Jump to content

perkrovimo priekaba


daugvydas

Recommended Posts

Idomu kaip bus su tos rankenos patraukimu kai bus jau kažkiek grūdu pavežiojus, pvz ant metaltech pp20  yra ne patraukiama rankena o sukama rankena, sukant palaipsniui atsidaro liukai apačiojje, tai kai buvo nenaudota tai be jokio pasipriešinimo sukdavosi o kai ten kažkur papuola grūdu tai jaučiamas pasipriešinimas o jei ten kažka reiks tampyt kažkokia svirti tai idomu kaip tas reikalas veiks, o, kai bus pilna ta apačia grūdu tai iš vis neaišku ar patrauksi ta rankena, o išleist grūdus tai beveik garantuoju, kad reikės koki karteli kol ipras operatorius dirbti, nes jei išjungi darbini velena neuždares padavimo ant sraigės tai kapiec, reik išleist iš apačios ir vamzdžio kitaip neprasuks

Sraigės tai man atrodo ant visu su reguliojamu pasvirimu tik ten ta gala ne visi opcijoj gal turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , viktorass pranešimas:

Idomu kaip bus su tos rankenos patraukimu kai bus jau kažkiek grūdu pavežiojus, pvz ant metaltech pp20  yra ne patraukiama rankena o sukama rankena, sukant palaipsniui atsidaro liukai apačiojje, tai kai buvo nenaudota tai be jokio pasipriešinimo sukdavosi o kai ten kažkur papuola grūdu tai jaučiamas pasipriešinimas o jei ten kažka reiks tampyt kažkokia svirti tai idomu kaip tas reikalas veiks, o, kai bus pilna ta apačia grūdu tai iš vis neaišku ar patrauksi ta rankena, o išleist grūdus tai beveik garantuoju, kad reikės koki karteli kol ipras operatorius dirbti, nes jei išjungi darbini velena neuždares padavimo ant sraigės tai kapiec, reik išleist iš apačios ir vamzdžio kitaip neprasuks

Sraigės tai man atrodo ant visu su reguliojamu pasvirimu tik ten ta gala ne visi opcijoj gal turi.

Geras komentaras. Ne viskas taip grazu kaip lankstinuke parasyta

nesu susidures anksciau su kompensacinem proekabom tad del sraigiu pasvirimo daugiau negaliu komentuot, bet mano minetas Bergmann neturi to dalyko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na  jei tik operatorius pasikeičia tai visuomet užkiša pirma kart išleidinėdamas. šiaip dar gan aktualu, kad tentas greit nuo žemės per kokia rankena susisuktu, nes kaip pernai buvo tai ji dažnai uždenginėt reikėdavo,   Jeigu lyginti kainas tai bent prieš 3 metus  metal tech kainavo man 33+pvm  wf 39+pvm, bet wf turėjo amortizacini dišliu berods ir galinė ašis vairuojama, bet wf buvo mažesmės kubatūros, umegos tuomet gamino tik 15 tonu berods ir taip pat kainavo 33 bet nepamenu komplektacijos bet turiu kažkur komercini. dar nepaminėjau pp20 ratai 800 pločio už ta kaina ir tentas kaip minėjau greit ir lengvai susisuka, kubatūra 31,5  čia kubatūra su tuo antborčiu kur vienas kraštas aukštesnis, nes jei jo nėra tai perpilsi lauk leisdamas iš važiujančio. Dabar jei pirkčiau ir kaina nebūtu labai aktualu tai rinkčiausi komplektacija su distanciniu valdimu, pvz jau mano minėta pp20 opcijoje galima užsakyt galini vairuojama tilta, svarstykles, ir ta distancini valdima kurio aš pats nemates, tik iš nuotrauku metal-tech.pl puslapyje ir vadybininku pasakojimo, bet iš to pasakojimo tai susidarė nuomonė, kad labai naudingas navarotas, pvz. furos vairuotojas paėmes pulteli regulioja išleidimo greiti ir vieta, arčiau ar toliau nuo borto ir t.t. o traktoristas tik pavažouja i prieki, nes yra tokia problema, kad traktoristas iš kabinos nemato kiek ir kurioje vietoje pripilta i fūra. Kaip jau minėjau tai umegos parodoje matyta  buvo fantastiškai sukoplektuota pagal paskutini technikos žodi ir kūbatūra ten buvo labai gera idomu tik kiek ji kainuoja, beje umega berods kai rinkausi tai siūlė ir ta varijanta kaip fliegel su galiniu bortu bet ten kainos buvo dar didesnės ir kažkip rekomendavo rinktis kompensacine jei nenumatoma kitu darbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-04-24 at 21:25, phonetix pranešimas:

Nagi kolegos patarkit kuria pasirinkti: nauja Pronar t740 (39000€), nauja WF 20GR (39500€), deveta 2010 metu Bergmann GTW25 (30000+parvezimas is DE) ar Fliegl ASW 271 Gigant 2016 metu (29700€+parvezimas is PL+galinis bortas su sraige)?

O į naujas vakarietiškas nesidairot?  Ką apie šitą galvotumėt?

http://www.grainsaver.com/en/products/grain-saver-grain-carts/gs-24-5#pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , GytisSl pranešimas:

O į naujas vakarietiškas nesidairot?  Ką apie šitą galvotumėt?

http://www.grainsaver.com/en/products/grain-saver-grain-carts/gs-24-5#pdf

Kaip suprantu Lietuvoj nera ju atstovo tai idomu kaip su garantija butu, bet speju, kad nauja vakarietiska zenkliai virsys mano numatyta biudzeta. 

Kas del kameru tai turiu susidejes kombaine, rodo neblogai, bet vistiek sugebu prapilt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man ko trūksta pp20, tai galėtų strėlė būt ilgesnė, nes puspriekabės pas mus virš 40 kubu jos aukštesnės, tai jei lygu viskas ok, bet jei laukas žemiau tai nedasiekia... vienu ž. jei būtų opcija ilgesnė strėlė tai būtų ok. Svarstyklės yra, bet nėr kada žaist su jom, nenaudojom nei vienos dienos, + sandėlyje vistiek fūras sveria...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, M&M pranešimas:

man ko trūksta pp20, tai galėtų strėlė būt ilgesnė, nes puspriekabės pas mus virš 40 kubu jos aukštesnės, tai jei lygu viskas ok, bet jei laukas žemiau tai nedasiekia... vienu ž. jei būtų opcija ilgesnė strėlė tai būtų ok. Svarstyklės yra, bet nėr kada žaist su jom, nenaudojom nei vienos dienos, + sandėlyje vistiek fūras sveria...

O del ko nenaudoji svarstykliu? Netiksliai sveria ar sunku sukalibruot? Galvoju isidet nes sandelyje nesveriu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveria tai tiksliai, bet jos srovę ima nuo rozetės traktoriaus tai arba gabaritus su posūkiais turi arba svarstykles, aišku galima perdaryt, ir originaliai kompas ant priekabos pakabintas, norit rašytis svorius turi arba laipiot, arba ta kompą irgi į kabina parsigabent...bet čia tik pastebėjimai, kai pirkom svarstyklės buvo ir išimt jų nėjo, o bent jau mes viską sandėly susisveriam vistiek per svarstykles važiuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...