Jump to content

Dėl mėšlo pakrovimo.


Kęstutiss

Recommended Posts

Sveiki. Turiu jumz eskavatoriu, ir man įdomu kiek eina kainos 1 kratytuva pakraut. Išvardinkit kiek 4 t. kratytuva pakraut, kiek 6 t. kratytuva pakraut ir t.t.

Na ir prie to pačio (su dyzeliu ir be, kokios kainos) už šienavima, grėbima, vartyma, rulonų vežima, kultivavima, arima.

Dėkui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as cia dar palyginus padorei imu kiti dar daugiau praso.  cia tokiom kainom emiau kai dar po 0,8 - 1e kura pirkdavau mat zalia tik pernai gavau ir tai tik gruodi nusipirkau ( neturiu ukininko pazymejimo) o siemet jei kaina issilaikys tai kas be ko reiks pigiau imt, o kuli tai pigei musu kraste 100e ir jokiu kalbu, as pakuliau bsk po 60e uz ha tai durnu isvadino kad per mazai imu tai po 70 pradejau imt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai bobutė įpils, tai neverta nė važiuot kult pas ją.

 

Reikia atkreipti dėmesį kokį siūlo, jei iš baisių kanistrų ir neaiškios spalvos, tai visada yra galimybė atsisakyti jo ir paimti pinigais. Juk per prievarta neliepia susipilti. Be to yra mtz jei dvejojama dėl kokybės, jie "kantresni" tam reikalui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

oho, prie tokiu kainu bobutes karves ispjaus tikrai. pas mum tai visi kas tik pigiau laksto. litais dar : arimas 150 pjovimas 100 vartymas 40 grebimas 50 .uz kulima 250lt/ha uzkosejau tai 3 dienas ieskojosi kas pigiau nukuls. seip tik nuomininkam tedirbu [/quote

Eina na kokios kainos. Su koke technika cia dirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Norėjau patarimo dėl mėšlo pakrovimo , pirksiu kaušą ant frontalinio ir norėjau atsiliepimo kurie kaušai geresni, ir gal kelių + - iš tų kas naudoja.

Naudosiu pagrinde avių mėšlui kraut , tai jis gana sausas gerai sumintas, todėl galvoju, pirmo tipo kaušai rimčiau suręsti, ir dantys bent nenulinks. O taip kaušą ketinu ir kažkiek grūdam pakraut ir kieme pasitvarkyt su žemėm, gal ir vieną kitą malka priekabon įsimest , tik ar pavyks su tokiais aparatais,ar reiks papildomų  parodys laikas, žinoma geriau iškart 1 padorų nusipirkt, nei 10 panašių vien į kitą... Beje, kol kas planuoju pirkt lenkišką, nes biudžetas ribotas 1k eurų, aišku jei su NMA pavyks susiderint , dar kažkiek savo pridėčiau. 
 

kausai-frontaliniams-krautuvams.pngKausas-griebtuvas_imagelarge.jpg
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuriuo tipo kaušu patogiau kraut mėšlą į priekabą? faktiškai avys per sezoną man pritrypia 30-50cm sluoksnį gan rimto mėšlo, kad jei nori ką atkapstyt tai su šakėm kaip su laužtuvu padunksnot reikia. semiant visą sluoksnį į aukštį paimčiau nuo žemės ir atkelčiau, bet kokiu būdu atplėšt nuo kitų 3 kraštų tą mėšlą? kraunant veiksma pagrinde vyksta iš kaušo kėlimo ar kaušo nagų pagalba? sunkoka man įsivaizduot, nes pačiam dar neteko krautuvu dirbt avių mėšlą kraunant :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turėjot omenyje šiom šakėm kraut , kaip suprantu? gaunasi dar pigesnis variantas, tik tada man atskirai reiktų kaušą pirkt biriem daiktam kraut.. manau važiuosiu į ūkius pasžiūrėt gyvai kaip skiriasi su mėšlo kaušu su smaigais ir su mešlo kaušu su prispaudimu nagais. nusipirkęs jei neužsimirš pasidalinsiu patirtimi, ačiū už patarimus

IMG_3214.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turėjot omenyje šiom šakėm kraut , kaip suprantu? gaunasi dar pigesnis variantas, tik tada man atskirai reiktų kaušą pirkt biriem daiktam kraut.. manau važiuosiu į ūkius pasžiūrėt gyvai kaip skiriasi su mėšlo kaušu su smaigais ir su mešlo kaušu su prispaudimu nagais. nusipirkęs jei neužsimirš pasidalinsiu patirtimi, ačiū už patarimus

IMG_3214.jpg

turiu tokes sakes tik is virsaus irgi uzsispaudze razai ,o su kausu tu meslu nepakabinsi ypac aviu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Pas mane pirmas varijantas, kausas su prispaudeju, labai universalus nekeisciau i joki kita daikta. Kabinu galviju mesa, labai sumintas, bet ner problemu. Kausas 2.2 m plocio tai pilna meslu pasiemus simto ag traktoriui jau subine kelia, reiks det svori ant galo. Ziema sniega valiau, zvyro pavezu, koki rasta dar. Kol neturejau kauso meslo sakes skolinaus is kaimyno, tai kabint gal ir lengviau truputi, bet meslo sakes zymiai siauresnes uz traktoriu buvo tai sunkiau i sonus prasimust. Pas mane betonuotas pagrindas tai su kausu zymiai svariau nusivalo, o kol samdziau meslus iskabint tai su sakem ir betona pradurdavo. Meslo sakiu pliusas tik tas, kad sieno rulonus galima iskart po 2 paimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...