Jump to content

Derliaus pardavimas, pridavimas


chefas

Recommended Posts

prieš 24 minutes , u.k aurimas pranešimas:

kulti zirniai, zoleti buvo siaubingai , isvalyti namie tikrai pakankamai tvarkingai, nuvesta i marijampoles grudus parduota litagrai nuo 30 tonu fizinio svorio nuskaityta 5 t fizinio dregme lygiai 17%. nei bek nei rek..........

mano istorija 11.72 t nuvežta, drėgnis 18.7, žolėtumas 7 proc, įskaitomas svoris 10.41. agrochema. Manau teisingai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, u.k aurimas pranešimas:

kulti zirniai, zoleti buvo siaubingai , isvalyti namie tikrai pakankamai tvarkingai, nuvesta i marijampoles grudus parduota litagrai nuo 30 tonu fizinio svorio nuskaityta 5 t fizinio dregme lygiai 17%. nei bek nei rek..........

o kaip su skaldukais neparašei? Smarkiai viršyjo normą spėju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-09-13 at 22:17, Išradėjas pranešimas:

Nuveziau 50t 15,5 dregme.Tikrai nebuvo daug siuksliu,pats sedejau kombaine ir maciau kas byra.Is viso kiekio atskaite 10t svorio plius visos paslaugos ir svoris uz nudziovinima.

Uztat sava valomoji ir dziovykla labai greitai atsiperka, o be to transporta juk turi - reikia vezt tiesiai i uosta ir atskaitymu is vis nebuna jokiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Dariukas pranešimas:

Uztat sava valomoji ir dziovykla labai greitai atsiperka, o be to transporta juk turi - reikia vezt tiesiai i uosta ir atskaitymu is vis nebuna jokiu.

Atskaitymu nebuna, nes suka visa masina mano. Ir randa ten visko ko tik nori. Bet ta pacia masina nuvezus kitur, viskas buna gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zirnius valau su petkus - virsutinis stalcius stambios sietu akys (naudoju 5,5 ir 6 numerios apvalias) kad prabyretu zirniai, zoles, skaldukai - lieka ankstaros siaudgaliai ir kitas stambus brudas, kuris nukeliauja i siuksles, tada antras (zemesnis stalcius) dedu sietus  pailgomis (4 ir 4,5 numerio) akimis - prabyra zemyn zoles ir skaldukai ir labai smulkus zirniai - lieka sveiki zirniai, kurie keliauja i aruoda, trecias apatinis stalcius statosi sietai apvaliomis akimis (1,8 ir 2,6 numerio) ir prabyra tik zoles, ketvirtukai - lieka skaldukai ir mazi zirniai, kurie keliauja i maisus, poto i traiskytuva o poto i galviju skrandi. Sietu numeris gali keistis pagal valomos principa, bet pusikes (skaldukai) atsiskiria su pailgomis skylemis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, gerasukis pranešimas:

O šiaip išvis eina išvalyt žirnius skletus per puse? Ketvirčiai ir žoles puikiai išsivalo. Nors tiesa pasakius pas mane pakankamai gražiai kula pravalius nekažkas ir atsimeta.

Valosi kuo puikiausiai apatinį sietą pailgomis skylėmis 4.5mm atsivalo tada ir grūdinės priemaišos ir skaldukai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Remse pranešimas:

Ar jums linas agro bendra saskaita raso jei per diena kelis reisus atvezi? Veztas vasarinis rapsas, 3 priekabos (11 t 17,5% dregme, 5 t 19,7 %, 4 t 21%) gaunu saskaita kurioje svoris bendras 20 t ir 20,9% dregme. Kaip suprasti tokius bajerius???

tame ir bajeris, kad ir ant to apipisineje, reikia matematiskai paskaičiuot. bet jai jie taip daro tai mes žadėjom atvežti priekaba 25 tonas   20 % dregmes ir kokias tris priekabites po pvz po 2 tonas 9 % dregmes, ir tegul daro vidurki :D bet aisku tada jau nebedarytu. :D  o jusu situacijoje labai nesunku paskaičiuot kiek prarandant, galvoju turetu buti keliasdešimt euru. O dėl drėgmes didesnes, turbut irodines kad infratecas parodo tik apytikslia drėgme, o vėliau su krosnele ištiria tiksliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Remse pranešimas:

Ar jums linas agro bendra saskaita raso jei per diena kelis reisus atvezi? Veztas vasarinis rapsas, 3 priekabos (11 t 17,5% dregme, 5 t 19,7 %, 4 t 21%) gaunu saskaita kurioje svoris bendras 20 t ir 20,9% dregme. Kaip suprasti tokius bajerius???

Jei per dieną veži kelis reisus viską sumaišo į bendrą mėginį ir daro vieną visam kiekiui. Aš vakar vežiau po lietaus kultų prastų 3 klasės ir galėjau dar daryt kitą reisą, bet palikau šiandienai, nes ekstriniai, sumaišius gali pritrūkti kritimo ir suš... visą reikalą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , drapox pranešimas:

Jei per dieną veži kelis reisus viską sumaišo į bendrą mėginį ir daro vieną visam kiekiui. Aš vakar vežiau po lietaus kultų prastų 3 klasės ir galėjau dar daryt kitą reisą, bet palikau šiandienai, nes ekstriniai, sumaišius gali pritrūkti kritimo ir suš... visą reikalą.

AK tai kiek skirtingų klasių tiek sąskaitų išrašo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, drapox pranešimas:

Jei per dieną veži kelis reisus viską sumaišo į bendrą mėginį ir daro vieną visam kiekiui. Aš vakar vežiau po lietaus kultų prastų 3 klasės ir galėjau dar daryt kitą reisą, bet palikau šiandienai, nes ekstriniai, sumaišius gali pritrūkti kritimo ir suš... visą reikalą.

skirtingu klasiu lyg negali maisyti, tik tos pacios. bet siaip man sta sistema kazkoks kosmosas, javu supirkejui visad interesas daugiau paimti slapesnes partijos, su zvake retas stovi salia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...