Jump to content

Recommended Posts

Iseitys dvi; ardai viska ir kitoje puseje ir nuleidi rema,antra;nupjauni ta ausi,paskui privirini.As pjoviau ir paskuj su argonu privirinau.PS jei reikes Saturnui priekiniu  ratu posukio salniku parasyk ar paskambink,868632321,turiu parsisiuntes

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isardžiau visa traktoriu, perskėliau pusiau, rema nustumiau i prieki, prasikrusau visa diena, dabar reik salnyko ieskot, priekiniai dar neleidzia, bet galeciau pora prigriebt, kai prades leist nereiks sukt galvos. Idomu kur bandyt ieskot galinio salnyko?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 4/14/2018 at 21:36, tomeliss pranešimas:

Kur be litechnijos bandyt dar galinio salnyko iekot, litechnijoj isore 1 mm. per maza. Jauciu bus reikalu rast salnyka. 

Kaip tai per maza,man viskas tiko,gal gilze sena ant asies palikai.Jei nori paskambink man prileksi iki darbo,issiaiskinsim

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sveiki turiu klausima pas mane neveikia uzgesinimo voztuvas kokia itampa turetu ateiti i ta vostuva testeris nerodo jokios saugikliai geri gal kas paaiskys kaip jis veikia logiskai galvojan jei nera itampos turetu nesikurti bet kuriasi gesinasi su ta svirtim aciu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...