Jump to content
vrimvydas

Derliaus nuėmimo dienoraštis

Recommended Posts

On 2019-07-24 at 07:52, ūkininkas pranešimas:

Čia turėjau padėjęs sėklinių Etanos ir zepelino. Zepelino atrodė gražiau bet byrėjo blogiau, nes grūdai smulkesni. Tame pačiame lauke vieni šalia kitų viskas daryta vienodai. Etanos 8.4t/h zepelino 7,9 t/h

Maniau kad visoj LT sausra buvo, bet pasirodo kažkam rekordai byra. Pas mane kaip ir tikėjaus blogiau nei pernai, kol kas vienas laukas po 6,2 t/ha Emil. Kai reikia kulti, tai dabar lyja. Per liepą prilijo jau daugiau, nei per balandį, gegužę ir birželį kartu sudėjus. Kai tokios anomalijos tai nėr ko ir tikėtis stebūklų. O hibridiniai kviečiai Hylux, kurie pasak vadybos mėgsta ir lengvas žemes, atseikėjo po 3,7 t/ha, š.... gatavas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 4 minutes , drapox pranešimas:

Maniau kad visoj LT sausra buvo, bet pasirodo kažkam rekordai byra. Pas mane kaip ir tikėjaus blogiau nei pernai, kol kas vienas laukas po 6,2 t/ha Emil. Kai reikia kulti, tai dabar lyja. Per liepą prilijo jau daugiau, nei per balandį, gegužę ir birželį kartu sudėjus. Kai tokios anomalijos tai nėr ko ir tikėtis stebūklų.

Visai neblogas kiekis, ne pas visus taip... 

Pas mus kiek geriau nei pernai gavos... Pagal supirkimo kainą rezultatas siaip sau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, Witalikas pranešimas:

Kuris krastas? 

Pjaunam, kolkas lietaus nematyti. Bet jau i vakara kazka rodo obuolys. Kiek tiesos nezinau :) 

A182251E-0ED1-4367-BA6F-27FF162566CF.jpeg

Vot reikejo  prikarkseti? Ryt rodo, poryt rodo lietu, taip kad siandien kiek pazaidem - turim laisva savaitgali.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 31 minutes , dzipas pranešimas:

Vot reikejo  prikarkseti? Ryt rodo, poryt rodo lietu, taip kad siandien kiek pazaidem - turim laisva savaitgali.

Taip jau gavosi. 

Niekis, bus remontam laiko. Be siandien islindo ir sandeli bei kombaine smulkmenu. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 minutes , Remse pranešimas:

Javapjute baigta, rapsai 3,3 t/ha uzskaitinio, kvieciai ekstra-1 klase, 3,7 t/ha uzskaitinio.

Pas mus taip pat baigta, bet tik zieminiu paseliu ir zirniu, vmieziai dar laukia pusdienio darbas :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

Nu duodat. Pas mane sausiausi 18 proc, jei nelis, savaitgali pradesim

Same here. Rapsa baigem, kvieciai +-18, ryt i pavakare pameginsim pakult. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 35 minutes , Remse pranešimas:

Javapjute baigta, rapsai 3,3 t/ha uzskaitinio, kvieciai ekstra-1 klase, 3,7 t/ha uzskaitinio.

kokia veisle kviečių tiek atseikejo? :think: žiauriai mažoka,nebent ekologija

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ž rapsas uzskaitomo bus 3.6t..žirniai ant visokiu smeliu,kalniuku,daržiuku 2t/ha..ziauru...kviečiu dar nebandes..bet kiek su kolegom pakalbam eilėje tai 5-6 t sukasi..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, ceck pranešimas:

kokia veisle kviečių tiek atseikejo? :think: žiauriai mažoka,nebent ekologija

tikrai ne ekologia, bet buvo kvieciai durpyne visai isnyke, kur lengvesne zeme isdege. As imu bendrai visa plota ir derliu. Aisku, buvo lauku kur ir po 6 t/ha birejo. Ada ir Skagen.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kai edvino atrodė tik šiaudą kūlėm, tai skagenas visai kas kita. Žymiai didesnis grūdas ko pasekoje byra truputį virš 6. Vienam 3ha lauke virs 7 t/ha. 

Man asmeniškai rekordai bent kol kas.  Lietučio vakar biškį gavom, tai šiandien jei neprilys lekiam toliau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , Remse pranešimas:

tikrai ne ekologia, bet buvo kvieciai durpyne visai isnyke, kur lengvesne zeme isdege. As imu bendrai visa plota ir derliu. Aisku, buvo lauku kur ir po 6 t/ha birejo. Ada ir Skagen.

Įtariu ada ženkliai mažiau davė,nors ir pas mane skagenas ir sedula buvo auginama tai tikrai 6t su trupučiu,nekažką šie metai ūkininkams :(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ziuriu vieni dziaugias 4 t/ ha kuliant kiti bedavojas prie 6 t/ha. Vakar mes tik pradejom kult nebeislauke kai daug jau kas kaip matau ir baigineja. Zirniai apie 18 proc edvinas sausas jau o rapsa tik siandien tekulsim. Skageno dar ir stiebu zaliu galima rast

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 29 minutes , ceck pranešimas:

Įtariu ada ženkliai mažiau davė,nors ir pas mane skagenas ir sedula buvo auginama tai tikrai 6t su trupučiu,nekažką šie metai ūkininkams :(

Tikrai taip, Ados mases daug, atrodo tanku, o i bunkeri mazai byra. Jau teks atsisakyti sios veisles ir vel grizti prie Etanos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes , Remse pranešimas:

Tikrai taip, Ados mases daug, atrodo tanku, o i bunkeri mazai byra. Jau teks atsisakyti sios veisles ir vel grizti prie Etanos.

Jooo ? Balitusas -5,5 , o Etana - 4 - 4,2 tik duoda ir dar klasė antra. Galvoju ar man Etanos reikia...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 40 minutes , chefas pranešimas:

Jooo ? Balitusas -5,5 , o Etana - 4 - 4,2 tik duoda ir dar klasė antra. Galvoju ar man Etanos reikia...

Kiekvienam savo... Man Etana patiko. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, Remse pranešimas:

Pas mane su skagenu tas pats, mases daug o byra tik po 4,2 t/ha

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...