Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

On 2018-07-04 at 15:49, Garix pranešimas:

Norėčiau apie JD 6920 konsultacijos. Tepala hidraulini keisti planuoju,du filtrai žinomi prie rato ir greičiu dėžės, bet dar girdėjau kažkokia plaunama sietka išsitraukia, tik nzn kurioj vietoj yra. Gal foto įmestumėt, kuria ten vieta ardyt norint ta sieta ištraukti.


 

  •  

Pavyko rast?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Witalikas pranešimas:

6530 pradejo pypseti, 5 kartus supypsi ir nutyla po kiek laiko vel. Zvakiu lemputi nereguoja i tuos pypsejimus. (Nedega)

cia klaida meta ar kame saknys?

 

20 Serijoj pypsedavo kai kabinos amortizacija sufeilina. Bet tada mesdavo lempute geltona..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , tadasjo pranešimas:

Man 6920 prie kuro filtro daviklis buvo numires ir mirksejo ta raudona su kuru susijusi lempute. Pakeitem davikli ir vel tvarka

Matai cia nieks nemirksi. O tik pypsi. Tai matyt kazkur kitur beda. 

Tokio dalyko neteko girdeti, kad kiek kartu supypsi ir pagal ji butu galima klaida nustatyti ? Ar as cia svaiginuosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2018-07-31 at 17:14, Deivis12 pranešimas:

Sveiki gal kas buvo susidures john deere 6920s autopower kaista tepalai dežei tepalai su filtrais pakeisti

Karstis turbut ;)  Pas mane pries 20motovalandu pakeisti tepalai ir filtrai ir meta va ka. 6930 , gal minciu yra kas gali buti? Idomu koks daviklis indikuoja? Aisku padirbo prie 30laipsniu 10valandeliu

0B77202A-C1E4-40DA-AAE4-87290BFE215E.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, rapsas pranešimas:

Karstis turbut ;)  Pas mane pries 20motovalandu pakeisti tepalai ir filtrai ir meta va ka. 6930 , gal minciu yra kas gali buti? Idomu koks daviklis indikuoja? Aisku padirbo prie 30laipsniu 10valandeliu

0B77202A-C1E4-40DA-AAE4-87290BFE215E.jpeg

Pas mane ir su barstituvu pavasari kaito tai karštis nelabai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-31 at 17:14, Deivis12 pranešimas:

Sveiki gal kas buvo susidures john deere 6920s autopower kaista tepalai dežei tepalai su filtrais pakeisti

nei tepalai nei filtrai cia ne prieko, AUTOPOWER dezes tepala ausina vanduo, ji varineja elektrinis siurblys, pas mane siurblys buvo nudveses, siurblys nepaprastas,  kainuoja kosmosa, teko improvizuot :) 

dar gali but kad slangos yr uzsignybusios kur jungiasi i ausintuva, o ausintuvas stovi tarpe tap greiciu dezes ir variklio, is apacios matosi, ten kur fitras sukasi

dar vienas variantas, kad radiatorius uzsilenke, bet tada turetu ir variklis kaisti, radiatorius irgi nepaprastas, kaip sakant du viename, du treczdaliai varikli ausina, o vienas greiciu deze, zodziu dvi atskiros sistemos, ir jame yra kazkokia pertvara, kuri atplysta viduje, tada pradeda pusi gaudyt :( as radiatoriu irgi pakeiciau jau, nepigus malonumas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...