Jump to content
vrimvydas

Derliaus nuėmimo dienoraštis

Recommended Posts

prieš 11 minutes , grumas pranešimas:

Skagenas lieka bent jau man viena iš patikimų veislių. Azoto vm po 120kg buvo gavę.

Aš ir nepertrešiu,rapsai,kviečiai,kvietrugiai tą paty gauna, 300npk +160v.m azoto. Pa kol kas geroj žemėj kvietrugiai didesnį pelną turbūt neša už kviečius ir daug mažiau priežiūros.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 4 minutes , ceck pranešimas:

3 metus bandžiau augint ir nelabai,nors šiemet tikrai atrodė bele kaip gerai,šeip eina 1 klasė,minusas kaip ir anksčiau rašiau neduok dieve lietingi metai,stipriai ima varpų septoriozė :icon-eek:

na bus matyt, rezultatais pasidalinsiu. tankumas geras grūdų varpoj daug tai turėtų tas derlius jos geras būt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , Robertas08 pranešimas:

Aš ir nepertrešiu,rapsai,kviečiai,kvietrugiai tą paty gauna, 300npk +160v.m azoto. Pa kol kas geroj žemėj kvietrugiai didesnį pelną turbūt neša už kviečius ir daug mažiau priežiūros.

Prieziura ta pati kviecio ar  kvietrugio. Plius kvietrugio reik minimu 1t daugiau pjauti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Prieziura ta pati kviecio ar  kvietrugio. Plius kvietrugio reik minimu 1t daugiau pjauti

Nuo ligų nepurkšta,jokių mikrikų, tai kvietrugio po 8t., sedula 6-6.5t gavus nuo ligų dusyk,dusyk mikriku tai nežinau ką galvot...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Nuo ligų nepurkšta,jokių mikrikų, tai kvietrugio po 8t., sedula 6-6.5t gavus nuo ligų dusyk,dusyk mikriku tai nežinau ką galvot...

Nebent, jai nuo ligu nepurksta. Kvieciam ir vieno fungicido pakako. 

Manau ir be viso kito, ta pati kvieciu butum pjoves. Pat savikaina issikelei kvieciam

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes , Witalikas pranešimas:

Nebent, jai nuo ligu nepurksta. Kvieciam ir vieno fungicido pakako. 

Manau ir be viso kito, ta pati kvieciu butum pjoves. Pat savikaina issikelei kvieciam

Norisi ir tikiesi viską darydamas geros gamtos. Nesakau ,kad minusas kviečiai ar kažkas to,bet man šįmet kvietrugis pelningesnis tiesiog.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Norisi ir tikiesi viską darydamas geros gamtos. Nesakau ,kad minusas kviečiai ar kažkas to,bet man šįmet kvietrugis pelningesnis tiesiog.

As nieko pries kvietrugi. Pats daug metu auginau. Ir jis skaityt visad, gerai byrejo. Bet atsisakiau del priemaisu kvieciuose. Nes neina taip sandelio isvalyti, kad jo nepapultu i sekla

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 35 minutes , justis pranešimas:

Paemem bendra meginis is 800t eko Ados ir ka jus galvojat - ekstra.. cia pamastymui kiek visi purskimai klase jum pakelia o gal ir sumazina

nieko nuostabaus,taigi ne pašarinių veislės Ada

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man simet zirniai idomiai, paseti su npk ir be jokiu purskimu ir papildomu tresimu, dave virs triju tonu iskaitinio ir kas svarbiausia niekas neisgule...:) 2018m tiek kuliau su visa programa ir dar dali graibyt reikejo...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 11 valandų, chefas pranešimas:

Labai gražūs kviečiai, kiek byra ?

Čia turėjau padėjęs sėklinių Etanos ir zepelino. Zepelino atrodė gražiau bet byrėjo blogiau, nes grūdai smulkesni. Tame pačiame lauke vieni šalia kitų viskas daryta vienodai. Etanos 8.4t/h zepelino 7,9 t/h

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 8 valandas, grumas pranešimas:

Skagenas lieka bent jau man viena iš patikimų veislių. Azoto vm po 120kg buvo gavę.

Kazkaip nesitiki kad prie tokio tręšimo 8 t, pats 6 m auginau skagena... Kokia klasė?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes , Karsonas pranešimas:

Kazkaip nesitiki kad prie tokio tręšimo 8 t, pats 6 m auginau skagena... Kokia klasė?

Žemė, žemė, žemė, šiemet ypač jaučiasi, kur ji gera, o kur rėtis ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 8 valandas, Witalikas pranešimas:

naturoje gaunasi kad beveik ant tonos buna mažiau kaip  ž.kviečiai.Sutinku kad trešimas turi buti tas pats arba max dešimt proc. mažesnis.fungicidai du,reguliatoriai tie patys.Na ir lyginti reiktu turbut su vas.miežiais blogiausiu atveju su vas.kviečiais bet jokiu budu ne su ž.kviečiais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, justis pranešimas:

Paemem bendra meginis is 800t eko Ados ir ka jus galvojat - ekstra.. cia pamastymui kiek visi purskimai klase jum pakelia o gal ir sumazina

O tonazas koks?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , Witalikas pranešimas:

As ir taip manau. 

Savo bijau net rasyti tonaza, be pirstais uzbadys :D 

Va va tas pats pas mane .... skaitau, dar aplinkiniu paklausiu visi 7 t 8 t extra 1 klase,   as pirma lauka pabandziau apie 5t byra ne daugiau , klases nezinau,, 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...