Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 49 minutes , Minduksx pranešimas:

Nieks netriedzia, neturi dziovyklos nesupranti :) daug kas kulia 18-20 dregmes dziovina, nes laikas eina ir niekad nezinai kokie orai bus

Zinoma neturiu ir laukiu kol saule pradziovins. Bet manau laikui begant atsiras ir ji mano sandeli. Bet vistiek nepjausiu 20% dregmes. Kad ta savikaina issikelti. Nebent jau rugseji pradeciau pjauti. Tada jau ner ka daryt, dziaugiesi kad tik paemei. 

Pvz rapsa dar tik planuoju pjauti. Nes ler dregnas buvo pries antradienio lietu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, zetor1 pranešimas:

Balitus 15-17 dregme ryt arba sekmadieni reikes pameginti,rapsas 11-13 bet yra dar zaliu nezinau ka reiketu pirma kulti nes pirmadieni vel krituliai...balitus tai jau paplautas bent jau mano akims buvo grazesni pries lietu..kazkaz is forumieciu sake kad balitus issiplauna greitai

Balitus nedaigi. Nebijo lietaus kaip kitos veislės. Tai nėr per daug ko sukt galvos o kulti reikia tas kas jau kuliama. Kviečiai pas mane 19%bet yra dar minkštų grudų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, kesstonis pranešimas:

Ka tik pralekiau per laukus ,kvieciai famulus 17.8-18.3 dregme . Link vakaro  vaziuosiu pabandyt ,rytoj pilnai kulsiu.Yra vietom jau pagulusiu ,siakmadieni vel lyg skvala zada.

Famulus iš rankos apie 16,5 ir per dieną nelabai krito.Matyt vietomis dar brandos trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Vilius pranešimas:

Balitus nedaigi. Nebijo lietaus kaip kitos veislės. Tai nėr per daug ko sukt galvos o kulti reikia tas kas jau kuliama. Kviečiai pas mane 19%bet yra dar minkštų grudų

O glitumas kaip? nes pas mane pabale jau nemazai pradzioje savaites lietaus gavom...augini ja gal nebepirmi metai?pernai pas mane trecia klase truko glitumo...rytoj meginsiu pakulti buvau nuvaziaves iki kitu lauku 14.2 vezose tik zalianku yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...