Jump to content
vrimvydas

Derliaus nuėmimo dienoraštis

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Na nebent žalių, bet tos kur sunokę tai greit džiūsta.

pas mane nors dregme apie 20, bet visos parudavusios...tai per savaitgali tikiuosi isvaziuoti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 57 minutes , Minduksx pranešimas:

O mes rapsa baigem pries paskutini lietu, sausiausias buvo 11.7 dregmes, vidurkis iskaitomo gavosi 3.78, siandien bandysim janne nes vakar is rankos 20 rode, ir zirniai nunoke 16.7 dregme, darbo sociai

20 tai dar toli nuo gero rodiklio

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 38 minutes , Karsonas pranešimas:

prieš 38 minutes , Karsonas pranešimas:

kaip suprantu bijo kad "iskalbs" kviecius tdl pjaus dbr dregnesnius

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sakyčiau, viskas priklauso nuo rezultatų lauke. jeigu lauke pašaras, tai kulti 20 proc. nelabai racijos yra. Jeigu lauke extra, tada tikriausiai logikos yra, nors džiovuinimo savikaina vis tiek sieks koki 1.5-2 eur už procentą

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 49 minutes , Minduksx pranešimas:

Nieks netriedzia, neturi dziovyklos nesupranti :) daug kas kulia 18-20 dregmes dziovina, nes laikas eina ir niekad nezinai kokie orai bus

Zinoma neturiu ir laukiu kol saule pradziovins. Bet manau laikui begant atsiras ir ji mano sandeli. Bet vistiek nepjausiu 20% dregmes. Kad ta savikaina issikelti. Nebent jau rugseji pradeciau pjauti. Tada jau ner ka daryt, dziaugiesi kad tik paemei. 

Pvz rapsa dar tik planuoju pjauti. Nes ler dregnas buvo pries antradienio lietu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dabar kviečiai rodo apie dvidešimt, kai nukris iki 18 judėsim ir per džiovyklą, porą dienų taip pažaidi ir žiūrėk jau sausi likę eina. Arba gauni lietaus, kaip rodo. Kalendorius nieko nereiškia, jei javas subrendęs, jį reikia imt kuo greičiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Balitus 15-17 dregme ryt arba sekmadieni reikes pameginti,rapsas 11-13 bet yra dar zaliu nezinau ka reiketu pirma kulti nes pirmadieni vel krituliai...balitus tai jau paplautas bent jau mano akims buvo grazesni pries lietu..kazkaz is forumieciu sake kad balitus issiplauna greitai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, audrius0322 pranešimas:

Pas mane situacija panasi. Ka darysi? lauksi kol labiau prinoks?

Ryt bandysiu parankiot sausesnes vietas. Viena priekaba prisikult. Ir žiurėt nes anksčiu vietom.labai daug. Reikėjo  defoliuot 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, zetor1 pranešimas:

Balitus 15-17 dregme ryt arba sekmadieni reikes pameginti,rapsas 11-13 bet yra dar zaliu nezinau ka reiketu pirma kulti nes pirmadieni vel krituliai...balitus tai jau paplautas bent jau mano akims buvo grazesni pries lietu..kazkaz is forumieciu sake kad balitus issiplauna greitai

Balitus nedaigi. Nebijo lietaus kaip kitos veislės. Tai nėr per daug ko sukt galvos o kulti reikia tas kas jau kuliama. Kviečiai pas mane 19%bet yra dar minkštų grudų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, kesstonis pranešimas:

Ka tik pralekiau per laukus ,kvieciai famulus 17.8-18.3 dregme . Link vakaro  vaziuosiu pabandyt ,rytoj pilnai kulsiu.Yra vietom jau pagulusiu ,siakmadieni vel lyg skvala zada.

Famulus iš rankos apie 16,5 ir per dieną nelabai krito.Matyt vietomis dar brandos trūksta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, tautex1 pranešimas:

Pravažiavus savus laukus ada veislė snd vidurkis 15 drėgnumas tau ryt manau apie pietus mėginsiu jau judėti 

Ryt savo ada ir bandysiu neturiu kuo pamatuot bet jau grudai druciai kieti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...