Jump to content

Anekdotai...


Gunia

Recommended Posts

Užėjau į parduotuvę kelioms minutėms. Kai išėjau, pamačiau, kad policininkas rašo baudos kvitą už ne vietoje pastatytą automobilį. Aš priėjau ir gražiai paprašiau, kad už pirmą nusižengimą taip smarkiai nebaustų. Policininkas nesileido į kalbas ir rašė toliau. Tada aš pasakiau, kad jis neturi širdies ir žmogiškumo. Jis išrašė dar didesnę baudą. Na, aš pradėjau jam šaukti, kad jis yra tikras paršas ir fašistas. Jis ėmė išrašinėti dar vieną kvitą už pareigūno įžeidimą ir ėmė kabinėtis, kad įskilęs stiklas, nudilusios padangos ir dar kažkas. O aš išdėjau jį į šuns dienas kaip tiktai mokėjau. Baudos kvitų buvo prirašyta visa šūsnis. Kai jis bandė man juos įbrukti, pasakiau, kad neimsiu ir tegul jis juos susisuka į triūbelę ir susikiša sau į gerą vietą . Policininkas užkišo visus kvitus už valytuvo ir dar ėmė išrašinėti šaukimą į teismą. Tegul rašo ką nori. Aš neturiu automobilio. Aš tik šiaip, pro šalį ėjau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

NUSIMUILINO

Eina vilkas per mišką, mato  — Zuikis be ausų. Vilkas:

— Kas tau?

— Tai va nuo kariuomenės išsisukinėju — ausis nusikirpau — mane ir atleido.

— Blyn, tai man irgi šaukimas atėjo!

— Na, pilkasai, tavo ausys mažos, teks uodegą nusikirpti.

Nukirpo vilkui uodegą, jį taip pat atleido. Sėdi dviese, švenčia nusimuilinimą nuo kariuomenės. Eina Meška:

— Kas gi čia jums? Vienas be ausų, kitas be uodegos?

— Tai mes iš kariuomenės nusimuilinom!

— E, blyn, tai man irgi reikia!

Pasižiūrėjo žvėrys į mešką ir sako:

— Ausys mažos, uodega irgi, teks kiaušus nupjauti !

— Jūs ką?!

— Na, tada, Miša, skuosk į kariuomenę !

— Gerai, pjaukite!

Nupjovė Mišai jo pasididžiavimą, eina jis į medkomisiją. Grįžta liūdnas liūdnas, su ašaromis akyse. Zuikis paėmė iš jo pažymą ir skaito: „Netinkamas, plokščiapėdystė“.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Pareina girtas vyras namo, tyliai atidaro duris. Kol žmona kažką daro virtuvėje, jis įgriūna į miegamajį, čiumpa pačią didžiausią knygą, nusirengia, atsigula į lovą ir ima skaityti. Po minutėlės į miegamajį užeina žmona:
- Vėl prisilakei?
- Iš kur ištraukei?
- Asile, padėk lagaminą į vietą ir miegok!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 5 savaičių...

Sėdi trys žvejai ant ledo, žvejoja, kalbasi, buteliuką daro ir kaip visada pritrūksta. 

Sumeta pinigus ir išsiunčia vieną į tašką parnešti. Tas išsvirduliuoja ir po gero pusvalandžio grįžta.

Mato ant ledo vienas draugas kitą "tvarko".

-Ką tu čia išdarinėji ar pablūdai , užriko pirmasis.......

Palauk , paaiškinsiu :

Kai tu išėjei parnešti, tas draugelis sugalvojo eiti į krūmus pamyšt ir įlūžo, pradėjo skęsti. Ištraukiau, nekvepuoja, pradėjau daryti dirbtinį

kvėpavimą, ir nepatikėsi -užsikabinau.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gano avis ūkinikas sėdėdamas ant akmens žiūri automobilis keldamas dulkes atvažiuoja ir sustoja.išlipa kvepiantis adekolonu dabita prisistato vardu ir sako.Jei aš pasakysiu kiek tu turi gyvūnų tai viena man duosi.Na— ūkinikas pagalvojes sako - gerai.Išsitrauke žmogelis drona pakelia į viršu suskaičiuoja avis ir duoda ūkininkui atsakyma ir klausia ūkiniko kur jo suderėtas atlygis.Ūkinikas pakraipo ūsus ir duoda viena gauruota padara.Po to sako žinai aš galiu pasakyti kas tu esi.Tas ir klausia tai kas aš.Tu esi-konsultantas - sako ūkininkas.O tas iš nuostabos is kur žinai.Pirma- tu atvažiavai kai aš taves nekviečiau,antra-tu pasakei tai ka ir aš pats puikiai žinau,trečia- gražink man mano šunį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, grazbek pranešimas:

Gano avis ūkinikas sėdėdamas ant akmens žiūri automobilis keldamas dulkes atvažiuoja ir sustoja.išlipa kvepiantis adekolonu dabita prisistato vardu ir sako.Jei aš pasakysiu kiek tu turi gyvūnų tai viena man duosi.Na— ūkinikas pagalvojes sako - gerai.Išsitrauke žmogelis drona pakelia į viršu suskaičiuoja avis ir duoda ūkininkui atsakyma ir klausia ūkiniko kur jo suderėtas atlygis.Ūkinikas pakraipo ūsus ir duoda viena gauruota padara.Po to sako žinai aš galiu pasakyti kas tu esi.Tas ir klausia tai kas aš.Tu esi-konsultantas - sako ūkininkas.O tas iš nuostabos is kur žinai.Pirma- tu atvažiavai kai aš taves nekviečiau,antra-tu pasakei tai ka ir aš pats puikiai žinau,trečia- gražink man mano šunį.

Geras, tik gal turetu buti jei pasakysiu kiek turi aviu, duosi viena man. Bet esme puikiai iliustruoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , dzipas pranešimas:

Taip gimsta anekdotai is naujo.

Kažkaip įtariu jog įstorija Tavo variante , tikrajam ūkininkui  ne taip optimistiškai baigėsi :eusa-think: . Teko turbūt , ir tam dabitai su auto ir tam ant akmenio sėdėjusiam , kaip minimum bent po avį atsegt plius dar ir magaryčių nuo savęs dadėt :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai vyrai ne ūūkinykas tai buvo ir tuo labiau neusuotas kaip ir gyvūnas ne avis ir konsultantas turbūt ne dabita o ir veiksmas ne šiam gyvenime buvo.Bet tai ne esmė - esmė turbūt tame kad tai kažkada buvo nes kažkas papasakojo kažkas užrašė kažkas pasijuokė kažkam patiko.

Su naujais metais kolegos kad jie geresni būtu turtingesni kad konsultantai rastu bendra kalba su ūkininkais kad avis nebūtu panašios į šunis ir kad kitais metais vėl kaip tikri laido riteriai vienas su kitu pasilabintume pašposautume ir patirtimi pasidalintume vienas su kitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...