Jump to content

Jd 1085 lasa tepalas per variklio alsuokli


alkapone

Recommended Posts

Prieš 4 valandų, alkapone pranešimas:

O ka daryt su variklio apacia?spaudimas visada geras.saltas 4.5,  karstas variklis 4.gal indeklu nekeist nes dabartiniu laiku kokybe abejotina.ar gal geriau viska nauja ir nesukt galvos?

Nekvailiok,sitiek darbo,vistiek viska ardysi,nezinau kiek motovalandu pas tave bet as dar ir tepalo siurbli pasikeisciau.Tada variklis kaip naujas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-12-30 at 23:18, alkapone pranešimas:

Saltas variklis nedaug garuoja pro alsuokli.karstas jau dau garo ir pastovejus buna prilaseje tepalo.kasdien  reikia dapilt po 0.5l tepalo.seniau ir garas ejo bet maziau.

Tai tepalo dapili ir vaziuoji ar cia 0.5l jau daug, jeigu dvi savaites kuli tai tiek cia ir tesudega, manau tepalas pigiau neo tvarkyti grupe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 12/31/2017 at 21:05, alkapone pranešimas:

O ka daryt su variklio apacia?spaudimas visada geras.saltas 4.5,  karstas variklis 4.gal indeklu nekeist nes dabartiniu laiku kokybe abejotina.ar gal geriau viska nauja ir nesukt galvos?

Mano manymu ardai motorą ir žiūri. JD butent sitie beda labai su apaciom turi, megsta svaistiklis pasirodyt, ar velenai keli is vieno pasidaryt. Tai siam varikliui ypac i apacia reikia idemiai viska ziuret.

On 1/1/2018 at 16:37, dumoju pranešimas:

Gilzės bent jau pas mane geros, abejoju, kad kombainas bus daugiau dirbęs nei mano traktorius.

O su vidmaciu matavai ar tik siaip su nagu uz zarupkes? :D siaip darbo yra, tai manau visus reikiamus mazgus susimatuoti butu pravartu. Tada zinai tiksliai ka ir kaip galima daryti. Nes darbas is akies nera konkretu, darbas ir dalys kainuoja, tai geriau daryti garantuotai iskart :)

P.S nieko tikrai nemokau ir nekritikuoju, per laika tiesiog tokia patirtis. Su varikliais tenka pakankamai daznai draugauti. Geriau mokytis is geros patirties :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...