Jump to content

Anekdotai...


Gunia

Recommended Posts

Nutarė žmona pasiraust vyro telefone, kol šis miega. Rado tris įtartinus kontaktus : "Švelnūs prisilietimai" , " Tyros ašaros" ir "Mano sapnų valdovė". Paskambino visiems. Pasirodė, kad "Švelnūs prisilietimai" -  tai jo mama, "Tyros ašaros" -  sesuo, o kai paskambino kontaktui "Mano sapnų valdovė", suskambo jos mobilus. Susigraudino žmona, kad taip vyru nepasitikėjo, papasakojo viską jo mamai ir sesei. Pati paėmė visus savo pinigus ir padovanojo vyrui, mama padovanojo auksinį laikrodį, o sesė - motociklą. Pasiėmė vyras pinigus, užsidėjo auksinį laikrodį, užsikūrė motociklą ir išvažiavo praleisti aistringos nakties su "Elektrikas Petras" .

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valytoja duoda parodymus policijoj dėl išprievartavimo:
- Plaunu aš laiptus, prieina tas ir ima prievartauti.
- O tai negalėjote pabėgti?
- O kur aš pabėgsiu!? Vienoj pusėj siena, kitoj turėklai, iš užpakalio tas jobarius. O priekyje - tik ką išplauti mano laiptai. Nenorėjau pripėduoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Motina turėjo tris nekaltas dukras. Visos trys ištekėjo beveik tuo pačiu metu ir išvyko medaus mėnesio. Motina labai krimtosi dėl dukrelių seksualinio gyvenimo pradžios, todėl paprašė jų atsiųsti atvirlaiškį ir brūkštelti bent kelis žodžius, kaip “viskas” einasi. Pirmoji atsiuntė atviruką iš Havajų, prėjus vos dviem dienom po vestuvių. Ant jo – tik vienas žodis – “Nescafe”. Motina nubėgo į virtuvę, spintelėje susirado “Nescafe” kavos, ir ant etiketės perskaitė: “Palaima iki paskutinio lašo”.. Motina nuraudo, bet buvo patenkinta savo dukros laime. Antroji dukra atsiunte atvirlaiškį iš Jamaikos po kelių dienų, motina perskaitė “Benson n Hedges” cigarai. Ji tuoj pat nuskubėjo į vyro kambarį, atsidarius stalčių ir radus jo “Benson n Hedges” cigarus perskaitė: “Extra Long. King Size”… Ji vėl droviai nuraudo, bet džiaugėsi už dukterį. Trečioji dukrelė išskrido medaus mėnesio į Karibus.. motina laukia savaitę – nieko. Antrą – nieko… Tik po mėnesio pagaliau gavo atvirlaiškį, ant kurio drebančia ranka buvo užkeverzota “British Airways”. Motina greitai susirado žurnalą, kuriame versdama lapus drebančiom rankom ėmė ieškoti, tai ko bijojo labiausiai… Atradus “British Airways” oro skrydžių reklamą perskaitė: “Tris kartus per dieną, septynis kartus per savaitę, į abu galus!!!!”

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Prieš 2 valandas, Augunstas pranešimas:

..Jau kaip dejai,tai uz visus metus. bet paziuri tas ruskes mergas ,visgi grazios i ne tokios pasipute kaip musu :))

ja ja, visur gerai kur mūsų nėra :D še dar tokį nevisai anekdotą: 

Гагарин: приём байконур! скорость - нормально, высота - нормально, тагаж - нормально. конец связи.
Байконур: Юра! сиди, молчи и нечего нетрогай! 

p.s. negaliu nepasidalint 

 

 

Redaguota jevgenijus
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Guli vyras su žmona lovoje. Žmona:
– Brangusis, o pažaiskim vaidmenų žaidimus, ką?..
Vyras, pasikaso galvą:
– Nu gerai. O čia kaip?
Žmona:
– Žiūrėk, scenarijus toks: tu taksistas, o aš jauna simpatiška mergina, kurią tu pavežei, bet pasirodo aš neturiu pinigų…
Vyras:
– Aha. Ok.
Žmona:
– Tai gerai, aš pradėsiu. Oi, šoferiukas, čia tokia problemėle – aš pasirodo palikau piniginę namie, net nežinau kaip čia su Jumis dabar atsiskaityti…
Vyras:
– Nu ką padarysi, lipk lauk – kitą kartą atneši.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po sunkios darbo dienos namuose renkasi gandrų šeimyna. Pirmas parskridęs gandras tėvas guodžiasi ką tik parskridusiai mamai gandrienei:
- Na ir nusikaliau šiandien, vos sparnus bepavelku. Per šiandieną atnešiau žmonėms net penkis berniukus.
- Oi, nesakyk,- atsako gandrienė mama,- ir man sunki diena buvo. Atnešiau žmonėms keturias mergytes, irgi siaubingai pavargau.
Pakalbėjo, pasiguodė ir laukia sūnaus gandriuko. Laukia, laukia, o tas grįžta tik paryčiais visas žvengdamas, kvatodamas, raitydamasis…
- Kas tau dabar? Kur buvai? Ką veikei? – klausia tėvai gandrai.
- Ai, mes su draugais truputį studentus gąsdinom…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Skamba telefonas:
— GOOGLE picerija, laba diena, klausau jūsų!
— Kokia picerija?
— Picerija GOOGLE. Ką norėtumėte užsisakyti?
— Bet... ar tai ne picerija "Čili"?
— Deja, buvo, GOOGLE ją nupirko ir dabar mūsų paslaugų asortimentas tapo pilnas.
— Nuostabu. Priimsite užsakymą?
— Tai žinoma! Norite pakartoti jūsų įprastinį užsakymą?
— Įprastinį užsakymą? Iš kur jūs žinote, koks jis?
— Mūsų sistemoje įdiegtas užsakymų indikatorius, ir mes žinome, jog paskutinius 53 kartus iš šito numerio užsakinėjote picą: "Havajai" su dvigubu sūriu ir kumpiu, dar prie to butelį gerai atšaldyto "Švyturio" alaus.
— Oho, net nebūčiau pagalvojęs...! Gerai, tiks.
— Atsiprašau, galiu jums kai ką patarti?
— Galite.
— Jūs turite mūsų pilną meniu?
— Neturiu.
— Štai pilnas mūsų meniu, ir norėčiau jums patardamas pasiūlyti picą su varške ir žalumynais bei butelį mineralinio vandens, kuriame itin mažas druskos kiekis.
— Varškė? Žalumynai? Druskos? Jūs gal išprotėjote? Aš nekenčiu viso šito!
— Suprantu, bet tai tik jūsų sveikatos naudai. Be to, jūsų organizme didelis cholesterolio kiekis...
— Iš kur visa tai žinote?
— Mūsų įmonė turi didžiausią duomenų bazę visoje planetoje. Pagal telefono numerį mes žinome jūsų vardą, ir todėl turime prieigą prie poliklinikos duomenų apie jus.
— Nusispjaut man ant jūsų duomenų bazės! Aš nenoriu picos su varške ir žalumynais. Aš vartoju vaistus, ir todėl galiu valgyti viską, ko tik užsimanysiu, aišku jums?
— Apgailestauju, tačiau jūs paskutiniu metu nevartojote tablečių.
— Kokio velnio, iš kur jūs žinote? Sekate mane kiekvieną dieną?
— Ne, ne! Tiesiog mes turime prieigą prie visų miesto vaistinių duomenų bazės, ir paskutinį kartą jūs ten buvote prieš 3 mėnesius. O vienoje pakuotėje tik 30 tablečių.
— Po galais, tai tiesa. Ir iš kur tu tai žinai?
— Iš jūsų kreditinės...
— Kaip tai?
— Juk kai jūs mokate kreditine kortele, gaunate nuolaidą. Mūsų duomenų bazėje yra visos jūsų išlaidos, atsiskaitinėjant šita kortele. Ir per paskutinius 3 mėnesius jūs ten nieko nepirkote, bet pirkote kitose parduotuvėse, o tai reiškia, jog jūs kreditinės kortelės nepametėte.
— Šunsnukiai... O ką, galvojate negaliu susimokėti grynais? A? Ką? Ką dabar pasakysite?
— Tai neįmanoma. Jūs mokate grynais 100 dolerių per savaitę savo tarnaitei, už visa kita jūs atsiskaitote kreditine kortele.
— Niekšai! Iš kur jums žinoma, kiek aš moku tarnaitei?
— Ji juk moka socialinį...
— Eikit jūs... !
— Kaip norite. Apgailestauju, tačiau visa šita informacija mano monitoriaus ekrane, ir aš jums noriu tik padėti. Manau, jums vertėtų aplankyti savo gydytoją ir pasiimti sveikatos analizę, kurią jūs darėte praeitą mėnesį, kad patikslintumėte vartojamų vaistų perteklių.
— Paklausyk... tu...! Jūs man visi jau atsibodote, ir tu, ir kompiuteriai, ir duomenų bazės, ir internetas, ir GOOOGLE, ir FACEBOOK, ir TWITER, ir privatumo nebuvimas XXI amžiuje, ir ta prakeikta valstybė...
— Prašom nenusimini. Tai jums ne į naudą...
— Užsičiaupk! Rytoj pat išvažiuoju kur nors toliau nuo viso šito mėšlo. Iškeliausiu į Fidžio salas ar kur panorėsiu, ir nebus ten jokio interneto, kompiuterių, telefono nei žmonių, kurie visą laiką mane šnipinėja...
— Aš jus suprantu...
— Paskutinį kartą pasinaudosiu kreditine kortele, kad nusipirkčiau lėktuvo bilietą ir išskrisčiau į pasaulio kraštą! 
— Nuostabu...
— Atšaukite picos užsakymą. Aš jos nenoriu.
— Gerai... užsakymas jau atšauktas. Jeigu jūs man leisite...vienas mažas pastebėjimas...
— KOKIO DAR VELNIO! ?
— Noriu tik priminti, jog jūsų paso galiojimo laikas baigėsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-05-01 at 03:47, Srekas pranešimas:


— Noriu tik priminti, jog jūsų paso galiojimo laikas baigėsi...

Man tai buvo toks yvykis variau technikine paskutine diena - nueinu prie kasos :    

- Mašinos dokumentai 

- Prašom

-Vairuotojo pažymejimas 

-Prašom 

-Vakar basibaiges galiavimo laikas

-Kaip suprast ? 

- Va ziurėk .

 Technikines nepravariau nes nepateikiau reikalingu dokumentu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...