Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

On 2016-08-30 at 21:07, dvidas pranešimas:

Jeigu perkinso nariklis tai prie siurblio yra 2 varsteliai atrodo kad 8 tai arba truputi atsuki ,bet tatda ilgai reik pumpuot arba visai issuki tada greit nusiorina bet gerokai prisitasko

Ir Valmet varikliuose tas pats tiek D3000 4000

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...
Prieš 8 valandas, rudis pranešimas:

Pas mane jis tinkamai veikia, jei javai nera piktžolėti.  Jei tik gauna žalesnės masės, tuoj sietą užklijuoja. O akuotus tikrai gerai nulaužo...

O koks tarpas mentelių ir sieto? Su sausais bet koks gerai veikia, bet jei pasidarai(atrestauruoji), kad tarpas apačioj būtų 5-7mm, tai ir žalios masės kiek gavęs neužsikiša. Pačios valomosios plokštės naujos daug kainuoja, tai nieks nekeičia, o tik valomają išmeta. Aš privirinu kieto metalo, tai laiko 2-3 sezonus ir valo gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Prieš 1 valandų, Juliuxs pranešimas:

Sveiki. Gal kas turėjot su dronningborg galino rato ašimi problemų? Tiksliau d8500, nelaiko ašys(lūžta). 

Buvo viena luzus. Tai pas tekoriu nutekino nauja asele ir su kempu supjove faskes apvirinom, tai daugiau neluzo. Tik tekorius liepe seno metalo parinkti, nes sake dabartinis 45 paskutinis s. Tai remontas kainavo 25e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Viliux pranešimas:

Buvo viena luzus. Tai pas tekoriu nutekino nauja asele ir su kempu supjove faskes apvirinom, tai daugiau neluzo. Tik tekorius liepe seno metalo parinkti, nes sake dabartinis 45 paskutinis s. Tai remontas kainavo 25e.

Man dbr ir viena tekino, bet ir tai neatlaikė.. Net iš kiemo nespėjau išvažiuot..  Iš kokio metalo geriausia tekint? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Juliuxs pranešimas:

Man dbr ir viena tekino, bet ir tai neatlaikė.. Net iš kiemo nespėjau išvažiuot..  Iš kokio metalo geriausia tekint? 

Rimtas tekorius turi zinot is ko tekinti. Sakau is 45 sake nelaikys. Tai veziau visokiu senu balvankiu ir jis issirinko pakalinejo ir istekino. Bet atrinko gerai nes daugiau bedu nebuvo. O orginali kai luzo tai buvo matyti kad jau buvo trukusi iki puses anksciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , Viliux pranešimas:

Rimtas tekorius turi zinot is ko tekinti. Sakau is 45 sake nelaikys. Tai veziau visokiu senu balvankiu ir jis issirinko pakalinejo ir istekino. Bet atrinko gerai nes daugiau bedu nebuvo. O orginali kai luzo tai buvo matyti kad jau buvo trukusi iki puses anksciau.

Kokiam mieste čia? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Juliuxs pranešimas:

Pas manęs kai nupirkau jau priburta su tom ašim buvo, nes abiejuose pusėse skirtingi sudėti. Be to ten durnai padaryta, ši kai nulūžo, tai lūžo ploniausiai vietoj kur isipresuoja. 

IMG_20190610_181015.jpg

Mano tokia pat buvo. Tai luzo per ta kur didelis guolis statosi stebules. Tas kur man gamino nebedirba. O jei Siauliai netoli tai gali i metalsteka kreiptis jie ten kiek zinau yra gamine tokius pusasius. Gal slegi padangose laikai per dideli kad taip luzta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...