Jump to content

tom tom

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, Vilius pranešimas:

Keliamės į tema kaip trešti žieninius kviečius :D

Viskas nuo metų priklauso užpernai su nepilnu 170vm  skageno 9t bet tik 3 klase. Pernai su 250vm 7.6t bet ekstra iki liuciu maratono.

Na man cia kosmusas, as kazkur prasileidziu. Niekaip nepavyksta tokio derliaus, paimt :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Vilius pranešimas:

Keliamės į tema kaip trešti žieninius kviečius :D

Viskas nuo metų priklauso užpernai su nepilnu 170vm  skageno 9t bet tik 3 klase. Pernai su 250vm 7.6t bet ekstra iki liuciu maratono.

Pernai gavai minusą net ir tavo skaičiavimais...Kaip ten yra posakis vaikai nevartokite to namuose:-D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, ceck pranešimas:

įdomu ar yra kur ant Lietuvos kam lietaus trūktų,nes pas mane jau nuo dregmes pertekliaus jau ir v.rapsas lopais išmirkes (vidurys Lietuvos )

Iki siandien dienos vezese dar plysiai zemeje buvo,nezinau kiek siendien kliuvo kvieciams,nebuvau nuvaziaves rytoj matysiu,bet perdaug nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

55 minutes ago, Remse pranešimas:

Kiek pastebiu siemet griuna tie augalai, kuriu silpna apacia, aukstis ne tiek turi dideles reiksmes. Tad kita met reik galvoti kaip sustiprinti ir sutrumpinti apatinius tarpubamblius pirmu purskimu.

Kokie pamastymai butu del pirmo purskimo? Pas mane siemet pirmam purskimui 1l ccc tai famulas gula kur skersinese susidvigubine. Siaip veiklios azoto 150 kg plius po zirniu paseta. Grudas suformuotas labai stambus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

33 minutes ago, stapcius pranešimas:

Kokie pamastymai butu del pirmo purskimo? Pas mane siemet pirmam purskimui 1l ccc tai famulas gula kur skersinese susidvigubine. Siaip veiklios azoto 150 kg plius po zirniu paseta. Grudas suformuotas labai stambus. 

Jau iš rudens žmonės bando ccc po 0.5l

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...