Jump to content

Traktorių priekabos


Svečias

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Gal kas iš turinčiu Laumetrio PTL-20 pusprekabe susidure su tokia problema: Pradėjo siekti vieno rato kraštas į rėmą, kai priekaba pilna, kai tuščia nesiekia. Ten nuo padangos šono iki rėmo mažas tarpas. Ar buvo kam tokia problema? ir kaip sprendete? ar čia man vienam tokie "bajeriai" :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , caper pranešimas:

Gal kas iš turinčiu Laumetrio PTL-20 pusprekabe susidure su tokia problema: Pradėjo siekti vieno rato kraštas į rėmą, kai priekaba pilna, kai tuščia nesiekia. Ten nuo padangos šono iki rėmo mažas tarpas. Ar buvo kam tokia problema? ir kaip sprendete? ar čia man vienam tokie "bajeriai" :D 

Pas maniške padangos 560-60R22,5 tai tarpas tarp padangos šono ir rėmo apie 7cm, tačiau man buvo, kad vienos padangos tikriausiai kordas pradėjo trūkinėt ar kažkas panašaus tai ta padanga isiputė kaip balionas ir sustorėjo, tiesa dar rėmo nesiekė bet netoli to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 11/25/2017 at 13:33, viktorass pranešimas:

Pas maniške padangos 560-60R22,5 tai tarpas tarp padangos šono ir rėmo apie 7cm, tačiau man buvo, kad vienos padangos tikriausiai kordas pradėjo trūkinėt ar kažkas panašaus tai ta padanga isiputė kaip balionas ir sustorėjo, tiesa dar rėmo nesiekė bet netoli to.

Pas mane visu ratu tarpas nuo remo nu max 2 cm (nelenda pirstas) o tam ratui nei pirstas nelenda. Jei foto čia matysis

EE05EB94-8337-4F4C-9550-1A4C2DF75C9C.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
Prieš 21 valandų, panjabis pranešimas:

Gal kas domejotes metmegos priekabomis, arba butent sita? https://m.autoplius.lt/skelbimai/nuotraukos/metmega-puspriekabe-14-t-traktorines-priekabos-6457337.html?category_id=33&older_not=14&type_id=19328&model=&page_nr=5

Ilgai jie jos neparduoda gal kokius minusus jos zinot? 

Kuria prasme ilgai neparduoda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...