Jump to content

po kiek zadat parduoti uzauginta produkcija?


stauga

Recommended Posts

  • Atsakymai 74
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Rimvydss, nusisneki. Uzsiimk seja, kainomis pasirupins Magnatas :). Mieziai pasariniai. Vokietijos uostai 220-230 eur, info sios dienos. Musu smetoniskais 760-800 LTL.

1. Ziurek atskira pranesima forume ir suprask ta dalyka "magnatiskai".

2. Robusta. Jei per rugseji nepavyks pakeisti tavo nuomones apie sia techniska vieta grudams, pazadu: bus "magnatiskas" pokalbis.

Sincerely,

Magnatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai, pavarysiu ir ash punktais

1 robusta kitaip nei kitos supirkimo ar sharashkino kontoros niekada nezino tyrimo rezultatu, atvezei grudus ir vsio nei kiek shiuksliu nei kiek atskaitys, ishtyre kad pashariakas kad dregni ar tt i vsio, visa kita suzinai kai ateini saskaitu pasiimti tas buna neanksciau kaip po savaites

2 idomu ar pats veztum savo prakaitu uzdirbtus pinigus i banka kuriame ne nezinai ar po savaites juos atgausi(na cia palyginimas tik)

3 neisgasdino praitu metu sausra tad magnatishkas pokalbis tikrai neishgasdins

4 sekmes galvojant kitus punktus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimvydsss. As taves nepazystu, bet jau tave MYLIU (be jokios dviprasmybes :) ).

1. Tu skaitai ir bent dali supranti.

2. AVENOS (keliu geru zmoniu ir mano) prakaitu nupirktu grudu Robustoj yra plius/minus tiek pat kiek uzaugina tavo laukai. Ir man del ju yra NERAMU. Todel as ir rasiau apie "magnatiska" pokalbi su Robusta rugseji. Veliau bus per velu.

3. VISI Zemes Ukio Kooperatyvo Joniskio arudas nariai gavo, gauna ir gaus ZYMIAI daugiau uz savo uzauginta produkcija budami kooperatyvo nariais nei dirbdami paveniui. Ir ne tik is Avenos. Jei dar nesi jo narys, tau jau verta apie tai pagalvoti. Kadangi laikas ten eina TRUPUTI lieciau nei atvejyje su Robusta.

Del vieno abidniakas. As esu kvailas ekonomistas/miescionis ir tai suprantu. Tu esi UKININKAS suprantantis gamtos diesnius ir dar tuo nesupratai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O dabar Rimvydss paskau VISAI chebrai tiesa. Tu esi ziurke lietuvisku grudu aruode. Irodymas mano teorijos: VISOS tavo zinutes buvo rasomos miescioniskom darbo dienom (antradienis, treciadienis, penktadienis), miescioniskom darbo valandom (apie 2 po piet). Ka daro ukininkas tokiu metu? Dirba lauke ir lieja prakaita? Ka daro ziurke lietuvisku grudu aruode? Raso zinutes i ukininku forume ir griauzia lietuviskus grudus.

Tai buvo "magnatisko" pokalbio demonstracija.

Chebra, neplokit. Geriau grudais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Magnatai, siuolaikinis ukininkas yra laisvas kaip paukshtis, niekas man nepaaiskins kada dirbti o kada guleti. Vien tik suzavetas nevarzomos laisves isejau is miesto i kaima ir dabar kada noriu tada rashau, kada noriu miegu, kada noriu keliuosi, niekas , apsoliuciai niekas ishskyrus sazine ir sveika prota man nenurodines ka ir kada daryti, va taip va

o del grudu ziurkes tai dekoju uz epiteta, tik vargu ar jis man tinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau Rimvydsss. LABAI sunkus sezonas. Emocijos. Tiku, kad kada nors susitiksim ir turesiu garbes asmeniskai tau ta sunkuma papasakot. Taciau, tavo mastysena, mano tupa ekonomine galva, yra pavojyje. Kodel: zemdirbis NE GALI sau leisti daryti "ka noriu" ir "kada noriu". Jis gali sau leisti "ka noriu" "kada yra laisvo nuo darbu laiko". Tau, kaip "laisvam" zmogui tai turi buti AKIVAIZDU. Nebent tu sedi kokio nors agrokoncerto kisenej ir tau atrodo, kad laisve yra laisve judeti po sita kisene. :) Irodymu nereikia, jie jau patys atejo mano ankstesniuose zinutese.

Sincerely,

Magnatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo poziuris i ukininka yra ziaurus, tavo manymu ukininkas kaip vergas turi varyti ir nematyti sviesios dienos, net ir savo pagalbininkams nesu toks reiklus, o tu kaip net nedirbantis zemes ir su tokiu poziuriu i ja mane gasdini. ukininkas, jei nezinojai, gal ir keista bet nearklys, jam reikia kur kas daugiau nei lovos issimiegojimui ir duonos gyvebes palaikymui.

Ne nemaniau kad neturiu teises reiksti savo nuomones laisvai, sedeti prie kompo kada noriu, pasirodo yra magnatas kuris visiems nurodineja ka ir kada rashyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel: zemdirbis NE GALI sau leisti daryti "ka noriu" ir "kada noriu". Jis gali sau leisti "ka noriu" "kada yra laisvo nuo darbu laiko".

Na cia tai jau virsune. Nuo kada Lietuvoj baudziava ar kolukiai sudrizo? Pasirodo dabar noredami prisest prie kompo turesim atsiklausti pas kazka ir gauti leidima.

Beje norejau pasakyt miestieciam, kad ukininkai ne kokie bemoksliai ir mato daugiau ne tik savo kiema ir laukus. Keiskit savo poziuri ir nenurodinekit ka ir kada daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bliambacki, vel susizavejau :) Ir dar karta prasau atleidimo. Susiatrem. Uzsiciaupiu kai kuriam laikui. Kuris tampa vis brangesnis. Pastebesiu foruma is suono.

Chebra, jei turesit klausimu, mano kontaktai tie patys: [email protected] arba 8-617-67520

Sincerely,

Magnatas

PS nuomone apie mano nuomone apie verga yra TAVO. Jei butu mano - Avena nemoketu ukininkams uz produkcija tiek, kiek moka. O kiek, paklausk savo kolegu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As cia dar su tomis grudu kainomis....

Mane daugiausia domina avizos ir kvietrugiai. Ateityje supirkimo kainos aisku turetu kilti (turiu omenyje keleta metu i prieki :) ) Bet gal po truputi, o ne taip staigiai kaip atsitiko siaip metais (vos ne 80proc daugiau nei 2006m!!)

Kaip jus manot, a?? Kiek uz siuos grudus galetu moketi supirkejai kokiais 2010m?

Gali buti kokie 800Lt/t ar persisvajojau?? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...