Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 9 minutes , Garix pranešimas:

Ir nukult neaišku kaip išeis, ir niekas nenori pirkti jų... Paskutiniai metai su jais pas mane.

Ka vietoj ju set zadat? As pries lietu spejau nukult, tai bent tiek dziaugsmo. Nes dabar kieno nenukulta, prie zemes sparciai linksta.. Greiciau oras leistu avizas dabaigt kult, nes pajuoduos visai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa naktį lijo, apie 30 mm ir dar lyja. Pries tai visa šeštadienį ir sekmadienį pralijo. Prognozėse visa savaite vien lietus.... Pernai pradėjau rimčiau ūkininkauti ir kol kas tie orai varo i neviltį. Liko nekulta apie 20 ha miežių.... Vas kvieciai gal dar nebaisu apie 26 ha. Kvietrugiu 10 ha. Ž kviečių apie 12 ha. Tai po šitų lietų vėl metai bus darbas vardan darbo. Nejau ir anksčiau tokie metai per javapjutes būdavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dabar reikia arti tai plugas net dreba nuo sausumo,  pavirsiu padrekina vos vos,  o aplinkui visur matos snioja kaip reik lietus :)  gaila v. kvieciai neprieja tai ir tuos dar pasikult eitu.  Tas oras idomus, salta kai kai ne rugpjuti :)  atrodo buvo dienu nemazai be lietaus, bet min zieminiu kvieciu dregme buvo 14.8

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Gnytasis pranešimas:

Pas mane dabar reikia arti tai plugas net dreba nuo sausumo,  pavirsiu padrekina vos vos,  o aplinkui visur matos snioja kaip reik lietus :)  gaila v. kvieciai neprieja tai ir tuos dar pasikult eitu.  Tas oras idomus, salta kai kai ne rugpjuti :)  atrodo buvo dienu nemazai be lietaus, bet min zieminiu kvieciu dregme buvo 14.8

Nežinau,kur ten plūgas dreba,pas mus valties jau reikia,su vienu traktorium razienoj nebepavaziuosi,lyja nuo vakar vakaro nesustoja,plius sekmadienį, pirmadienį,dvi paros be perstojo lyjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...