Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
Gal gali kiek plačiau apie savajį JD, kokia komplektaciją ir t.t. :)

o kas tave butent domintu? seip emiau standartines komplektacijos tik su dvigubais ratais. o pasirinkau butent si nes fendo neipirkau o kiti nedomino rinkausi kad butu patikimiausias ir ekonomiskiausias, o kuro tai tikrai nedaug vartoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali kiek plačiau apie savajį JD, kokia komplektaciją ir t.t. :)

o kas tave butent domintu? seip emiau standartines komplektacijos tik su dvigubais ratais. o pasirinkau butent si nes fendo neipirkau o kiti nedomino rinkausi kad butu patikimiausias ir ekonomiskiausias, o kuro tai tikrai nedaug vartoja

Mane pagrinde domina kokia greičių dėžė ir ar amortizuojantis priekinis tiltas :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isigijau nauja JD7820 ir pradirbes 200 motovalandu priekaistu neturiu esu patenkintas

Kokia standartinė JD7820 kaina, kiek analogiškas Fendt būtų kainavęs? Jei tik standartinį JD galima palyginti su Fendt.

priekinis tiltas amortizuojantis, o greiciu deze pusiau automatine su 5 diapazonais ir kiekviename po 4 pavaras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isigijau nauja JD7820 ir pradirbes 200 motovalandu priekaistu neturiu esu patenkintas

Kokia standartinė JD7820 kaina, kiek analogiškas Fendt būtų kainavęs? Jei tik standartinį JD galima palyginti su Fendt.

taikliai tu cia pasakei kad jei imanoma palyginti standartines komplektacijas :) nes fende jau standarte viskas sukrauta nebera ko dadeti, o jei JD uzsisakytum visus navarotus tai dar ir brangesnis gautusi uz fenda.

o del kainu tai maniskis 295.000 kainavo o fendas kazkur apie 60.000 brangesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
as turiu 6920 tikrai geras trak pilnos komplektacijos
parašyk kokius padargus naudoji koks priekinis tiltas,kaip transporte,ar naudoji galulauki sistemą,kokios komplektacijos patartumėte rinktis.Aš dabar bandau rinktis tarp 6930ir7530.Iš ankto dėkoju.

patariu rinktis 1)dvejintus galinius ratus 2)priekini tilta amortizuojanti, , o galulaukiu sistema praktiskai nereikalinga, nebent zadi tureti kokiu imantriu padargu kur reikia daug funkciju greitai atlikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu 6920 tikrai geras trak pilnos komplektacijos
parašyk kokius padargus naudoji koks priekinis tiltas,kaip transporte,ar naudoji galulauki sistemą,kokios komplektacijos patartumėte rinktis.Aš dabar bandau rinktis tarp 6930ir7530.Iš ankto dėkoju.

patariu rinktis 1)dvejintus galinius ratus 2)priekini tilta amortizuojanti, , o galulaukiu sistema praktiskai nereikalinga, nebent zadi tureti kokiu imantriu padargu kur reikia daug funkciju greitai atlikti.

Planuoju turėti sėjamąją su pirminiu įdirbimu ir vartuomą plūgą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...