Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

kaskas norejo tiksliu skaiciu prasau beicavimas dar rusisku beicu 10 lt sekla savo 200 lt chemija 150lt trasos 420 lt /ha leksciavimas 90 lt/ ha 2 kartu kultivatorium apie 90 lt seja kazkas 40 lt tresimas - purskimas +- 200 lt derliaus nuemimas is akies 150lt atlyginimas darbininkui 100 lt viso gaunasi 1450 lt/ ha apytiksliai primeciau cia neskaitant savo darbo ir sunkiu technikos gedimu ir transportavimo i sandeli uzauginam 2 arba 3 rusies kaina uz tona 550- 520 lt /t visa matematika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskas norejo tiksliu skaiciu prasau beicavimas dar rusisku beicu 10 lt sekla savo 200 lt chemija 150lt trasos 420 lt /ha leksciavimas 90 lt/ ha 2 kartu kultivatorium apie 90 lt seja kazkas 40 lt tresimas - purskimas +- 200 lt derliaus nuemimas is akies 150lt atlyginimas darbininkui 100 lt viso gaunasi 1450 lt/ ha apytiksliai primeciau cia neskaitant savo darbo ir sunkiu technikos gedimu ir transportavimo i sandeli uzauginam 2 arba 3 rusies kaina uz tona 550- 520 lt /t visa matematika

dar galetai parasyt koks galutinis rezultatasnes cia tikrai nieko neatspindi :D mano paskaičiavimais gaunas apie 2500lt/ha praeito rudens trasų kainomis, o jei dabartinemis tai apie 3000.derlius apie +-7t/ha.kokybes atzvilgiu 3 klase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskas norejo tiksliu skaiciu prasau beicavimas dar rusisku beicu 10 lt sekla savo 200 lt chemija 150lt trasos 420 lt /ha leksciavimas 90 lt/ ha 2 kartu kultivatorium apie 90 lt seja kazkas 40 lt tresimas - purskimas +- 200 lt derliaus nuemimas is akies 150lt atlyginimas darbininkui 100 lt viso gaunasi 1450 lt/ ha apytiksliai primeciau cia neskaitant savo darbo ir sunkiu technikos gedimu ir transportavimo i sandeli uzauginam 2 arba 3 rusies kaina uz tona 550- 520 lt /t visa matematika

dar galetai parasyt koks galutinis rezultatasnes cia tikrai nieko neatspindi :D mano paskaičiavimais gaunas apie 2500lt/ha praeito rudens trasų kainomis, o jei dabartinemis tai apie 3000.derlius apie +-7t/ha.kokybes atzvilgiu 3 klase.

trasu daug neberiam kai tokios kainos javus auginam savo reikmem kiek lieka parduodam zemes pas mus nera labai derlingos todel neapsimoka daug investuoti i trasas nes vistiek tokio kaip tavo derliaus neisspausi .. kokios islaidos 1 ha trasom gaunasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiam čia derliui išlaidos. :icon-question: Jei 3 t/ha tai beveik panašiai tik dar reiktų pridėti valymui-džiovinimui vid.200 lt/ha, pastatai, elektra, transportavimas ir kt. apie 100 lt/ha, žemės nuoma 150 lt/ha, manau pamiršai kad dirbant su technika ji dėvisi o ne vien genda. Technikai nori ar ne bendros išlaidos 1 ha manau bus apie 300 lt/ha, DK 200 lt/ha. Kažką pakoregavus ir patikslinus tavo paskaičiavimus jau gaunasi apie 2000 lt/ha. Pajamų 3t. x 520 + 400 (išmoka). 1960 :icon-evil: Kažko nedengia net išlaidų, o kur alga, palūkanos ir mokėjimai bankams, o apie pelną nėr ko kalbėt. Jei auginam 5 t. ha jau bus suvis kitos išlaidos trąšom ir kt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskas norejo tiksliu skaiciu prasau beicavimas dar rusisku beicu 10 lt sekla savo 200 lt chemija 150lt trasos 420 lt /ha leksciavimas 90 lt/ ha 2 kartu kultivatorium apie 90 lt seja kazkas 40 lt tresimas - purskimas +- 200 lt derliaus nuemimas is akies 150lt atlyginimas darbininkui 100 lt viso gaunasi 1450 lt/ ha apytiksliai primeciau cia neskaitant savo darbo ir sunkiu technikos gedimu ir transportavimo i sandeli uzauginam 2 arba 3 rusies kaina uz tona 550- 520 lt /t visa matematika

dar galetai parasyt koks galutinis rezultatasnes cia tikrai nieko neatspindi :D mano paskaičiavimais gaunas apie 2500lt/ha praeito rudens trasų kainomis, o jei dabartinemis tai apie 3000.derlius apie +-7t/ha.kokybes atzvilgiu 3 klase.

trasu daug neberiam kai tokios kainos javus auginam savo reikmem kiek lieka parduodam zemes pas mus nera labai derlingos todel neapsimoka daug investuoti i trasas nes vistiek tokio kaip tavo derliaus neisspausi .. kokios islaidos 1 ha trasom gaunasi?

su visais mikrikais gavos apie 700.siemet bus dvigubai ar net daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

derlius kvieciu biski virs 4 t kitur dar maziau bet musu zemese normalus derlius . o i trasas dvidubai neapsimoka nes 7 t/ha nekulsi niekaip .

del islaidu sakau apytiksliai paskaiciavau valymui ir dziovinimui max 50 lt transpotrtas 50 . ten darbus surasiau su kuro kaina 3 lt/l

Praktika rodo, kad daugiametis kuliamų grūdų drėgmės vid. apie 17 %. Tai tavo minimiem 4 t hektarui būtų 3x4x11 bus 132 lt ir valymas. Gausis panašiai 200 o ne 50 Lt. :icon-exclaim: Dėl technikos amortizacijos irgi turint laiko pasitikslink, nes tavo skaičiavimai labai paviršutiniški. Kai Maximoj sumoki apvalią sumelę irgi negali suprast už ką. Pastudijuoji čekį, o gi viskas ok. Net ir mano skaičiavimuos dar ne viskas įtraukta. Ir pūdymų įdirbimas turėtų būti išdalintas ant pasėlių, nes iš pūdymo tik nuostolis ir kt įvairios išlaidos, kaip važiavimas į lauko dienas ,seminarus ir pan.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as isdestyt taip smulkiainemoku, as skaiciuoju ukishkai, jei metu gale viska sudeliojus i vietas matai kad metus galesi gyventi be rupesciu vadinasi viskas gerai.

taigi ir stengiesi viska daryt racionaliai ir apgalvotai, vien kuro per metus nuo normos pernai liko per 9 kubus nuo 25 leistu isigyti, taigi taupom taupom ir dar karta taupom, o sudelioti tiksliai niekada ne nebandziau, manau , kad ir nebandysiu, ne mano galvai shitiek skaiciu, teisingiau ne mano kantrybei i hektaro kaina viska sudeliot.

esu tikras kad kiekvienas ukininkas tiesiog intuityviai jaucia kada gauna pelna, o kada ne, as tikrai jauciu, tikiuosiu nuojauta neapvils

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai exely i lentutes viska bandau sudeliot.

Siaip visiem tai patarciau daryt. Kitais metais labai gerai paziuret ka reiketu pakeist kad geriau butu :)

Su kuru tik prasciau - neiseina isskirstyt kiek kam tiksliai sueikvota. Su technikos susidevejimu tas pat, tai imu vidurki ant visu hektaru.

man dar kalusimas kyla del sauletu dienu. Si vasara kazkodel labai salta atrodo.... Meteorologai tvirtina jog simet vidutine temperatura 1 laipsniu didesne uz daugiamete vidutine vasaros temperatura. Nors man taip neatrodo. Anksciau kuomet drbt reikejo ir kiaura diena kambary tupet tai saulute uz lango lyg ir dazniau rodydavosi ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai tiems kas turi sandelius, dazniausiai jie ju ir nevertina perdaugiausia, o, kad taip man kas palikimo sandeli paliktu... :)

Na, gal čia reikėtų pabandyti pažaisti su angarais..? uk.algis, viliuosi, suspės šiemet išbandyti tokią sistemą. Ir dar su kažkuo šnekėjau, kad minėjo, jog reikėtų pastatyti angarą, iš galo-džiovyklą, tai keliems mėnesiams bus kur grūdus palaikyti. O žiemą techniką susivarysi. Nu kaip gražuolis geltonasis CX sniege stovės...:) Angaro kaina, jei gerai pamenu, +/- 80 t.lt. Tai gal ir verta kitiems metams pagalvoti..? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jo apacia dar puse tos sumos :icon-wink:

nu jau nu jau kuom tu zaadi ta apacia klot kad tokia suma susidarytu? :icon-eek: as kaip tik uzsisakiau angara ant kitos vasaros jau turetu stoveti pastatytas. tagi pats issibetonuoti gali nebutina ten firmas is kokio Vilniaus samdytis milijoninem sumom

Pamatų tai iš smėlio su vandeniu nesulipinsi, o grindims su traktorium važinėti tai su vis daug cemento reikia. Manau, kad ir savo jėgom be 20 t.lt neišsiversi tokio angaro pagrindui.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbat apie ekoangarus tai 80 t.lt man rodos bus tik skardos konstruksija su galais be pamatų, grindų ir surinkimo. Šiek tiek domėjausi, bet kol tokios nesamonės su kainom geriau laukti geresnių laikų.

jei ploto reikia tik grudams laikyt tai ar ne labiau apsimoka bokstus statyti?! aisku angaras turi daugiau funkciju, bet sandeliavimas jame sudetingesnis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...