Jump to content

Kiemo betonavimas


Matazzz

Recommended Posts

11 minutes ago, Matazzz pranešimas:

Sveiki reikia išsibetonuoti apie ~1500kv/m 10cm sluoksniu kiek kainuotu kvadratas gal žinote kas gerai daro viska su ju medžiagom ju žvyru su kriaušem kad supiltu su darbu armatura suvibravimu nušlifavimu ,vienu žodžiu pramonines grindis kiek kainuoja kv/m?

Betonavimas turėtu būt kažkur 18-20 euru už kvadrata, bet čia tik betonavimas ir be armatūros bet su fibra 15 cm storiu, žvyras jo tankinimas manau atskirai  kainuos, čia jau koks pagrindas neaišku,  pasiskambink šituo numeriu viska papasakos, 8 604 96829

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu kelias sąskaitas po akim, tai pramoninių grindų betonavimas kaina 5.50 be PVM, čia be betono. Jeigu betonas 44 eur/m3, o pili 15 cm, tai 6.6 eur be pvm, armatūra 3 eur, pagrindai jau atskirai. Tai su 17 eur. (dar su PVM) apie žvyra, armatūrą, betoną ir darbus nereikėtų svajoti. Aišku gal buna kas nors nelegaliais kanalais gauna medžiagas už pigiai, tada padaro kita kaina, bet kolega sakė, kad tikrai rimtų pramoninių grindų kaina yra apie 30 eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar būtinai reikalinga ta armatūra, esu pasidares  viena pastata  apie 12 cm betono su fibra grindis  ir ten jokio pagrindo neruošėm tik užpilta kokie 5cm žvyro ir patiesus plėvele betonuota, toje vietoje stovi kombainas, kol kas nei trūkinėja nei lūžinėja, mano supratimu ta armatūra labai sukelia kaina, dar galvoju kaip kriaušė privažiuos per ta armatūra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbu pagrinda tinkamai paruosti,smelis,skalda abu sluoksnius atskirai sutankinti ir tada betonas.Darant sau netsisakyciau ir armaturos,nebutinai stora ir tankiai ta armatura kisti,manau uztektu koki 10mm ir kvadratai 20x20.Darant  paciam nelabai ta kaina sukils.Atsargiai su cementu buna perki cementa nuperki kazkokiu kalkiu ir nelaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-04-21 at 09:20, viktorass pranešimas:

Nežinau ar būtinai reikalinga ta armatūra, esu pasidares  viena pastata  apie 12 cm betono su fibra grindis  ir ten jokio pagrindo neruošėm tik užpilta kokie 5cm žvyro ir patiesus plėvele betonuota, toje vietoje stovi kombainas, kol kas nei trūkinėja nei lūžinėja, mano supratimu ta armatūra labai sukelia kaina, dar galvoju kaip kriaušė privažiuos per ta armatūra.

Kokią fibrą naudojote metalinę ar propileno pluoštą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-04-19 at 21:59, Matazzz pranešimas:

Sveiki reikia išsibetonuoti apie ~1500kv/m 10cm sluoksniu kiek kainuotu kvadratas gal žinote kas gerai daro viska su ju medžiagom ju žvyru su kriaušem kad supiltu su darbu armatura suvibravimu nušlifavimu ,vienu žodžiu pramonines grindis kiek kainuoja kv/m?

slifuoti kiemo nepatarciau, palijus turesi ciuozykla :)ir del tu 10cm storio betono, kad ir armuoto armatura, labai abejoju kad laikys, nu nebent tik su lengvaja masinike ten vazinesi, bet jei zadi sunkesvore tecnika ten uzvaryt, tai nemaziau 15cm. dvigubas armaturos tinklas ir geras pagrindas butinas, kitaip laikui begant akis draskys nekokybiskas darbas :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-04-23 at 18:08, agriman pranešimas:

slifuoti kiemo nepatarciau, palijus turesi ciuozykla :)ir del tu 10cm storio betono, kad ir armuoto armatura, labai abejoju kad laikys, nu nebent tik su lengvaja masinike ten vazinesi, bet jei zadi sunkesvore tecnika ten uzvaryt, tai nemaziau 15cm. dvigubas armaturos tinklas ir geras pagrindas butinas, kitaip laikui begant akis draskys nekokybiskas darbas :( 

Tai jei aš gerai supratau,tai tas pritrynimas su lėkšte ir yra betono šlifavimas? Ar dar yra koks nors kitas procesas?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, antanasrudaitis pranešimas:

Tai jei aš gerai supratau,tai tas pritrynimas su lėkšte ir yra betono šlifavimas? Ar dar yra koks nors kitas procesas?

 

Na pas mane kai betonavo tai procesas atrodė taip, kai užpylė ir išlygino betona tai kažkiek laiko palaukė ir pradėjo su tom lėkštėm važinėt, tie aparatai kažkuom skiriasi, kiek mačiau keitė tuos sparnus kažkokiu momentu, po to barsto kažkokius miltelius vėl šlifuoja ir ant pabaigos užpurškia kažkoki skysti, nuo to momento kai betonas jau būna užpiltas ir suvibruotas keturi žmonės praktiškai be sustojimo dar apie 20 val trina ta betona, žodžiu 600 kvadratu užtruko daugiau nei para laiko,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, viktorass pranešimas:

Na pas mane kai betonavo tai procesas atrodė taip, kai užpylė ir išlygino betona tai kažkiek laiko palaukė ir pradėjo su tom lėkštėm važinėt, tie aparatai kažkuom skiriasi, kiek mačiau keitė tuos sparnus kažkokiu momentu, po to barsto kažkokius miltelius vėl šlifuoja ir ant pabaigos užpurškia kažkoki skysti, nuo to momento kai betonas jau būna užpiltas ir suvibruotas keturi žmonės praktiškai be sustojimo dar apie 20 val trina ta betona, žodžiu 600 kvadratu užtruko daugiau nei para laiko,

Man įdomu kaip jie padaro patį pirmajį išlyginimą.Betonas jaučiu buvo labai sausas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, antanasrudaitis pranešimas:

Man įdomu kaip jie padaro patį pirmajį išlyginimą.Betonas jaučiu buvo labai sausas.

 

pirmas islyginimas padaromas su vibroliniuote, poto palaukiama kol betonu galima vaikscioti neklimstans smarkiai, o tada jau prasideda slifamimas, jo procesa aprase auksciau postu VIKTORASS

seip nereikia maisyti betono glaistymo ir slifavimo, kiemas yra glaistomas, o jau vidines patalpos yra slifuojamos, nesu dar susidures kad kas slifuotu kiema ar atviras betono aiksteles, o jei kartais kokie gudrociai betonuotojai tai siulo, ti tik del pasipinigavimo :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, antanasrudaitis pranešimas:

Man įdomu kaip jie padaro patį pirmajį išlyginimą.Betonas jaučiu buvo labai sausas.

 

Betonas buna kaip tik labai skystas, patyre betonuotojai tiesiai iš kriaušės per lovi leidžia ir betonas pats beveik pasiskleidžia reikiamu storiu po to su lazeriu patikrina lyguma jei kur biski truksta tai su grėbliu ar šiufeliu užmeta biski ir traukia vibro liniuote, paskui laukia kokias 2-3 val. bet tas laukimas priklauso nuo oro drėgmės ir temperatūros ir vis eina tikrinti ar nepasirodė kažkoks pienelis, kaip jie sako jei pražiopsosi momenta tai kažkas ten negerai būna.

P.S. čia kalbu apie pastato vidaus gridis,  lauke ivažiavima nešlifuoja  o padaro toki šiurkštu paviršiu ir žiema ant jo neslidinėji eidamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui vyrai už atsakymus,tikrai pasidarė daug kas aiškiau.Bet kaip supratau,kad bet kokiu atveju,tiek viduje tiek lauke jie lyginimo lėkštes naudoja,tik matomai kiekvienam atvejui skirtingos.Ir dar jei naudoja miltelius(kietiklį),tai tada matyt tos grindys pasidaro velniškai slidžios.Jei ką neteisingai parašiau,pataisykit.Mano brolis su vienu ūkininku prie Kauno kalbėjo,tai kaip supratau iš pasakojimo,pas jį tvarte išbetonuota ir padaryta matomai slidžiai,tai sakė žiemą su John deere su pašarų dalytuvu su keturiais varomais negali pavažiuoti,muilinasi ratai kaip ant ledo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...