Jump to content

Kombainas 120 ha kūlimui


vidmantas393

Recommended Posts

prieš 13 minutes , vidmantas393 pranešimas:

Sveiki, norėčiau išgirsti patarimų renkantis kombainą 120 ha. Kaina – iki 10.000€. Esu nusižiūrėjęs John Deere'us 1065 ir 1072, kiek pasidomėjau, prisiskaičiau, tai gan neblogi. Ar visgi už tokią kainą geriau žiūrėt į Claas'us?

aš imčiau tiktai class..., kad ir šitą        https://www.skelbiu.lt/skelbimai/claas-dominator-96-30431635.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Norvidas pranešimas:

aš imčiau tiktai class..., kad ir šitą        https://www.skelbiu.lt/skelbimai/claas-dominator-96-30431635.html

gaidiskas tas tavo pasiulymas,  geriau nei niva, bet atgyvena kai reta, tiek konstrukciskai, tiek ergonimiskai. Variklis uz nugaros triuksmauja ir kaitina, is kabinos matomumo taip pat ne kazka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, kestoxs pranešimas:

Bet tokie paskaičiavimai tai šypsena sukialia, man idomu kur jis tuos 500t padėtų per dvi dienas nukules, į krūva prie lauko?

Man tai visai juoko nesukelia, pastarieji metai rodo, kad javapjūtė turi būti padaryta čia ir dabar. Prastas gaspadorius, jei kombainui prastovas sugebėtum daryt, samdai fūras jei nespėji, o kur pilsi pačio reikalas, ar kieme į pašiūrę ar veši į supirktuvę. Šiemet jei nebūčiau samdęs fūrų, dabar rūkyčiau su pašariaku šlapiu ir dar neaišku kada nukulčiau, nes dabar pripylė ir dar rodo kad pils, o nedžiūna drėgmė nors tu ką šiemet. Ir visų antra tuos 500t tikrai nenukulsi per dvi dienas, taip kad įmanoma viskas. Mano požiūris kad darbą reikia padaryti, o ne jį imituoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori nepatirti nuostoliu,reikia darba efektyvinti. t,y sutvarkyti visa grandine,kad dirbtu. Jei as uzsiimciau augalininkyste tai pirmas butu kazkokia pasiure pastatyti,nors 400 t,-500 t,kad sutalpinciau ir nereiktu per pika kombainui prastovas daryti ir stoveti eileje ir atiduoti uz tiek kiek duoda. O kombaina tokiu atveju galima nupirkti,kad ir uz 10 000 eur, Jei nebus pasiures nasus kombainas nieko nepadarys,o brangus kombainas viso labo gelzgalys kuris nuverteja,o pasiure(nekilnojamas turtas,neprapuola)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, JCB pranešimas:

Man tai visai juoko nesukelia, pastarieji metai rodo, kad javapjūtė turi būti padaryta čia ir dabar. Prastas gaspadorius, jei kombainui prastovas sugebėtum daryt, samdai fūras jei nespėji, o kur pilsi pačio reikalas, ar kieme į pašiūrę ar veši į supirktuvę. Šiemet jei nebūčiau samdęs fūrų, dabar rūkyčiau su pašariaku šlapiu ir dar neaišku kada nukulčiau, nes dabar pripylė ir dar rodo kad pils, o nedžiūna drėgmė nors tu ką šiemet. Ir visų antra tuos 500t tikrai nenukulsi per dvi dienas, taip kad įmanoma viskas. Mano požiūris kad darbą reikia padaryti, o ne jį imituoti.

10 000 ir išgaravo dėl to ką išvardinai, užburtas ratas, turi ta reikia ano, turi abu dar kažko trūksta, todėl ir kelia šypsena nes pinigus daro ne vien geras kombainas, butų pernelyg paprasta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, arciu555 pranešimas:

Jei nori nepatirti nuostoliu,reikia darba efektyvinti. t,y sutvarkyti visa grandine,kad dirbtu. Jei as uzsiimciau augalininkyste tai pirmas butu kazkokia pasiure pastatyti,nors 400 t,-500 t,kad sutalpinciau ir nereiktu per pika kombainui prastovas daryti ir stoveti eileje ir atiduoti uz tiek kiek duoda. O kombaina tokiu atveju galima nupirkti,kad ir uz 10 000 eur, Jei nebus pasiures nasus kombainas nieko nepadarys,o brangus kombainas viso labo gelzgalys kuris nuverteja,o pasiure(nekilnojamas turtas,neprapuola)

O ka darytum prisipyles 500t grudu kuriu dregme 18-19?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent pas mane šiemet buvo 2 dienos kviečiams nukulti, kai jie pasiekė 16-17 proc, sekantį rytą jau sekė lietus. Kitiems labiau pasisekė, bet ant 120 ha tai jau tikrai nežiūrėčiau tokio mažo kombaino. O kadangi ir bendras kainų lygis kilęs, biudžeto ir dvigubo gali neužtekti kažką normalesnio paimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, axe pranešimas:

O ka darytum prisipyles 500t grudu kuriu dregme 18-19?

Turedamas kur papilti igyji lankstumo,gal surasi pirkeja is kiemo,gal apsimokes samdyti fura iki supirktuves,o kai neturi tenka prisipirkti priekabu(kurios nepigiai kainuoja) traktoriu idarbintiir melstis,kad nesugestu,paprasciausia padanga nusaus savaitgali ir prarandi para min,o brangus,nasus kombainas stoves. Jau nekalbant apie traktoriaus didesni sugriuvima tada isvis ragai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...