Jump to content

2pts4 didžioji


mangud

Recommended Posts

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir naudoju jau 25 metus ir atrodo kaip nauja, nes prižiūriu, tepu, neperkraunu, laikau žiemą po stogu. Jei randi normalią, tai imk, liuks priekaba tik imk ant žiedo kad būtų prikabinimas, o ne ant dešliaus, nes užsiknisi su plaukiojimu ant kelio. Žiūrėk, kad rėmas nebūtų lenktas ar virintas jei devėtą pirksi.Šiaip reikia žiūrėti ką su ja darysi, jei grūdams vežti, tai reikėtų paieškoti rimtesnės, kur keliamoji galia didesnė, yra neblogų. Jei tik šiaudus veši, tai pilnai užtenka, nes nemėgsta perkrovimo, nors hebra rašė kad krauna po7-8 tonas kviečių ir varo. Vertink pirma savo poreikius ir finansus. Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naujas pardavineja, bet jau nezinau ar lb verta pinigu, ratai maziukai, linges silpnos, kebulas vis tiek kiauras. gera rast galima uz 2500 euru, cia kur padangos, remas ir kebulas geri, kas zemiau tos kainos turi turukumu , tai padangos , tai cilindras, tai kebulas tai dugnas. pats nebeziuriu priekabu tik i puspriekabes zvalgausi, man priimtinesnis variantas o ir maziau dylanciu mazgu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Gera diena, po biski apie technika krapstausi... ziuriu kad reik visu keturiu padangeliu tai 2pst4 priekabai. Kokios dabar mados :D kuom apauti ta priekabele kad paskui nesikeikti per darbymeti? Nepaskutineje vietoje ir pravazumas, buvau sumastes tas kukurizniku devetas kazkas 110 pinigu, bet pabijojau bo siauresnes jos, paskesiu as savo durpynuose :)Kraunama i apie 6 t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 1 metų...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
Prieš 16 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Čia didelio svorio vertimo per galą pasekmė. Pav. Smėlis, žvyras, akmenys. Taisymui didelis sukamas domkratas ir trosas arba lenciūgas. Arba verti antraip ir bandai šildyti ir su kuvaldom lyginti. 

Man atrodo senam seimininkui, kuzavas krautas nuo remo nukrites buvo nes is vidaus remo ilinkimas toks koki galejo padaryti kelimo cilindras. Del to ir sedo remas aisku i gala kuzavas verčia lygiai ir grįžta tai pat, didžiausias minusas negaliu kaiščio i sona viena ideti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 10 valandų, Nerijus_ pranešimas:

Kolegos, kokios išmieros fūriniai ratai tiktų keturtonei didžiajai? Be abejo ne ant originalių ratlankių :)

Aš 17,5 nuo triašio autovežio esu ratlankius perdaręs. Į padangas po 9 Bar pučiasi, šonai labai stori su rusiškom palyginus. Bet kad originalios ašys ir rėmas juokingai atrodo pagal tokių ratų galimybes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-05 at 18:27, dzipas pranešimas:

Kiek sugalvojai vezti kad furiniu ratu reikia? As dedu 225/75r16 su C raide (nuo busiko) ant originalaus obado - tai trasu vezam 10 - 12 didmaisiu, bet ir tai linges pastiprintos i kita puse nori ziureti. Remas silpnokas daugiau vezti irgi.

Tinka tokios padangos gerai ant orginalaus obodo? Idomu but pabandyti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Bauer pranešimas:

Iki 6 tonų vežant pilnai originalių užtenka. O su tais 8-9 barais, tai pernai nors ir visiškai sausi laukai buvo, bet po pasivažinėjimo paskui kombainą su 7 bar vienam lauke palikus ražienas per žiemą ir pavasarį prieš skutant lauką tos priekabos maršrutas dar buvo kaip ant delno.

Aukšto spaudimo padangos nesideformuoja, todėl kontaktinio paviršiaus plotas mažesnis, nei su originaliomis. Vadinasi lenda giliau. Bet čia tik minusėlis palyginus su privalumais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kas man pasakys, kiek tiksliai galima max pakraut keturtone, jog drasiai butu galima verst, žinant jog per puse nelinks? Ar tiesiog per vidurį rėmo prisukt arba privirint didesnio skersmens kvadratini, storasieni vamzdi ir nesukt galvos del išvertimo? Nes logiškai mastant tam jog per viduri nelinktu, reikia didinti ties ta vieta rėmo skerspjuvi. Kitas klausimas lieka ar neišplėš cilindro, jei versiu kokias 7 tonas ir ar originalus ratai ir linges laikys toki tonaza?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, hellboy197 pranešimas:

Kas man pasakys, kiek tiksliai galima max pakraut keturtone, jog drasiai butu galima verst, žinant jog per puse nelinks? Ar tiesiog per vidurį rėmo prisukt arba privirint didesnio skersmens kvadratini, storasieni vamzdi ir nesukt galvos del išvertimo? Nes logiškai mastant tam jog per viduri nelinktu, reikia didinti ties ta vieta rėmo skerspjuvi. Kitas klausimas lieka ar neišplėš cilindro, jei versiu kokias 7 tonas ir ar originalus ratai ir linges laikys toki tonaza?

Su paaukstinimais apie 5,5-6 tonas kviečių kraunam. Linges laiko, padangos laiko, cilindro atrama apacioj reikejo pastiprint, nes itruko ir disliaus skersinius pavirint galuose nes atitruko nuo stumdymo uzfiksavus greiciausiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...