Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

Prieš 7 valandų, Kazius112 pranešimas:

Gal kažkas keitėte gumas kramtomosios lentos? Iš kur gaunate jų?Norėčiau pasikeis, nes jau tokios pasenusios, suskirdusios atrodo, bet niekur nėra  pirkt jų

Pirkau gumas pas J.Jureviciu Veliuonoi, kita savaite bandisiu keisti, buvau pirkes Vilniaus lytagroi bet visai netokios, nesuspaudzia ju gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žodžiu nusipirkau vargą šiandien pradėjau diržus keist tai nusiėmiau visus ir pajudinau tą pagrindinę ašį kur viską pagrinde suka kur ant jos yra biteris atmušimo ir ką pasirodo guolio fiksavimo šaiba pasislinkusi ir guolis iš tos pusės kur suka būgną sukosi ne guolyje o ant ašies ir matyt jau gerokai paėdė ašį tai dabar bus reikalų:sad-roulette:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Susitvarkysi. Nieko cia rimto

Gal ir susitvarkysiu, bet kad nelabai sekasi skriemulių nuimt per 2 dienas dar tik du skriemulius nuėmiau, o dar 6 liko ir dar velnias žino ką su ta ašim daryt restauruot ar kitos ieškot. Kažin ar nepadarys lūžau per restauruotą vietą :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Kazius112 pranešimas:

Gal ir susitvarkysiu, bet kad nelabai sekasi skriemulių nuimt per 2 dienas dar tik du skriemulius nuėmiau, o dar 6 liko ir dar velnias žino ką su ta ašim daryt restauruot ar kitos ieškot. Kažin ar nepadarys lūžau per restauruotą vietą :eusa-think:

as pirkau kita kaimynai senesniais laikais tvarkydavo ,bet ne sezono netraugdavo gal ir meitrai nekokie buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, dvidas pranešimas:

as pirkau kita kaimynai senesniais laikais tvarkydavo ,bet ne sezono netraugdavo gal ir meitrai nekokie buvo

Aš irgi galvoju taip vistiek pasikeičia metalo struktūra virinimo vietoje o dar iš tos pusės kur būgną suka tai rizikingas reikalas. O kas taviškiam buvo? Blemba jau gailiuos kad pardaviau savo 1200 ten rimčiau buvo viskas padaryt nei šitame 4000s

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Kazius112 pranešimas:

Aš irgi galvoju taip vistiek pasikeičia metalo struktūra virinimo vietoje o dar iš tos pusės kur būgną suka tai rizikingas reikalas. O kas taviškiam buvo? Blemba jau gailiuos kad pardaviau savo 1200 ten rimčiau buvo viskas padaryt nei šitame 4000s

mano buvo 8000 tai kaskaip isplake splintaviete kur skivas dedeas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...