Jump to content
daugvydas

perkrovimo priekaba

Recommended Posts

Prieš 12 valandų, daugvydas pranešimas:

neprekiauju ,pati domina toks daigtas todel klausiu kokiu talpu naudojat taip toliau ir panasiai ka patartumet 

Naudoju metal-tech PP-20  keliamoji galia ant popieriu 20 tonu, bet realiai telpa iki 24 tonu kviečiu, kubatūra 31,5 kūbo, bet užkrovus pilna tai jau mėgsta pavojingai pasvirt jei reik per koki didesni neliguma pervažiuot ar i sunkvežimi užpilt jei koks griovelis tarp kelio ir lauko yra, pliusas tik tame, kad dideli ratai tai jei pilnos nepili tai nesusliagia žemės kaip būna šlapia,   o patart tai net neaišku ka , nes neaišku kiek pinigu tam reikalui gali skirt, kitas dalykas ar bus žmogus kuris pastoviai bus lauke ir turės kur išpilt ir t.t.  jei aktualu kaina tai pigiausios rusiškos bet ir kubatūra ju mažesnė. toliau umega,  lenkiškos po to western fabrikation ir vakarietiškos.

Share this post


Link to post
Share on other sites
prieš valandą, daugvydas pranešimas:

cia ydeja atejciai bet plana kurt rejk is anksto ,galvosukis del tonazo ,ar geriau turet tiek talpos kad iskart uzpilt vilkika su loviu ir tas nestovetu pale lauka ar kaskiek stovetu ir mazesne ,ka manot ?

O traktorių tokį galingą turi, kad pavilktų 24 tonų perkrovimo priekabą? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

su vilkiku noretusi apie 25t vest ,todel klausiu kokius tonazus traukiat kiek arkliu rejk kokiom klampumo salygom ka galima su kiek AG traukt ,aisku siu metu neyskaitykim nes bant iki siol tai retas rejskinys ,prasymas rasykit tie kurie naudojat o ne tie kurie manot kad geriau ,,,,,,,,,,,,,,taip ir taip 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tą pačią PP20 tampo tiek magnumas 340, tiek puma 155, su abiem eina dirbti, su magnumu aišku, bet kur bet kaip gali važiuoti, su puma jau reik kartais atsargiau ypač galo pirma neužsikraut, pilną jau sunkiai traukia, bet su 2-3 bunkeriais važiuoja ir dirba ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jei traukt turi kuo, tai aisku kad reik imt min 24t, kad furos nestovetu. O tokiam tonazui ir 250ag jau reiktu. Kitas dalykas, su kokiais ratais rinktis ar kaip WF dviasis su mazesniais ratais, ar kaip Horsh vienos asies su dideliais ratais. Manau su dideliais ratais pliusai pravazume ir zemes suslegime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemanau, kad tie ratai ten pagrindinis prioritetas, bet žinoma jei yra pinigėliu tai didesni ratai nepakenks,  jeigu pats traktorius bus be dubliu tai traktorius daugiau suslėgs nei ta priekaba, kitas dalykas su priekaba nebūtina daug po lauka važinėt, gali važiuot technologinėm vėžėm o prie kombaino privažiuot tik kai reik išpilt o po to vėl grišti i tech vėžes. Iš mano patirties tai svarbiausias tokios priekabos privalumas kuo didesnė kubatūra, jeigu nėra didelio traktoriaus tai nebūtinai pilna pripylt, užpylus puse kita puse dapylsi iš kombaino jau i stovinčia toje vietoje kur privažiuos sunkvežimis. Kalbant apie arklius tai  apie 200aj optimalus varijantas trisdešimties kūbu priekabai, tik renkantis priekaba reiktu atkreipt dėmesi, kad nebutu per aukšta, nes su senesniu kombainu išleidimo vamzdžiais i aukšta priekaba leidžian nesustojus gali kilt problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagi kolegos patarkit kuria pasirinkti: nauja Pronar t740 (39000€), nauja WF 20GR (39500€), deveta 2010 metu Bergmann GTW25 (30000+parvezimas is DE) ar Fliegl ASW 271 Gigant 2016 metu (29700€+parvezimas is PL+galinis bortas su sraige)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 PP20  ir mes turime telpa iki 24 tonu kviečiu, šiaip manau reiktu rinktis kuri yra didžiausia pagal kūbatūra nes reik turėt mintyje, kad leidžiant iš važiuojančio kombainno i didesnės kubatūros lengviau išleist. Dar pasidomėk umegos gamybos, ten šiemet parodoje mačiau jie pristatė nauja modeli tai  tikrai neblogas varijantas, didelė kubatūra, bet kainos kažkaip neužklausiau, jų puslapyje dabar pažiūrėjau tai tokios dar nėra parodyta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×