Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

iš didesnio neiskrisi. 6930 už 6900 nemanau kad bus pastebimai stipresnis.

na bent jau 6600 tai tikrai prilygsta 6620 ar 6630 (savo kailiu patirta).

senesni arkliai drutesni buvo.

galiu tik pritarti. 7710 155 ag ir 6920 150 tai skirias neblogai senuko naudai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Zilvis55 pranešimas:

iš didesnio neiskrisi. 6930 už 6900 nemanau kad bus pastebimai stipresnis.

na bent jau 6600 tai tikrai prilygsta 6620 ar 6630 (savo kailiu patirta).

senesni arkliai drutesni buvo.

Gal ir taip, bet už tokią kainą nenupirksiu ir plus jei tas naujesnis pabirtų tai tvarkymas tikrai daugiau kainuotų negu senesnio modelio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kolegos, john deere specai, apšvieskit :) :D 6930 premium, 3500 val, su tiltu, 12metu, švarus, kiek realu mokėt už tokį ? Ir aplamai kaip toks modelis ? Temos kažkaip nesekiau, kolkas svarbu man kainose susivokt.. reiktų antro žirgo ir kažkaip šitas pagal savo stovi užkliuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Zim511 pranešimas:

Kolegos, john deere specai, apšvieskit :) :D 6930 premium, 3500 val, su tiltu, 12metu, švarus, kiek realu mokėt už tokį ? Ir aplamai kaip toks modelis ? Temos kažkaip nesekiau, kolkas svarbu man kainose susivokt.. reiktų antro žirgo ir kažkaip šitas pagal savo stovi užkliuvo.

Nepilnai 300motoh/m :), nebent su diskiniu paskui kombaina pravažinedavo, nu idomu ka pardavejas sako? Nemates nepasakysi gal stovi jau penkmeti užrakintas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Zim511 pranešimas:

Kolegos, john deere specai, apšvieskit :) :D 6930 premium, 3500 val, su tiltu, 12metu, švarus, kiek realu mokėt už tokį ? Ir aplamai kaip toks modelis ? Temos kažkaip nesekiau, kolkas svarbu man kainose susivokt.. reiktų antro žirgo ir kažkaip šitas pagal savo stovi užkliuvo.

45-50 k turetu buti rinkos kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Fermeris313 pranešimas:

Sveiki, kaip manot toks traktoriukas patrauktu 3 korpusu pluga ar 4m germinatoriu? :eusa-think:

https://autoplius.lt/skelbimai/john-deere-6130-traktoriai-7525183.html?_ga=2.197153519.1155889868.1538415646-1612308514.1538415646 

gaila tų, kai rimtą arklį iškeičia į raudoną..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-01 at 14:30, Zim511 pranešimas:

Kolegos, john deere specai, apšvieskit :) :D 6930 premium, 3500 val, su tiltu, 12metu, švarus, kiek realu mokėt už tokį ? Ir aplamai kaip toks modelis ? Temos kažkaip nesekiau, kolkas svarbu man kainose susivokt.. reiktų antro žirgo ir kažkaip šitas pagal savo stovi užkliuvo.

Pamastyk ir apie 7530 modeli tas gali su 200 aj kitu gamintoju grumtis. perkant tokiu metu jd didelis privalumas autotrac ready, kokia 10 procentu turi toki malonuma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Witalikas pranešimas:

Teip. 

Gal ora gaudo kur nors, kazi tai negali itakoti. Reik pabandyt vamzdukus patikrint

nu dar turetu but sietukas bake, sietukas etektrineje kuro pompeleje, gal jie uzsikise, man yra buve kad itruko vamzdelis kuro bake, kol bakas pilnas, viskas gerai, tik nudega iki itrukimo ir prasideda bajeriai, puse traktoriaus isardziau, kol bedike radau blyn :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...