Jump to content

zetor


Rude

Recommended Posts

1 minute ago, viktorass said:

na jei nenori to belaruso tai iš naudotu bet biski pigesniu ir panašiu pagal galinguma tai autopliuse mačiau valtra c90 už 22500, bet ten jau itartina kodėl padangos naujos, kitas varijantas valtra A72 už 24999 euru pradirbes atsieit 1110valandu, dar autogide mačiau case ih maxxum 29300 ir case ih farmal už 24900 tipo 1100valandu  jeigu ju kainos su pvm nurodytos tai vis vien gerokai pigiau už ta majora o ir traktoriai truputi didesni, dar gal ir kainos ne galutinės, dar pasidomėk kiek naujas LS MTRONS kainuotu su frontaliniu,

Ls'o kiek parodoj apžiūrėjau pernai tai labai skystai rūra padaryta, o gal geriau kokį seną fenduką žiūrėt žmogui? Tie kur dar visi mechaniniai? Ar į naują juk ar į dėvėtą, nusipirkus gi reiks ir kokią smulkmeną pasitvarkyt, naujam aptarnavimai kainuoja, negali taip sausai pasilikt su pinigais pirkdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, jezusLT said:

Ls'o kiek parodoj apžiūrėjau pernai tai labai skystai rūra padaryta, o gal geriau kokį seną fenduką žiūrėt žmogui? Tie kur dar visi mechaniniai? Ar į naują juk ar į dėvėtą, nusipirkus gi reiks ir kokią smulkmeną pasitvarkyt, naujam aptarnavimai kainuoja, negali taip sausai pasilikt su pinigais pirkdamas.

Sena fenduka tai savižudybė, kad subirės tai garantuotai tik laiko klausimas kada, remontai patys žinot kiek kainuoja, jei žmogus turi pinigėliu ir nenori ar neturi laiko remontais užsiiminėt tai iš naudotu  iki 3000 val ir tai labai atsargiai, nes patys žinot kaip su tais naudotais o naujas yra naujas, beto mes nežinom kokias pajamas gauna iš tu hektaru, manau jis pats žino kiek gali skirti beto ir bankas ivertina finansine padėti prieš duodamas paskolas o jam kiek suprantu bankas duoda .

Tos LSo rūros jam manau tikrai užteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ben keli vietiniai ukininkai dirba daugiau zemes ir nesvaigsta apie naujus. Daug keliauju po rajonus tai nekarta esu mates ukiu kaip su 20 karviu bandomis ukininkaujant turi tik bielki ir viskas. Buna isvis ir si mtz 50 ukininkaujanciu, be frontaliniu o tik ant galines pakabos pasidare keltuvus rulonams kraut. Kiekvienas savaip masto, bet as asmeniskai nesvajociau apie tokiu traktorius su tokio dydzio ukiu. Man 150 ha zemes dirbant buvo sunku apsisprest pirkt ar ne traktoriu uz 30 stk eur. Jei nepapildomas versliukas iki siol ukyje dirbciau su rusiskais traktoriais manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Augunstas said:

Dirbant pakrovimo darbus geriausias toks kad nereiktu lipti su kopeciom i virsu ,manevringas ..  valdymas lengvas (vairas)  mtz gerai bet manitu ar icb  geriau -tik islaidu daugiau

 

Didelelis neismanymas butu pirkt manitu ar icb planuojant maksimalu 500  ruliu pakrovimo  iskrovimo darba na dar meslo pakrovima  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, virgis807 said:

Pirkti reikia tai kas  atitiks tamstos poreikius ir galimybes-- mano atveju tai manitu ar icb  tai beprasme prabanga

As sienavimui du pastoviai einancius turiu ruskius ,nebijau kad pavasari kazka paremontuot reiks nes viska iperku... vienas neina su

kitu vaziuoju

pakroveja icb ar manitu reik pirkt tada kada turi jam darbo .visa laika.

Cia vyrai daug geru minciu isdeste bet jis pats rinksis..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, azizas said:

 

o kaip paskaiciuoti ar apsimoka pirkti traktoriu pvz. kad ir per parama jei rulonu reikia apie 300vnt.

 

11 minutes ago, azizas said:

o technikos jokios, rulonus ritinam i tvarta patys tai dabar jau skauda nugaros koju raumenis

O ka skaiciuoti  " ar apsimoka pirkti traktoriu" paklausk savo nugaros ir raumenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 minutes ago, azizas said:

 

o kaip paskaiciuoti ar apsimoka pirkti traktoriu pvz. kad ir per parama jei rulonu reikia apie 300vnt.

Kiek uzdirba ukis? ir skaiciuok traktoriaus aptarnavima,nuvertejima po sakykim 5 metu,Kad naujas negrius yra- mitas,iseis koks judesio ar kitoks daviklis ir pinigai... Jei mazas ukis mazos pajamos,tave gali isgelbeti,tik sena,pigi,ekonomiska,paprasta technika,nes laiko turi mazam uky. Dirbsi sau nedrebedamas,kad iseis koks elektrinis purkstukas ar siurblys ir puse ukio metiniu pajamu nera. o kokiam 1986 m internacionalui kas gali iseiti? variklius,sankabas perenka uz 1200 eur ir varai galvos nesukdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones aciu jum uz patarimus jum gal atrodau paskutinis kvailys nieko neismanantis bet dar pasikartosiu man traktoriaus reikia tam kad jis atstotu zmoniu samdomu rankas pvz prie meslo vezimo jug su frontaliniu as galiu prisikabinti i meslo kratytuva ir vaziuoti nesugdamas galvos is kur pasisamdyti ta zmogeli prie meslo vezimo kitas varijantas as samdau prie sienavimo kad man supresuoja bet man nebereikia sukti galvos kaip tos rulius parsivesti jami traktoriu su frontaliniu ir kabini priekaba ir vaziuoji juos parsivezi  . Metams begant gal isigysim ir presa rulonini  gal as cia nusikalbu bet as taip manau pas mus kaime niera  zmoniu o pijokeliu man tikrai nereikia kad stovetu atsiremes i sakes kota ir paciam nervotis o cia sedi ir pasidarai be jokiu nervu ir rupesciu  ar su tuo belarusu ar kokiu kitu traktoriu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada arklys buvo geriausia technika po to rusiski traktoriai atsirada dabar vakarietisku pilna tai ir klausi koks geresnis jai visa diena dirbi tarkim ir islipi visas issunktas tai pridejus kazkiek nuperki su kuriuo maloniai dirbi o kad tai kainuos ir taip aisku tika parasyta buvo raumenu paklausk  raumenys sakys kad reikia o smegenys nezi o kokio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, Rude said:

Zmones aciu jum uz patarimus jum gal atrodau paskutinis kvailys nieko neismanantis bet dar pasikartosiu man traktoriaus reikia tam kad jis atstotu zmoniu samdomu rankas pvz prie meslo vezimo jug su frontaliniu as galiu prisikabinti i meslo kratytuva ir vaziuoti nesugdamas galvos is kur pasisamdyti ta zmogeli prie meslo vezimo kitas varijantas as samdau prie sienavimo kad man supresuoja bet man nebereikia sukti galvos kaip tos rulius parsivesti jami traktoriu su frontaliniu ir kabini priekaba ir vaziuoji juos parsivezi  . Metams begant gal isigysim ir presa rulonini  gal as cia nusikalbu bet as taip manau pas mus kaime niera  zmoniu o pijokeliu man tikrai nereikia kad stovetu atsiremes i sakes kota ir paciam nervotis o cia sedi ir pasidarai be jokiu nervu ir rupesciu  ar su tuo belarusu ar kokiu kitu traktoriu 

Dadesiu ne visi parama gauna ,gal tai pirma ir paskutine galimybe nusipirkti nauja traktoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai vyrai daug geru minciu isdeste gal kas paprotintu tokioi situacijoi  parasytas projektas  meslo kratytuvas  sienapjove frontalinis  viskas komlektuota prie mtz 82  bendra suma14500 e jei gaunu parama ir vykstu pirkti tuos gerus dalykus pvz kad ir i specagra prie topacio is savu perku traktoriu  kadir zetor major 80 kiek butu imanoma numusti traktoriaus kaina 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Augunstas said:

Kaip tik prieš kelias dienas teko su lenku ta tema kalbėti, taip ir pasakė - nelyginami dalykai, kur čekai gamina, o kur lenkijoj. Senukai zetor pas mus dirba po 30 -40 metų. Sako nesugalvok kokį lenkiška padarga į kiema parsitempt, praeis kiek laiko sudils, sulūš ir išmesi nebus ka remontuot (mano nuomonė tokia pati, iš patirties), o ką kalbėt apie traktorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 minutes ago, Zim511 said:

Kaip tik prieš kelias dienas teko su lenku ta tema kalbėti, taip ir pasakė - nelyginami dalykai, kur čekai gamina, o kur lenkijoj. Senukai zetor pas mus dirba po 30 -40 metų. Sako nesugalvok kokį lenkiška padarga į kiema parsitempt, praeis kiek laiko sudils, sulūš ir išmesi nebus ka remontuot (mano nuomonė tokia pati, iš patirties), o ką kalbėt apie traktorių.

Vot as isvis nesidairau tos naujos technikos, ir teko per ta lenkija vaziuot tai senuku vazineja,ir kas svarbiausia ju dalys nebrangios del to siuliau ji paziuret apie naujus neteko girdet jei jau toks ss gal geriau mtz

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

19 valandas ago , Rude said:

Kazkada arklys buvo geriausia technika po to rusiski traktoriai atsirada dabar vakarietisku pilna tai ir klausi koks geresnis jai visa diena dirbi tarkim ir islipi visas issunktas tai pridejus kazkiek nuperki su kuriuo maloniai dirbi o kad tai kainuos ir taip aisku tika parasyta buvo raumenu paklausk  raumenys sakys kad reikia o smegenys nezi o kokio

iš pasisakymu supratau jog tamsta nelabai draugauja su technika ir varžtu sukiojimas nėra hobis , tad naujas su garantyją ira geras pasirinkimas jai ira galimyb, jai gerai paskaičiavai ir esi tikras jog sugebėsi įpirkt nauja ir tai nebus stabdys ūkio veiklai , PIRMYN jami nauja ir nesuki galvos, nevalgai dulkių ikaitusioi kabinoi, neklausai ausis itempes pašalinų garsu ir negrieži dantimis jai ką išgirsi o remontuot nėr kada .

nepatarsiu koki rinktis, tavo pinigai tu ir rizikuok. kai pirkau ZETORA tuomet buvo geriauses kainos ir kokybės santykis ir rėmontas nebrangus lyginant su BRENDAIS , nors jau penki metai o rėmonto tik pradurti ratai ir ekspluatacinės išlaidos( tepalai filtrai) , valandų jau virš dviejų tūkstančių.

Bet skolos dar nevisos atiduotos :((( nors ūkis nuo 25ha. iki 124ha deklaruojamos o viso virš 130ha. užaugo. pirkau netik traktoriu bet ir pluga sėjamaja, su parama 50pros. Skola pristabdo kitus darbus , reik pinigu žemei išpirkinėt padargus atnaujint ir tt, tad Dirbdamas tuos 25ha su mtz50 pinigu turėjau daugiau ir galėjau sau leist paišlaidaut, dabar kolkas ne. Bet nikiek nesigailiu, darbas kad ir zetorium žymei mažiau vargina nei mtz. sveikata brangiauses turtas ka turim . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...