Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, tautex1 pranešimas:

Mano manymu yra ir geriau ką nusipirkti už tokius pinigus, laukų traktorius, ne kelio, neekonomiškas ir silpnas. O kad perdažytas ir išlaižytas, nereiškia kad tiek ir valandų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

siurblys neuzsikirto jam ??  is garso tai daug apsuku  ,grazus buvo

žmonės kalba, kad taip gali būt nuo tepalo didelio kiekio iš turbo. Šiek tiek keistas operatoriaus elgesys nieko nedaryt, gudresnis būtų tikrai tą monstrą užgesinęs su pavara ar dar kuo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , manttys pranešimas:

žmonės kalba, kad taip gali būt nuo tepalo didelio kiekio iš turbo. Šiek tiek keistas operatoriaus elgesys nieko nedaryt, gudresnis būtų tikrai tą monstrą užgesinęs su pavara ar dar kuo

Teoriskai gali buti ,tepalas ir dega .. girdejau kad ir nuo turbinos isibegeja max .. nu cia ne tik gudriam reikia but,begi ijungt sunku prie tiek apsuku,duotu momentu susigaudyt kas ivyko . as savo seneli kai kuriau buvau pasiruoses dideli skudura,rakta vamzdeliui atsukt ir kirvi :) bent po ilgo stovejimo su jais visko gali buti, ,,reika gazo,, siurblyje uzkempa nuo gero kuro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Augunstas pranešimas:

Teoriskai gali buti ,tepalas ir dega .. girdejau kad ir nuo turbinos isibegeja max .. nu cia ne tik gudriam reikia but . as savo seneli kai kuriau buvau pasiruoses dideli skudura,rakta vamzdeliui atsukt ir kirvi :)

appie turbą ir kalbu. Duoda, oro, tepalo, ko daugiau reikia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pasibaigia turbina, pradeda tepalą varyti į įsiurbimo kolektorių ir variklis ima max apsukas, ir dirba kol nelieka tepalo, arba kol kas neišlekia laukan. Man reno scenikui taip buvo. Taxometras atsirėmė. Užgesinau sukišęs skudurą į oro įsiurbimo vamzdį. Pakeičiau turbina ir važiuoju toliau. Kompą pajungus visi davikliai rodė max 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...