Jump to content

Žaibolaidžio irengimas


ricardaas

Recommended Posts

Jei nuo stogo tik vienas nuvedimas,tai daugiau žalos nei naudos.Turėtų būti prie kiekvieno kampo.Kampai sujungti po žeme,t..y.sujungtas kontūras.

Rekomendcijos kaip įrengti:

http://www.lanza.lt/docs/Rekomendacijos%20slaitiniams%20stogams.pdf

Kazkada parodoj kalbejau su keliom firmom ....tai visi kaip susitare siule ta "ismanuji" zaibolaidi, nei vienas net neuzsimine apie paprastesnio varianto galimybe. Pasakymas, kad anksciau buvo paprastesnes priemones ir viskas veike, vadybai skamba kaip anekdotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

24metru stulpas kieme stovi mokejau 700euru, franklino stulpas kitaip vadinamas, kolkas patikimiausia zaibosauga. Aktyvi tai nieko gero, niekas nekalba kodel nudega namas su ja irengta, eziukai nelabai giriasi tuom, fizikai nesutaria del naudingumo, lenkuose ar vokieciuose jinai draudziama net regis.

O kaina ju kosmine, per pora metu uzkele kainas nes sugebejo mat reklamai pinigu susitaupyt. Jei kiemas nedidelis t.y. ~100metru pigiausias variantas, siemet vasara karta trenke jausmas nekoks, bet geriau negu seniau kai trenke i nama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

24metru stulpas kieme stovi mokejau 700euru, franklino stulpas kitaip vadinamas, kolkas patikimiausia zaibosauga. Aktyvi tai nieko gero, niekas nekalba kodel nudega namas su ja irengta, eziukai nelabai giriasi tuom, fizikai nesutaria del naudingumo, lenkuose ar vokieciuose jinai draudziama net regis.

O kaina ju kosmine, per pora metu uzkele kainas nes sugebejo mat reklamai pinigu susitaupyt. Jei kiemas nedidelis t.y. ~100metru pigiausias variantas, siemet vasara karta trenke jausmas nekoks, bet geriau negu seniau kai trenke i nama.

pats viska pasidarei ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu i medi nuleist zaiba, Kokia viela nuo zemes iki virsunes pratemt?

Pas mane ant aukstos darzines yra nuo rusu likus sistema, bet man ji nepatikima atrodo, metalinis strypas virsui o prie jo eina viela stogu ir sienom i zeme.

 tavo sitema "medis-zeme" bus geresne nei ta nuo rusu likusi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nea atvaziavo zmogelis su brigada ir pastate, pats tik frontaliniu prikeliau stulpa, viska patys atliko ai dar duodi jiems aelektros darbams :) ziemos sezona beveik 100euru pigiau buna nes darbu mazai turi, vasara bus apie 800euru, cia mes 3 kaimyna irenginejomes, viema 21 metro kitam 22 man 24 del didesnio sklypo. o siaip galiu suveikt numeri kam reikia atvaziuoja pakonsultuoja pataria ir pasakys kaina mazdaug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

debesuota virsune nzn ar isimato, pas mane su veliavos stovu, keliasi i 9 metrus, apacia dazyta gerais dazais pagal norima spalva, paskui cinkuota spalva ir galiausiai pats priemiklis is nerudyjancio, apacioje pamatas pilamas daromas konturas kalami strypai viskas suvirinama, pabaigoj darbu sumoki pinigus gauni visa dokumentacija kad legaliai ir t.t. tinka draudimui. foto kazkodel neatsisuka keliau pora kart... :( gausite pakreipt galva

post-7734-0-38288000-1482070524_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man trenke vasara garsas buvo ziarus.Ta karta sunenas ejo gal uz 50 metru nuo stulpo, tai sake beveik ant zemes atsisedo, man geriau kai i stulpa trenkia, o ne i kokia darzine, nes buvo ant namo atskira zaibosauga seniau (dabar nuimta), tai kai dave karta net skardos sudundejo. Gyvenam netoli ezero tai trankosi daznai, o ir pelkynas salia esantis megsta juos pritraukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

daug faktoriu lemia stulpo auksti, sklypo plotas, ar yra elektros linija ir t.t. pasitikslinsiu mano ne 24 o 23metrai, pagal garantijas 10metu duoda jisai turi apsaugoti 30m spinduliu 100proc. paskui maziau eina jau, siaip man su nuolydziu dideliu sklypas tai sitokio pakako, paskui eina jau kiti auksciai, pagal kiekviena sklypa jau pasakys mazdaug kur statyti reikia ir t.t. cai toki spinduli garantuoja kad saugo, paskui jau visai kiti reikalai, jisai zmogus daug mokslo krimtes daug stazavesis ir gali papasakoti skirtumus tarp aktyvios ir pasyvios zaibosaugos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia reikia su specais jau konsultuotis kokia statyt, bet jei stulpas tai jisai stoves daugiau pietvakarineje puseje pagal sklypa saugoma. kazka teks aukoti, vaizda ar vieta sklype :) beje stulpas pigiausias variantas , nes ta pati kaina kaip namui vienam uzdeti pasyvia zaibosauga ciut ne pigiau, o jei keturi pastatai pigiau nerasi, tik va skaiciuoti reikia, ar aktyvia statyt, pasiskaicius apie ja daugiau kazkaip man nebenoresjosi jos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia reikia su specais jau konsultuotis kokia statyt, bet jei stulpas tai jisai stoves daugiau pietvakarineje puseje pagal sklypa saugoma. kazka teks aukoti, vaizda ar vieta sklype :) beje stulpas pigiausias variantas , nes ta pati kaina kaip namui vienam uzdeti pasyvia zaibosauga ciut ne pigiau, o jei keturi pastatai pigiau nerasi, tik va skaiciuoti reikia, ar aktyvia statyt, pasiskaicius apie ja daugiau kazkaip man nebenoresjosi jos.

o kas ten negerai su aktyvia ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalyje senosios Europos (Vokietija pvz.) isvis nepripazista tokios chunios kaip aktyvi zaibosauga. Aktyvi zaibosauga tai tik pridavimui gaisrininkams, kad butu lengviau priduot nama. Pasidomekite ka apie tai mano KTU profesoriai tada atsoks fantazija apie aktyvia. Internete rasite tik liaupsinancius straipsnius uzpirktus eziuku ar dar kito, paklauskite tu kurie ismano o ne parduoda, as parodoje ka pasesi ilgai ir nuobodziai diskutavau ir ne vienas is pardaveju negalejo irodyti kad aktyvi geresne, tik kad brangesne daug daugiau ir jei dar su elektronine dalim tai dar po n zaibu teks galva priemiklio keist, kazko to nepasakoja pardavejai. pavasari nuvykite i paroda ir padiskutuokite, as KTK kaune mokiausi elektronines statiniu valdymo sistemas tai teko dalyvauti KTU seminare apie tai, tai del to ir kalbu pasyvios labui. O ka pardavejai kalba netiketi reikia jiems tik paruodit, ko eziukai nepasakoja kad priemiklis pritrauke ziaba ne i priemikli o i stoga, del jonizuojancio lauko gali kirsti ir i lietvamzdzius yra paklaida trenkimo gerai jei kirs i pati priemikli o jei ne?

paskaitykite placiau profesoriu knyga :D 103 psl.

http://elibrary.lt/resursai/Mokslai/LKA/mokslo%20darbai/ZAIBAS.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
On 12/18/2016 at 11:38, Koledzas pranešimas:

nea atvaziavo zmogelis su brigada ir pastate, pats tik frontaliniu prikeliau stulpa, viska patys atliko ai dar duodi jiems aelektros darbams :) ziemos sezona beveik 100euru pigiau buna nes darbu mazai turi, vasara bus apie 800euru, cia mes 3 kaimyna irenginejomes, viema 21 metro kitam 22 man 24 del didesnio sklypo. o siaip galiu suveikt numeri kam reikia atvaziuoja pakonsultuoja pataria ir pasakys kaina mazdaug.

galetum rast numeriuka to zmogaus gal?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
On 2016-12-18 at 11:38, Koledzas pranešimas:

nea atvaziavo zmogelis su brigada ir pastate, pats tik frontaliniu prikeliau stulpa, viska patys atliko ai dar duodi jiems aelektros darbams :) ziemos sezona beveik 100euru pigiau buna nes darbu mazai turi, vasara bus apie 800euru, cia mes 3 kaimyna irenginejomes, viema 21 metro kitam 22 man 24 del didesnio sklypo. o siaip galiu suveikt numeri kam reikia atvaziuoja pakonsultuoja pataria ir pasakys kaina mazdaug.

Sveiki, gal kontaktus kas turite to zmogelio su brigada kurs irengineja zaibolaidzius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...