu parsivežti kieman viska išlaistau ir derliu parsivežu traktoriais tiesa monituške  pamiršau priskaičiuoti.traktorietai po tūkstanti moto valandu prisuka per metus. monituškė irgi tiek pat valandu nuvažiuoja per metus.taigi ne taip jau daug tos technikos ir reikia.

Teisingai parašei, kad kiek bedirbtum min 2 reik. Bet visi turit rezerve dar po 1 ar 2. O per darbymetį visi važiuoja ka turit.

Esmė tame, kad per sėja lauke dirba vienas traktorius.

Kadangi tema mzuri. Noriu pasakyt, kad laiko sanaudos vyksta vienam hektarui. 5-7 kartus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Pakutkele pranešimas:

O kad kaina didelė, tai taip. Galejau 4metrų horsch paimt naują. Bet mano atveju ner su kuo jo temti, mažiausia 4metrų.

O kai sudėsi kiek kuro sunaudoji, mažiau traktoriaus moto valandų bent 1000mt, mažiau darbuotojų. Tai ji per 4 metus atsiperka. Cia mano atveju

Bet pirmi metai naudoji ar jau eile metu, tiesiogine seja daroma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Witalikas pranešimas:

Bet pirmi metai naudoji ar jau eile metu, tiesiogine seja daroma.

Pirmi metai, cia po 2018 pavasario buvo galutinai nuspręsta keistis iš esmės. Nes pavasaris buvo žiauriai sausas, skutant ražieną buvo dar šlapia net   dirbt, po 20h atvarai sėt, kad žemė perdžiūvus. + nelijo gegužę ir birželį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Pakutkele pranešimas:

Pirmi metai, cia po 2018 pavasario buvo galutinai nuspręsta keistis iš esmės. Nes pavasaris buvo žiauriai sausas, skutant ražieną buvo dar šlapia net   dirbt, po 20h atvarai sėt, kad žemė perdžiūvus. + nelijo gegužę ir birželį

koks sėjos našumas? kiek trąšų atiduodi? pvz 250kg atiduodant normaliai viskas? rašo darbinis greitis iki 13, taviškiai traktieriai greičiau negali ar nuo greičiau jau kenčia sėjos kokybė? kokia žemdirbystė buvo iki juostinės? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...