Jump to content
sarunka

droninborg

Recommended Posts

prieš 5 minutes , sole pranešimas:

Tai jį su skarda kartu nuėmei,  ar kitoj pusėj atsukus veržlę guolis pasidavė su ašim į išorę ir jį su sjomniku nuėmei?

kitoj pusei guolis išėjo ir skardos, bet aš jo neėmiau tas geras.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 42 minutes , Kazius112 pranešimas:

Gal kažkas keitėte gumas kramtomosios lentos? Iš kur gaunate jų?Norėčiau pasikeis, nes jau tokios pasenusios, suskirdusios atrodo, bet niekur nėra  pirkt jų

tinka nuo claso kiekvienoi lytagroi yra

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 16 minutes , dvidas pranešimas:

tinka nuo claso kiekvienoi lytagroi yra

Blemba buvau Plungės lytagroj tai nepritaikiau panašios jos ten visos, bet išorinis matmuo per mažas kai sudedi į ta apkabą nesuspaudžia jų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 15 minutes , Kazius112 pranešimas:

Blemba buvau Plungės lytagroj tai nepritaikiau panašios jos ten visos, bet išorinis matmuo per mažas kai sudedi į ta apkabą nesuspaudžia jų.

daugiau kaip 10 metu keiciu ir droniui ir mf ,tai koks skaicius tavo dronio

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandų, Kazius112 pranešimas:

Gal kažkas keitėte gumas kramtomosios lentos? Iš kur gaunate jų?Norėčiau pasikeis, nes jau tokios pasenusios, suskirdusios atrodo, bet niekur nėra  pirkt jų

Pirkau gumas pas J.Jureviciu Veliuonoi, kita savaite bandisiu keisti, buvau pirkes Vilniaus lytagroi bet visai netokios, nesuspaudzia ju gerai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandų, Kazius112 pranešimas:

Ewa turi turet. Esu pirkes.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu žodžiu nusipirkau vargą šiandien pradėjau diržus keist tai nusiėmiau visus ir pajudinau tą pagrindinę ašį kur viską pagrinde suka kur ant jos yra biteris atmušimo ir ką pasirodo guolio fiksavimo šaiba pasislinkusi ir guolis iš tos pusės kur suka būgną sukosi ne guolyje o ant ašies ir matyt jau gerokai paėdė ašį tai dabar bus reikalų:sad-roulette:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Vilius pranešimas:

Susitvarkysi. Nieko cia rimto

Gal ir susitvarkysiu, bet kad nelabai sekasi skriemulių nuimt per 2 dienas dar tik du skriemulius nuėmiau, o dar 6 liko ir dar velnias žino ką su ta ašim daryt restauruot ar kitos ieškot. Kažin ar nepadarys lūžau per restauruotą vietą :eusa-think:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 4 valandų, Kazius112 pranešimas:

Gal ir susitvarkysiu, bet kad nelabai sekasi skriemulių nuimt per 2 dienas dar tik du skriemulius nuėmiau, o dar 6 liko ir dar velnias žino ką su ta ašim daryt restauruot ar kitos ieškot. Kažin ar nepadarys lūžau per restauruotą vietą :eusa-think:

as pirkau kita kaimynai senesniais laikais tvarkydavo ,bet ne sezono netraugdavo gal ir meitrai nekokie buvo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandų, dvidas pranešimas:

as pirkau kita kaimynai senesniais laikais tvarkydavo ,bet ne sezono netraugdavo gal ir meitrai nekokie buvo

Aš irgi galvoju taip vistiek pasikeičia metalo struktūra virinimo vietoje o dar iš tos pusės kur būgną suka tai rizikingas reikalas. O kas taviškiam buvo? Blemba jau gailiuos kad pardaviau savo 1200 ten rimčiau buvo viskas padaryt nei šitame 4000s

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 minutes , Kazius112 pranešimas:

Aš irgi galvoju taip vistiek pasikeičia metalo struktūra virinimo vietoje o dar iš tos pusės kur būgną suka tai rizikingas reikalas. O kas taviškiam buvo? Blemba jau gailiuos kad pardaviau savo 1200 ten rimčiau buvo viskas padaryt nei šitame 4000s

mano buvo 8000 tai kaskaip isplake splintaviete kur skivas dedeas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...