Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, 123Efka pranešimas:

sveiki,is po ziemos keiciant tepalus droniui pastebetas antifreezas tepale ir truksta radijatoriui jo,variklis  Valmet 611 DSL ,cia jau visiskas ragas ar pakaites variklis uzsivakumuos uzkalkes kaip nors?nelabai yra noro varikli imt lauk ir skerst,gal sezona pratempciau keisdamazs tepalus?

tokiam kaip tavo varikliui irgi buvo antrifryzas suvaziaves i karteri,tai pro sandarinimo ziedus,tai viska pats susitvarkiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, 123Efka pranešimas:

sveiki,is po ziemos keiciant tepalus droniui pastebetas antifreezas tepale ir truksta radijatoriui jo,variklis  Valmet 611 DSL ,cia jau visiskas ragas ar pakaites variklis uzsivakumuos uzkalkes kaip nors?nelabai yra noro varikli imt lauk ir skerst,gal sezona pratempciau keisdamazs tepalus?

 Nemanau kad į sveikatą bus varikliui toks tavo sprendimas. Gal geriau ieškot priežasties kodėl taip pasidarė kol laikas, juolab kad laiko iki darbymečio dar yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, varava pranešimas:

 Nemanau kad į sveikatą bus varikliui toks tavo sprendimas. Gal geriau ieškot priežasties kodėl taip pasidarė kol laikas, juolab kad laiko iki darbymečio dar yra.

zinai ieskot galima jei kas aplink motora,kuo mazai tikiu,bet jei kas rimta,variklio paskerdimas,tai ir uzims laiko,kurio ir taip nera  ir speju euru nemenka kruva ,man esme siemet pratraukt ir per ziema tada rinkti motora

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo jau rašyta apie antifrizo subėgimą į kartery, gali leisti ir gilzės kur galvoje po purkštukais stovi, išėmus purkštukus ant jų matytūs. Kažkas rašė kad pro tepalo išpylimo šlangą tik antifrizą išleisdavo nes jis sunkesnis už tepalą, kol tepalas pasirodydavo ir net tepalo nekeisdavo tik antifrizo dasipildavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, reikia veikiancio vejo apsuku daciko. Kombainas Droninborg D1900, bet turetu tikt ir nuo kitos markes. Ir prie to paties noriu paklaust, ka reiskia tos schemos ir kontrolines lemputes ant paneles jos man kartais cypdavo, kaip suprantu kazkas su elevatoriu?, ir ta rankena ka daro? ir prie to paties ten esu apibrezes sone tas vamzdis kur eina, ten man kartais byrejo grudai, tai kas ten per do biesas?

Be pavadinimo.png

IMG_20170802_194714.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Mantas2342 pranešimas:

Rankena nežinau ką daro, o tas lovukas man atrodo yra rankena nuspaudi ją ir byra ten grūdai jei nori pažiūrėt koki byra į bunkerį, tiksliai šito nežinau, bet čia pamąstymai.

Kazkur buvau skaites, kad lyg tas lovelis yra tam, kad galetum pradarius paziuret, kas i perkulima gryzta, bet nezinau ar tai tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...