Jump to content

Traktorių priekabos


Svečias

Recommended Posts

Jo, dziedas galėtum smūlkiau papasakot kaip seniem belarusam be problemu padaryt du konturus.

papasakosiu aš pirmiausia reikia stabdziu krano kuris paspaudus stabdį nenutrauktu oro tiekimo o paduotų orą jų būna pirkt nevisur bet buna o antram išėjimui reikia paduot iš sistemos orą kuris pastoviai būtų nesvarbu spaudi stabdį ar ne o jai nori rankinį įsidėti tada reikia tą pastovią oro linija nutraukt ir usistabdo ratai aš esu įsidėjes sunkvežimio rankinį kraną tai veikia tikrai gerai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o dviejų kontūrų stabdžiuose atjungus pastovaus tiekimo šlangą, iš priekabos sistemos išeina visas oras ar tik iš šlangos, o bakeliuose lieka?

 

siuo atveju stabdziai veikia lygiai taip pat kaip vieno konturo, iseina oras is slangos o stabdziai uzsistabdo is priekabos resiverio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

papasakosiu aš pirmiausia reikia stabdziu krano kuris paspaudus stabdį nenutrauktu oro tiekimo o paduotų orą jų būna pirkt nevisur bet buna o antram išėjimui reikia paduot iš sistemos orą kuris pastoviai būtų nesvarbu spaudi stabdį ar ne o jai nori rankinį įsidėti tada reikia tą pastovią oro linija nutraukt ir usistabdo ratai aš esu įsidėjes sunkvežimio rankinį kraną tai veikia tikrai gerai

 

plius priekabai padaryti kad paspaudus pedala ir padavus ora jis eitu tiesiai i stabdymo kameras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

papasakosiu aš pirmiausia reikia stabdziu krano kuris paspaudus stabdį nenutrauktu oro tiekimo o paduotų orą jų būna pirkt nevisur bet buna o antram išėjimui reikia paduot iš sistemos orą kuris pastoviai būtų nesvarbu spaudi stabdį ar ne o jai nori rankinį įsidėti tada reikia tą pastovią oro linija nutraukt ir usistabdo ratai aš esu įsidėjes sunkvežimio rankinį kraną tai veikia tikrai gerai

Šita tai aš žinau,jei paskaitytum kokius metus ar du atgal tai jau rastum mano aprašyta kokiu penketa kartu, bet va dziedo mintis idomi, šito bajerio neteko girdėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šita tai aš žinau,jei paskaitytum kokius metus ar du atgal tai jau rastum mano aprašyta kokiu penketa kartu, bet va dziedo mintis idomi, šito bajerio neteko girdėt.

 

o kodel jusu nuomone vadinama "dvieju konturu" sistema? negi manot kad delto jog dvi slangos jungiasi? Gal delto kad dvi atskiros sistemos stabdimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel jusu nuomone vadinama "dvieju konturu" sistema? negi manot kad delto jog dvi slangos jungiasi? Gal delto kad dvi atskiros sistemos stabdimo?

Čia manau labai sudėtingas klausimas gali būt, jei žmogus kuris neturi didelės patirties su traktoriu ir priekabu stabdžiu sistemom, paskaites šita tema ir visus pasisakimus apibendrins tai gali padaryt išvada, kad jei yra dvieju konturu sistema tai vieno konturo jau nereik, bet taip nėra, iformacijos prirašyta labai daug bet reikalu galima prisidirbt dar daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia manau labai sudėtingas klausimas gali būt, jei žmogus kuris neturi didelės patirties su traktoriu ir priekabu stabdžiu sistemom, paskaites šita tema ir visus pasisakimus apibendrins tai gali padaryt išvada, kad jei yra dvieju konturu sistema tai vieno konturo jau nereik, bet taip nėra, iformacijos prirašyta labai daug bet reikalu galima prisidirbt dar daugiau.

Nu jo cia jau fantazijos prirasyta kiek nori.Vieno konturo sistema jau pasenes reikalas,nebeatitinka standartu,sunkvezimiams eina tik dvieju o traktoriams turbut iki to dar nedaejo ir buna dvieju ir vieno konturo todel ir gaunasi visiskas vinegretas ,kai kabina zmones bet kokias priekabas prie traktoriu.Rimtai sistemai velkancioje tr. priemoneje turi buti du kranai ,neskaitant pagrindinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Issisaugok ir vartykis kaip nori. Rimtai atrodo, isskyrus pora vietu bet sako niekas nesiskundzia. Su tokia nuveza 19.5t kvieciu.

 

Visi jie taip sako, net šypsena suėmė. Koki 14 palikai už ją, jeigu ne daugiau. Gal žinai kokio storio bortai?

 

Dėl foto, tai neina išsaugoti kai pridedi kaip minaitūrą, todėl visiems patogiau kai įkeli tvarkingai. Nereikia papildomų veiksmu atlikinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...