Jump to content
vrimvydas

Derliaus nuėmimo dienoraštis

Recommended Posts

Prieš 7 valandas, Robertas08 pranešimas:

Jei su 120 azoto užauginai kaip sakiai,tai puikus derliai pagal investicijas :)

Nu nepamenu kad tiek kada buciau sakes pas mane 150vm azoto kvieciams aina daugiau nematau reikalo duot  :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Nu nepamenu kad tiek kada buciau sakes pas mane 150vm azoto kvieciams aina daugiau nematau reikalo duot  :)

treti metai auginu kviečius, po pernai feilo ir minusinių metų susimažinau azoto normas iki 150, mikrų gavo tik geležį, mangnį, manganą ir varį, karbamido per lapus negavo. Pasigirti neturiu kuom, bet viskas gavosi extra ir netoli 6 t vidurkis, sėjau tik skageną su etana. Greičiausiai toliau laikysiuosi nuosaikesnio tręšimo su vidutiniais derliais. Mažiau darbo, mažiau nervų, o jeigu pasiseka, rezultatas normalus. Lietaus gavome sočiai nuo liepos, birželi taip pat keletą kartų. Pats pavasaris buvo sausokas, smėliuose tai va tokie vaizdai. Nežinau ką su jais bedaryt, kalkinau, nuo varpučio purškiu kasmt, bet kaip šudas taip šūdas

20190730_154328.thumb.jpg.b2745fbbbdc4b5a06eb3697c50e7a764.jpg

Jeigu ne tie suknisti 8 segmentai vietoj 10, tai būtų buvę rimta šiemet :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 30 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Nenuskaičiau tada,pas mane virš 6t su tiek azoto,bet gal žemės geresnės :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

treti metai auginu kviečius, po pernai feilo ir minusinių metų susimažinau azoto normas iki 150, mikrų gavo tik geležį, mangnį, manganą ir varį, karbamido per lapus negavo. Pasigirti neturiu kuom, bet viskas gavosi extra ir netoli 6 t vidurkis, sėjau tik skageną su etana. Greičiausiai toliau laikysiuosi nuosaikesnio tręšimo su vidutiniais derliais. Mažiau darbo, mažiau nervų, o jeigu pasiseka, rezultatas normalus. Lietaus gavome sočiai nuo liepos, birželi taip pat keletą kartų. Pats pavasaris buvo sausokas, smėliuose tai va tokie vaizdai. Nežinau ką su jais bedaryt, kalkinau, nuo varpučio purškiu kasmt, bet kaip šudas taip šūdas

20190730_154328.thumb.jpg.b2745fbbbdc4b5a06eb3697c50e7a764.jpg

Jeigu ne tie suknisti 8 segmentai vietoj 10, tai būtų buvę rimta šiemet :) 

Taip siemet segmentu maziau  kuliant akivaidziai matyt kur varpos ilgesnes biro ir virs 6.5t/h manau daug ukiu nustos vaikytis rekordiniu derliu kas is to skaiciaus pasigyrimo dar pagrazinus jai kisenei nieks nelieka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , Robertas08 pranešimas:

Nenuskaičiau tada,pas mane virš 6t su tiek azoto,bet gal žemės geresnės :)

Pas mane buvo lauku kur ir virs 6.5t byrejo bet kaip lauku daug zeme keiciasi molis ir silaine vidurky pagadino

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, dzipas pranešimas:

Moki moki, tik nesigiri. Pas mane vidurkis arteja link 5,5 - nusikuliau smeliukus - keturios krito, nors atrode zymiai geriau. Liko pora lauku priemoliai ir po dobilu. O kai ateis vasariniu eile - tai bendras kvieciu vidurkis speju kris ir iki 5 :)

P.s. kuris cia musu kaimynas po 8 kulia ir po 180 pardavineja :) gal girdejai :)

Girtis bus galima, kai 60-iems kriauklėj kojas pajėgsi nusiplaut :D

Jei po aštuonias tai musiek tie kur pernai šalimais manęs po 9 kūlė, o tokia kaina yra pafiksavę iš gretimo kaimo tie didesni. Gaila kad kitiem godumos to neleido padaryt :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, JCB pranešimas:

Girtis bus galima, kai 60-iems kriauklėj kojas pajėgsi nusiplaut :D

Jei po aštuonias tai musiek tie kur pernai šalimais manęs po 9 kūlė, o tokia kaina yra pafiksavę iš gretimo kaimo tie didesni. Gaila kad kitiem godumos to neleido padaryt :)

Bet ir tiem sausra pakenke. Tona maziau pjauna. :D 

Momentini ir 12t/ha parodo. Bet gaila vidurkis tik per pus gaunasi

FF6A2845-F294-460D-88AB-7CC784B8EA5D.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dar 3 dienos... Tai ką reiks veikt iki sėjos? Čiūdai kažkokie. Kaip ir tai, kad mano artojas sugebėjo užarti... gandrą. Tik galva virš dirvos liko. Sakau gal prie jūros palėkt, savo machanizatorišką zagarą pademonstruoti, isiknist į smėlį kaip tas gandras, pavalgyt alėjoj kur groja "kisa kisa kisa, ty moja larisa". Kaip manot? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 minutes , jevgenijus pranešimas:

Dar 3 dienos... Tai ką reiks veikt iki sėjos? Čiūdai kažkokie. Kaip ir tai, kad mano artojas sugebėjo užarti... gandrą. Tik galva virš dirvos liko. Sakau gal prie jūros palėkt, savo machanizatorišką zagarą pademonstruoti, isiknist į smėlį kaip tas gandras, pavalgyt alėjoj kur groja "kisa kisa kisa, ty moja larisa". Kaip manot? 

Atvažiuok pas mus, duosiu su eskavatorium pažaist po drenažus, kalkių reiks barstyt. Įdegtum dar labiau. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Atvažiuok pas mus, duosiu su eskavatorium pažaist po drenažus, kalkių reiks barstyt. Įdegtum dar labiau. :D

Sutikt Katunskytę ar Maniką dainuojant bare ir priplempus alaus šaukt Tagyl! ar ekskavatorius? Gal juokauji? Aišku ekskavatorius! :D...tik kasi tu, o aš alų saugosiu. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 11 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Pradejom vmiezius, prieselis kvieciai+ poselis garstycios, 200npk 200sal, 7t/ha 14%, ryt baigiam ir viskas, kombainas y garaza ;) sejalka is garazo :D taip ir sukasi uzburtas ratas :) 

Kulturu ivairove labai minimali... Gal reiks miežius šiandien pasibandyt ir man.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes , Karsonas pranešimas:

Kulturu ivairove labai minimali... Gal reiks miežius šiandien pasibandyt ir man.

Čia pas tave labai minimali ? ;) Jeigu apie mus tai šiais metais 5 kultūros, tai bent 1 kultura reiks mažint. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

hm.. šian baigsim tik kviečius, vasarojaus net neužkabinsim kol kas, nes nėra kur pilti, visos bakūžės užverstos kviečiais, bokštas pilnas rapso, kitas kviečių.. o dar salyklo yra 60ha ir jau imamas. Džiovykla sukasi beveik kiaura parą. dar atrovimai.. pabaiga dar toli.. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Čia pas tave labai minimali ? ;) Jeigu apie mus tai šiais metais 5 kultūros, tai bent 1 kultura reiks mažint. 

Keista kad pas tave vasarinės kulturos taip greit priejo... Pupos, kukuruzai, v. Rapsai, v. Kvieciai pas mus dar noksta...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 27 minutes , tadasg pranešimas:

hm.. šian baigsim tik kviečius, vasarojaus net neužkabinsim kol kas, nes nėra kur pilti, visos bakūžės užverstos kviečiais, bokštas pilnas rapso, kitas kviečių.. o dar salyklo yra 60ha ir jau imamas. Džiovykla sukasi beveik kiaura parą. dar atrovimai.. pabaiga dar toli.. 

Vezk i uostą, ten dar vietos yra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 22 valandas, jevgenijus pranešimas:

Keista kai zmogus nezino ka veikt,skaityk knyga "Ka daryti" ar eikt gert jei nieko daugiau nesugalvoji. Tokiu mastymu ateitis tavo nekiokia jei is tikro taip mastai o jei ant durniaus parasei tai prajuokinai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...