Jump to content

Šiltnamių statyba


Andrius

Recommended Posts

Jei nesupyksit truputi pasireklamuosiu :icon-wink:

Pastebejau kad cia dauguma uzsiema grudinem kulturom, noretusi kad atsirastu ir siltnamiu augintoju.

Atstovauju Olandijos kompanijai kuri uzsiema prekyba/gamyba visa reikalinga iranga šiltnamiams.

Jei ka domina šiltnamiu statyba tai prašom klausti,pasistengsiu pagelbeti suteigdamas naudingos info.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki visi. Senokai jau cia besilankiau,mat buvau uziemes statybu darbais.

Noriu Jus informuoti kad jau stovi Lietuvoje musu firmos siltnamys.

foto http://public.fotki.com/AndriusATS/amevo_siltnamis/

cia keletas fotografiju.

Jei kam kiltu kokie klausimai prasom nesivarzyti ir klausti

El.past. [email protected]

[email protected]

telf. 8-699-41899

arba siame forume, bet nepazadu uz greita atsakyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
Sveiki visi. Senokai jau cia besilankiau,mat buvau uziemes statybu darbais.

Noriu Jus informuoti kad jau stovi Lietuvoje musu firmos siltnamys.

foto http://public.fotki.com/AndriusATS/amevo_siltnamis/

cia keletas fotografiju.

Jei kam kiltu kokie klausimai prasom nesivarzyti ir klausti

El.past. [email protected]

[email protected]

telf. 8-699-41899

arba siame forume, bet nepazadu uz greita atsakyma.

Norejau paklaust koks siltnamio tipas pigiausias, itariu kad tunelinis. Siaip tai mums reiketu siltnamio kokiu 2-3 aru, bet kaip sakant "for reasonable price". Siaip is tu foto kur nuorodose maciau, tai mane sudomino tas tunelinis 8 metru, tik gaila ten kitu ismatavimu nesimato...

Tik vat kaip ten su ta plevele, ar imanoma patiems uzsitempti plevele, ar butina pirkti jusiske, nes plevele tai jauciu kad puse siltnamio kainos sudaro, mums uztektu tik tu konstrukciju...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Jai kartais ka sudomintu,tikra šiltnaminė plėvelė manau galiu padėti. Galiu pasiūlyti UV apsauga nuo 1 iki 5 metu(galima ir daugiau) plėvelė 3 sluoksniu. Balta arba permatoma, antikondencacija(nevarvanti),absorbuoja infra red. Plėvelės storis nuo 80 iki 200 mkr. Plotis 15-20m. ilgis pgl užsakyma. Gamintojas OrbitaFilms GmbH

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai kartais ka sudomintu,tikra šiltnaminė plėvelė manau galiu padėti. Galiu pasiūlyti UV apsauga nuo 1 iki 5 metu(galima ir daugiau) plėvelė 3 sluoksniu. Balta arba permatoma, antikondencacija(nevarvanti),absorbuoja infra red. Plėvelės storis nuo 80 iki 200 mkr. Plotis 15-20m. ilgis pgl užsakyma. Gamintojas OrbitaFilms GmbH

O kokia kiana tos pleveles, tarkim kad laikytu 2-3 metus, storis apie 120 mkr, permatoma, plotis tarkim 15, o ilgis nzn 50-60m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Kaip matau pardavejas dinges kaip i bala, telefonas nenaudojamas... ir isvis neaisq kokia cia firmele, net leituvisko puslapio nera, panasus apsisaukeliai kaip ir su tais grudais kur po 930 superka kviecius Vilniaus centre.

apsilankyk http://www.sliplit.lt/ :)

As turejau omeny ta kuris siltnamius pardavineja ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Pirkau plėvelę iš turgaus 200 mkr. sakau ilgam užteks, bet kas atsitiko, gavo šalčio truputi vėjo ir labadiena, suplyšo į smulkius trupinius, bet kas keisčiausia kad suplyso ta dalis kuri gavo daugiausia saulės, reiškias šaknys tame kad gamintojas sakydamas kad stabilizuota UV 2metam, meluoja manau kad stabilizuota kokiems 6mėnesiams. Bet šiais metais žadu parsivežti iš vokietijos tikros šiltnaminės plėvelės, jai ką sudomintų rašykit užsakysiu ir jums.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki,

Atsiprašau iš anksto kad negaunat jokios informacijos ar atsakymų,tiesiog mano srytis pasikeite. Kaip rašiau sename pranešime visais klausimais kreipkitės šiais el. pšto adresais

Lietuva- [email protected]

Latvijoje- [email protected]

Olandijoje- [email protected]

atstovo Lietuvoje tel 8-652-41800

Kreipkitės,tikrai į rimtus klausimus sulauksite atsakymo. Iš anksto noriu perspėti tuos kurie nori pasistatyti 10kv.m šiltnamiuka tai nevarkit, ši firma užsiema profesionaliais šiltnamiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Atsiprašau iš anksto kad negaunat jokios informacijos ar atsakymų,tiesiog mano srytis pasikeite. Kaip rašiau sename pranešime visais klausimais kreipkitės šiais el. pšto adresais

Lietuva- [email protected]

Latvijoje- [email protected]

Olandijoje- [email protected]

atstovo Lietuvoje tel 8-652-41800

Kreipkitės,tikrai į rimtus klausimus sulauksite atsakymo. Iš anksto noriu perspėti tuos kurie nori pasistatyti 10kv.m šiltnamiuka tai nevarkit, ši firma užsiema profesionaliais šiltnamiais.

Kazkada skambinau tai net su 5 arais nenorejo "terliotis", sako mes tik pramoninias uzsiimame, dabar nepamenu kiek ten aru paminejo, ar tai 20 aru ar net puse ha, tai ka gali susineket tada... jei man max 5 aru uztenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Atsiprašau iš anksto kad negaunat jokios informacijos ar atsakymų,tiesiog mano srytis pasikeite. Kaip rašiau sename pranešime visais klausimais kreipkitės šiais el. pšto adresais

Lietuva- [email protected]

Latvijoje- [email protected]

Olandijoje- [email protected]

atstovo Lietuvoje tel 8-652-41800

Kreipkitės,tikrai į rimtus klausimus sulauksite atsakymo. Iš anksto noriu perspėti tuos kurie nori pasistatyti 10kv.m šiltnamiuka tai nevarkit, ši firma užsiema profesionaliais šiltnamiais.

Kazkada skambinau tai net su 5 arais nenorejo "terliotis", sako mes tik pramoninias uzsiimame, dabar nepamenu kiek ten aru paminejo, ar tai 20 aru ar net puse ha, tai ka gali susineket tada... jei man max 5 aru uztenka.

Uki gaminkis pats neseniai generaliniui direktoriui gaminom siltnamio karkasa is lenkto kampuocio. Kampuotis buvo 2/2cm 3mm sienele.

metalo aisku tai reikes.

Bet bandyt daryt paciam gausis pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu labai nagingas ant tokiu dalyku, tai net nepradedu, plius kitu darbu begales, tai nebutu laiko kada gamintis, o dar pastatyti... pleveles vistiek reiketu, tai kaip sakant neketinu isradineti dviracio. Zinau kad pigiau iseitu, bet reik ziuret ka prarandi bestatydamas (gamindamas) savom jegom, gal per ta laika sugebesi tiek uzdirbti, kiek tas naujas siltnamis kainuoja. Mano logika tokia - daryk tai ka sugebi geriausiai, o to ko nesugebi palik profesionalam (aisku kitiems mano logika gali buti nepriimtina, ir as juos puikiai suprantu, bet mane tenkina sitas modelis).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

skambinau ir as man reikejo 30 a siltnamio tai kana pasake apytiksliai: deveto 30-40 euru uz 1 kvadratini metra(stiklinis siltnamis su 2 stiklais).Dabar kritusios metalu kainos tai labai labai brangei cia parduoda:) galima rasti perpus pigiau ,tik reikia pirkti ne is treciu ranku.Jaigu ka domina stikliniai siltnamiai rasykit :) galeciau rasti pigiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sveiki gal kas turite pasistates siek tiek didesni siltnami nei iprastiniai kaip pas dauguma?

Pvz ~4-6m plocio ir koki 10-20m ilgio?

Is ko geriausia statyti toki didesni jau?

Ar naudoti sijas ir t.t. medines

ar jau geriau bantyti pirktis kokius metalo keturkampius ir darytis susukama koki?

Bet siaip metalas kaip medziaga man ne prie sirdies kazkaip medis siltesne medziaga kaip siltnamiui atrodo.

Taigi lauksiu atsiliepimu ir rekomendaciju is truputi didesnius siltadarzius pasistaciusiu zmoniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano siltnamis tik 6-2,5m,bet as ne apie tai.Medis gal,tau,ir prie sirdies,dar ir pigesnis,bet metalas ilgaamziskesnis,ir dirbt su juo lengviau.Pas mus buvo tevuko darytas medinis,tai po keliu metu vis reikalavo remonto.As pasiutes pries eilini remonta(medinuko) paemiau vamzdzio,suvirinau staciakampi,islenkiau lankus(is 14mm vielos),suvirinau ir viskas(medinuka i malkas :D ).Uzdejau plevele ir prie jo remonto 6-7metus nekisau nagu(na gal plevele,kai kur paklijavau po kokiu 4-5metu).Dabar jau teko uzdeti nauja plevele ir vel ramu.

Taip,kad is metalo kol padarai,reik padirbeti ir paskui nereikia puveku restauruoti :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 klausimas ką auginsi? Nas tai ką nupasakojai tikrai nėra "didesnis nei įprastai" (bent jau Kėdainiuose aš nuo tokio pradėjau kai man buvo 16 ir pastačiau iš visokių juodalksnių ką iš aplinkinių krūmų iškirtau). Jei tradiciškai agurkai pomidorai tai pasivėžink po kėdainių rajoną, nuo kelio visokių konstrukcijų prisižiūrėsi, man paskambink padarysiu ekskursiją ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip ir minejai kedainiu kraste tai gal tik startas su tokiais :lol: kaip man tokio jau per akis, neplanuoju turguj prekiauti bet pazistamiem ir bendradarbiam parduoti gal visai ir nieko butu, ka turguj perka tai geriau is manes :lol: visgi viena kitas tukstantelis butu ir darbo baisiai daug nedasidetu.

Hmmmz susidariau nuomone kad metalas visgi geriau.

Tai jei darytis koki metalini 4,5x10m kokia jusu nuomone geriausia butu imti metalo remui keturkampi? Ar pilnaviduri ar tusciaviduri, kokio diametro visoms pagrindinems konstrukcijoms?

Beje del pleveles imat kokia standartine kur senukuose buna ar yra kokiu spec tasku kur parduoda kokia superine kur kokia bent 10 metu atlaiko? Nes perkant is senuku ziurek viena syki 1-2 metus atlaiko kita syki ziurek ir 5-6 metus atkaba :lol: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas variantas, tokio dydžio iš "lankų" galima daryti, labai greita "statyba", ir atrodo gražiai. Kalbant apie nediduką šiltnamiuką jei dar iš "lankų" tai laiko ir "senių" tik žiūrėt reikia, kad ne kokią dažytojų būtu

P.S turėjau omenį polietileminio vamzdžio lankus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...