Jump to content

Purkštuvo sijų apšvietimas


Recommended Posts

Sveiki. Galvoju susidėti LED'us, kurie apšviestų purkštuvo sijas, purškiant naktį. Kiek skaičiau, geriau dėt mėlynos spalvos LED, nes geriau peršviečia vandens srovę, geriau matosi ir t.t. Darysiu kažką panašaus į gamyklinį apšvietimą. Pajungti maitinimą reikės iš rozetės kabinoje, būtų gerai su jungtuku, kad kai reikia įjungi, kai nereikia išjungi. Variantas jungti nuo purkštuvo gabaritų atkrenta, nes nenoriu, kad važiuojant keliu, degtų tie LED'ai :). Gal kažkas darėtės? Kokius LED naudojote? 

1502-Comatra_Blue_Sprayer_LED_C.jpg

1502-Comatra_Blue_Sprayer_LED_B.jpg

1502-Comatra_Blue_Sprayer_LED_A.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus originaliai uzdeti 4 vnt ledu tokie kaip nuotraukoje. Sviecia baltai,ir viskas matosi kuo puikiausiai. 2 vnt is galo purkstuku lygije ir du nuo purkstuvo priekio sviecia i siju galus. Plius 4 lempos su xenonais nuo traktoriaus. Tai nakti be vargo dirbt su 30m. Dar mano manymu reiketu pora mazu lempu gale jog apsviestu purkstuvo ratus,kad matytusi kampuose kaip atstumti i tas pacias vezas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , wildfire said:

Sveiki. Galvoju susidėti LED'us, kurie apšviestų purkštuvo sijas, purškiant naktį. Kiek skaičiau, geriau dėt mėlynos spalvos LED, nes geriau peršviečia vandens srovę, geriau matosi ir t.t. Darysiu kažką panašaus į gamyklinį apšvietimą. Pajungti maitinimą reikės iš rozetės kabinoje, būtų gerai su jungtuku, kad kai reikia įjungi, kai nereikia išjungi. Variantas jungti nuo purkštuvo gabaritų atkrenta, nes nenoriu, kad važiuojant keliu, degtų tie LED'ai :). Gal kažkas darėtės? Kokius LED naudojote? 

1502-Comatra_Blue_Sprayer_LED_C.jpg

1502-Comatra_Blue_Sprayer_LED_B.jpg

1502-Comatra_Blue_Sprayer_LED_A.jpg

Pajungiau nuo gabaritu ir ant paciu lempu sudejau jungtukus,kai sutemsta islipi ir ijungiu.Bet mano JD amerikonas ,kai ijungi darbines uzgesta gabaritai,reikes vesti laida nuo darbiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , wildfire said:

Amazone tai originaliai deda kaip sitame brezinyje. Nuo centro i abi puses sviecia. O kaip isijungia pas jus sviesos? Yra koks atskiras jungtukas?

Siaip gera mintis del ratu apsvietimo :). Arba dar variantas kamera pritaisyt.

efw.JPG

Pas mane taip pat amazone ir viskas imontuota orginaliai ir sviesu ijungimas valdomas is purkstuvo kompo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, Rimvydas1 said:

Planuoju irgi det ledus 2vnt. Is galo, kokio galingumo W uztektu?

Nereikia labai galingu,svarbu kad sviesa kristu ne nuo traktoriaus o is sono tada ciurksles gerai matosi.Siju galus jau is traktoriaus geriau apsisviesti kad kliutis, ar lauk krasta ,matytum.Pas mane ant sparnu is galo stovi,langa prsidares pasuku kiek reikia ir leki kaip diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš uždėjau prieš purkštukus led. Matosi, bet ne itin ryskiai iki siju galo dasviecia (24m) . Dėsiu galingesnius dabar, ir jau už purkštuku. Tada bus liuks. Ijingima padariau nuo gabaritu. Atskira rozete, jungtukas. Išlipi, isijungi ir dirbi. Naktim per kaima dar smagiau pralekt, galvoja kad ateiviai leidziasi hebra su tokia led sviesa.... :):):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, edviuxx15 said:

Aš uždėjau prieš purkštukus led. Matosi, bet ne itin ryskiai iki siju galo dasviecia (24m) . Dėsiu galingesnius dabar, ir jau už purkštuku. Tada bus liuks. Ijingima padariau nuo gabaritu. Atskira rozete, jungtukas. Išlipi, isijungi ir dirbi. Naktim per kaima dar smagiau pralekt, galvoja kad ateiviai leidziasi hebra su tokia led sviesa.... :):):)

Perkelk uz purkstuku,nereiks galingesniu.Tai galima isitikinti diena kai sviecia saule,kai vaziuoji link saules sunkiai matosi o kai saule is paskos (ypac kai leidziasi)atrodo kad 5 kart norma padidejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Prieš 9 valandų, malūnininkas pranešimas:

Sveiki , ką ir iš kur patartumėt pirkti led purkštuvo sijoms apšviesti? 20m plotis. Domintu mėlynos spalvos.Kas ką galit pasiūlyt iš patirties?

Ka pirkt tai dabar sunku net pasakyt kai toks didelis pasirinkimas,  o iš kur,  tai pvz. Kaune yra Islandijos pl. 33 yra tokia parduotuvė Jovaitas, ten  pasirinkimas didelis nuo lempučiu iki prožektoriu. Ju puslapyje yra kai kurie pavyzdžiai su kainomis, pačioje parduotuvėje dauguma lempu pajungtos prie maitinimo ir galima pasižiūrėt kaip šviečia natūroje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-05-12 at 23:43, malūnininkas pranešimas:

Sveiki , ką ir iš kur patartumėt pirkti led purkštuvo sijoms apšviesti? 20m plotis. Domintu mėlynos spalvos.Kas ką galit pasiūlyt iš patirties?

Aš iš čia parsisiunčiau mėlynus: https://www.aliexpress.com/item/9-80V-blue-48v-24v-3inch-64v-20w-Light-Vehicle-Safety-Lamp-LED-Forklift-light-fork/32717895843.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34a94c4d3bXKxV

Dar neprimontuoti, tik pasijungiau pažiūrėti, kaip šviečia, tai iki sijų galų turėtų užtekti. Purkštuvas irgi 20m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, buru pranešimas:

Aš iš čia parsisiunčiau mėlynus: https://www.aliexpress.com/item/9-80V-blue-48v-24v-3inch-64v-20w-Light-Vehicle-Safety-Lamp-LED-Forklift-light-fork/32717895843.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34a94c4d3bXKxV

Dar neprimontuoti, tik pasijungiau pažiūrėti, kaip šviečia, tai iki sijų galų turėtų užtekti. Purkštuvas irgi 20m.

Per kokį laiką parsiuntė

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...