Jump to content
Tomukasibc

Kombaino pasirinkimas, Massey Ferguson 7278? Kokia nuomone?

Recommended Posts

Sone stovejo claas ir jd. Aisku senesni ir elektros maziau bet per 5-6sezonus kai kuliu tai po sezoninio isvalymo nebuvo nieko nupartaline(siemet jau buvau uzkures tai viskas lyg veikia), o mf atsivarem gruodzio pradzioj ir nebebuvo galimybiu isvalyt. Koks buvo toki ir pastatem..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš valandą, Brukshnys pranešimas:

Sone stovejo claas ir jd. Aisku senesni ir elektros maziau bet per 5-6sezonus kai kuliu tai po sezoninio isvalymo nebuvo nieko nupartaline(siemet jau buvau uzkures tai viskas lyg veikia), o mf atsivarem gruodzio pradzioj ir nebebuvo galimybiu isvalyt. Koks buvo toki ir pastatem..

Tai kita rudeni nebestatyk i ta vieta ,ten gali but koks grauziku takas eina ,pas mane kaimynas kombaina laikydavo tai jam kelis metus kilo bedu ,nors isvalytas budavo,mano stovedavo uz kokia 30m tai nera niekada nieko nugrauze,tai paskui pradejo statyti salia mano ir bedos baigesi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On ‎2019‎.‎03‎.‎24 at 22:36, Brukshnys pranešimas:

Gal kas zino kokia paskirti atlieka tas mazas akumuliatorius kur pagrindinej saugiklinej yra idetas?

ten del monitoriaus, atminciai palaikyti nustatymu ir dar papildomiems reikalams

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, sisstem pranešimas:

kadangi ukininkams pradeda patikti sios serijos kombainai tai visiems truputis pagalbos visa info Lietuviu kalba

O gal ne cerejos o paprastos 7274 turi? Nes skirtumu yra.. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 20 valandų, dj_krutas pranešimas:

Sveiki , kokia nuomone apie sita mf modeli 7272 6 kratuku , 2000 metu ? 

5c933d8217e5a_large.jpg

Mes rudeni 7274 isigijom irgi 2000. Gaila nespejom ismegint. Bet kiek teko aplink ji vaiksciot ir su laidu problemom buvom susidure tai laidu laidai vien atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

mano powerflow 6.8m tai perrinkinesim guolius. nes pries perkant kederis buvo lauke stovejes. o pas mus visada po stogu laikoma tai perrinkus bus ramu del sito. Sako nelaiko guoliai tie. tik nezinau kiek tiesos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...