Jump to content

Recommended Posts

Prieš 9 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

vis dar ieskau

bet pasirinkimo nelabai yra

skelbiu.lt pasižiūrėjau tai iki 3000 euru yra nemažai traktoriu, manau iš tiek kiek ju ten parduoda tikrai galima rast kažka, asmeniškai aš jei reikėto tokio traktoriaus nuvažiuočiau apžiūrėt i Prienus ten mačiau mtz-80 toks raudonas už 3200 euru ir tipo nedaug val. dirbes, bet net ir jei kažkiek daugiau dirbes tai tuo laiku i vokiečius gamino tikrai patikimus traktorius, prieš 18 metu buvau pirkes toki traktoriu atvežta iš vokietijos tai jame net japonišku daliu radome, konkrečiai guoliai.  Dar man i aki krito toks lipdukas raudonas ant kapoto, nežinau ka jis reiškia bet toki lipduka matau tik antra karta, pirmas buvo ant mono traktoriaus užklijuotas, gal sakau iš to paties ūkio atvežtas o gal tik šiaip sutapimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, sole pranešimas:

Galėsi pasigrožėti išblizgintais traktoriais, šiaip apie tuos pardavėjus prasti atsiliepimai.

Apie visus dėvėtos technikos paradvėjus galima pasakyt ta patį, buvau ten pas du Prienuose, tiesa senokai gal prieš kokiu 10 metu, tai traktoriai kaip traktoriai, nenauji, tai nepatyrusiam sunku susigaudit o ir su patirtim gali užsirauti nes i vidu neilysi. Dažniausiai kai perki naudota tai tikiesi, kad jis eis kaip naujas o kai su juo padirbi tai pasirodo reik tai šen tai ten dadėt ranku ir pinigu, tada žinoma lieka kaltas pardavėjas nors dažnu atveju tas pardavėjas nelabai ka ir žino apie ta traktoriu nes pats su juo nedirbo o kažkur nupirko atvežė ir parduoda, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 minutes ago, Dar vienas miestietis... pranešimas:

man svarbu variklis, .................................,o miske servisu nera,todel labai atsakingai renkuosi traktoriu...

 

Pagal mane , tai variklis kaip tiktais "dzin" :D , o jei dar ir bėda žinoma ir ji tiktais tokia . Jei išoriškai gerai atrodo ,padangos , hidraulika , dėžė , tiltai , tvarkoje - pirkčiau . Variklį tvarkyt kaip tik maloniausia , be to  visi viską apie jį žino , tad patarimą greit gausi kaip ir ką daryt ..... a fotkės , negali padaryt kaip atrodo , tasai už 3000 jevrų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, sole pranešimas:

Lyg apie šitą viktoras rašė:  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/mtz-80-26531823.html

Nea , "miestietis" ko gero pas kokį kaimyną bus aptikęs bielkį , kartais irgi pasitaiko neremontuotų , ypač jei koks "priešpensijinis - nusipelnęs" dirbo su juom :)  . Tas iš skelbiu.lt irgi manyč "grieko" vertas , tas kad visi apkarstymai išlikę , leidžia manyt , kad po vidurius dar nieks nesikapstė :D , nors iš nuotraukos nelab ir nuspėsi  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz 3000 eu visai normalus traktorius smulkiam ukiui,prienuos nieko gera tik graziai nudazyti,apcioj rudis ar is keliu surinti.Ka jus ten istisai remontuojat pries du metus nupirkau is zmogaus mtz-80 uz 2500 eu remontas eletra laidus pervedziojau hidraulikoj leido tepala ,tepalus keiciau,filtrai taip visokiu smulkmenu,kabina virinau daugiau jokiu remontu,geriau karta gerai sutvarkit ne ten istisai krapstyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, rol2rekva pranešimas:

Ieškojau ir aš 80 šienavimui, bet taip išėjo, jog pasitaikė nebrangus 52 su 80 varikliu, 1600 kainavo, tai surizikavau, jau virš 100 mot. dar niekas neišlindo, neskaitant skirstytuvo ir apsitepalavusio priekinio tilto. Taip, kad manau, jog kartais gali ir pasisekti.

50 tuka jau nuraseme ,nes noriu presa pirkti 

nes moketi uz presavimus 14 euru uz sienaini man prasilenkia su logika

perku viska,nes nenoriu buti priklausomas...tik kombaino nepirksiu :)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

turbut vaziuosi i Prienus pas tuos perekupus,bent pasirinkimas bus traktoriu...

pamegink i aukstadvari pasiskambint. Jeigu nepasikeites nr: astuoni 69948991. Yra aplinkui mane ne vienas pirkes ir is Prienu, ir is Aukstadvario, pastarieji lyg maziau bedu islenda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 6/15/2017 at 18:28, Dar vienas miestietis... pranešimas:

man svarbu variklis, deze,sankaba,smulkmenas galiu pakrapstyti,mieste  paprasciau -nutempiai i servisa ir sutvarke bet ka,o miske servisu nera,todel labai atsakingai renkuosi traktoriu...

 

na belarusui gali tiketis jog pirmus, gal antrus da metus nieko neatsitiks. Paskui atsitiks. Ir ismokt reikes susitaisyt paciam. Cia kaip sako, ismokai rukyt, ismok ir nusipirkt :icon-biggrin: 

Visi taip su jais gyvenam, patys vaziuojam, patys ir susitaisom. Uz tai nebrangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...