Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 19 minutes , atrabotkė pranešimas:

Reikia tikėtis, kad kitas pavasaris ir vasara bus žymiai dėkingesnė už šiuos metus.

Pernai irgi visi tikejosi, kad bus geriau, bet yra kaip yra. Reikia ne tiketis, o ruostis dar blogesniem metam ir mokytis iš padarytu klaidu. Mes pernai kulem sudygusius. O šiemet geriau kulem 20 dregmes, bet geros kokybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , caper pranešimas:

Pernai irgi visi tikejosi, kad bus geriau, bet yra kaip yra. Reikia ne tiketis, o ruostis dar blogesniem metam ir mokytis iš padarytu klaidu. Mes pernai kulem sudygusius. O šiemet geriau kulem 20 dregmes, bet geros kokybes.

Geriau kitamet tikrai nebus,klimatas keicias,gal jau daugiau pievu palikt kur apsemia vanduo,kam set visa lauka jei poto maudytis po purvynus,gal geriaususmulkint zoke ismokas pasimt.

Dziovyklos neturiu,kombaina samdau,2ha aviziu nebepjausiu,uzarsiu jos butu naudojamos pasarui gyvuliam ku tokie grudai nei ju isdziovinsi namu salygom geriau maziau kokybisku grudu bus didesnis nuostolis kai apsirgs gyvuliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, K_Nerijus pranešimas:

Ne mano dziovykla negaliu pasakyt kaip su kitom kulturom, bet rasiau apie pupas. Kviecius kai dziovino 6-7 % numusdavo per 3 val. Kai lauke 15-17 silumos buvo. 10 t dziovyklai ~ 90 litru. 

Mano skaičiavimais man džiovinimas pigiau gaunasi nei punktuose apie 3 kartus, jei lyja lietūs drėgni orai bent 2 kartus. Prie to pačio dar ir išvalymas šioks toks vyksta.Tai jūsų atveju džiovinimas manau nuostolingas gaunasi, geriau vežti tokius, pigiau bus atskaitymai nei pačiam džiovint. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ekologas pranešimas:

nuvaziavo kaimynassu niva su dubliais ,nu irka ,sedoir ant kalno o apie pakalne nebesneku,nu jo nuveziau skaityk mesla ir vistiek beveik simteli uz tona gavau ,dregni ,nevalyti ,pats prapuoles o ypac mazi ukeliai,kai pyla sake ir smirdancius priima ir pasiima ,skelbimas mano uki yra ,neziurejot

Kolega, kartais panaudokit ir kitus skirybos zenklus, bus lengviau suprasti, ka norejot pasakyti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, drapox pranešimas:

Mano skaičiavimais man džiovinimas pigiau gaunasi nei punktuose apie 3 kartus, jei lyja lietūs drėgni orai bent 2 kartus. Prie to pačio dar ir išvalymas šioks toks vyksta.Tai jūsų atveju džiovinimas manau nuostolingas gaunasi, geriau vežti tokius, pigiau bus atskaitymai nei pačiam džiovint. 

90 litru kuro jei po 6 proc*1,5 litro ir gaunasi tonai 9 litrai, o 10 tonu jau 90. Pakankamai ekonomiskai dziovinama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, drapox pranešimas:

Mano skaičiavimais man džiovinimas pigiau gaunasi nei punktuose apie 3 kartus, jei lyja lietūs drėgni orai bent 2 kartus. Prie to pačio dar ir išvalymas šioks toks vyksta.Tai jūsų atveju džiovinimas manau nuostolingas gaunasi, geriau vežti tokius, pigiau bus atskaitymai nei pačiam džiovint. 

Kazko nesupratot su kvieciais manau viskas gerai. Su pupom irgi pigiau paciam bet  ne tiek. Seniai dziovykla turit? Jei kita  dabar rinktumetes irgi tokia pati butu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 9/26/2017 at 17:26, drapox pranešimas:

Mano skaičiavimais man džiovinimas pigiau gaunasi nei punktuose apie 3 kartus, jei lyja lietūs drėgni orai bent 2 kartus. Prie to pačio dar ir išvalymas šioks toks vyksta.Tai jūsų atveju džiovinimas manau nuostolingas gaunasi, geriau vežti tokius, pigiau bus atskaitymai nei pačiam džiovint. 

Stebuklingai dziovinate arba amortizacijos neskaičiuojate turetu buti pigiau du kartus.kazkur prie tiesos tada.

pagaliau pabaigtuves ir pupes nebetokios dregnos tiksliau dregnomatis pradėjo matuoti nors vistiek dregme apie dvidesimt sukasi.dabar seti seti seti keturias dienas anot sinoptiku turime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Halkasss pranešimas:

Iki kiek sudygimo?

kvietrugį perka Kurana Pasvalyje, tik reikia jiems nuvežti mėginį..., man pernai Litagra nustatė 30% sudygimą, LA nustatė irgi tokį pat, o Kuranoje priskaičiavo tik 6%, kuriuos nuskaitė į šiukšles..., jie daro spiritą ir sudygę jiem dar geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , zetor1 pranešimas:

as ir nelabai tikiu nebent europos komisija bet ir nelabai,vakar per zinias sake kad pinigu near tai nors sumoketu uz konsultacijas su tiekejais ,tai kazin kiek jie jau ivertina tas konsultacijas :)

pusantro limono,manyčiau :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , uk.Povilas pranešimas:

geriau tuos pinigus skirtu drenažo ir grioviu upeliu valymui ir remontui, tai gal didesne nauda butu, nes dabar pasidalins savi tarp savu o ukininkai vel liks sedeti balose prie suskilusios geldos

Joo, su grioviais tai reikia kazka rimtai,griezciau galvot, nes drenazas baigias su lyg metais akivaizdziai, naujos ir naujos pelkes atsiranda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-09-24 at 16:55, Dariukas pranešimas:

koks tolkas du kartus dziovinti? tada sakyciau su ta nepertraukiama vaiku darzelis - pilstaisi is kruvos i kruva :) normaliai isdziuna net ir pupos su porcijine. nuo 30 iki 14 proc 12 val ir isdziuna tik nereikia kelti aukstu temperaturu.

tolkas laikas ir pinigai. 

Visi skaiciai rodo kad nepertraukiama dziovykla yra nasesne ir ekonomiskesne, jei moki ja teisingai dirbti.

Mano darbuotojai kol nemokejo valdyti procesodirbo kaip su porcijine per diena dziovindavo 3 uzkrovimus t.y. 3x25=75 tonas 18-19 dregnumo. Kai ismokiau kaip ir ka reikia daryti dabar gaunasi 150 per tapati laika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Sauklys pranešimas:

Joo, su grioviais tai reikia kazka rimtai,griezciau galvot, nes drenazas baigias su lyg metais akivaizdziai, naujos ir naujos pelkes atsiranda.

Cia nebe galvot ,tupciot vietot ,sedet diskutuot o imt i rankas pjukla,kirvi,dalgi ir kastuva ir imt valyt,sienaut griovius,niekas kitas uz mus nepadaris tik patis nebelaukt kad kazkas duos,pasakis.

Tas reikejo senai daryt,tavo zeme tavo nuosavybe,nereikejo uzleist neviem dudziuotis tonom grudu bet ir zemei duoti ja tvarkyti,priziureti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...