Jump to content

Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam


arunis

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
On 2019-02-23 at 15:56, 920.4 pranešimas:

Sveiki, gal zinot kas kur uzsijima grezimo stakliu remontu. Reiktu sutvarkyt visa mechanine dali, stakles 2m112  bobrovo gamybos. 

nedaug ten tos mechanines dalies ,koks rimtas tekintojas ir sutvarkys

 

Prieš 9 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Nusibodo "obuoliukai"

su jasicu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , lauztuvas pranešimas:

As ir apie situos vis galvoju. Kur buna pirkti tu galu ir kiek jie kainuoja?

pirki čia : https://www.skelbiu.lt/skelbimai/slaunu-kilpa-2-kategorija-26836837.html

o visa kita reikia išsipjauti iš metalo. Jei labai reikės, autocad brėžinį turiu pasidaręs. Tai susirask kas pjausto metalą (geriausia lazeriu, nes tiksliai gaunasi) ir pasidarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

pirki čia : https://www.skelbiu.lt/skelbimai/slaunu-kilpa-2-kategorija-26836837.html

o visa kita reikia išsipjauti iš metalo. Jei labai reikės, autocad brėžinį turiu pasidaręs. Tai susirask kas pjausto metalą (geriausia lazeriu, nes tiksliai gaunasi) ir pasidarysi.

o prie senuju nupjovus obuolius neitu privirinti ju ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, woldass pranešimas:

tai va kad ne meistras esu, o ir noretusi tokiu kabliu, su obuoliais vargas kabinejimas. kiek savikaina gaunasi pasigamint viena tokia kaip jusu foto ?

 

Savikaina... Man kainavo patys kabliai 2x 45€,  o visa kita savo darbo ir gerų žmonių dėka. Už kiek pavyks iśsipjauti šlaunis. Aš dariau iš 25 mm ir 3 mm teko nufrezuoti, nes telpa 22 mm storio.

Dėl laikymo : MTZ ir yra apie 80 ag, ko gali nelaikyti tie kabliai ? Kažko stebuklingo nepakabinsi, nes piestu stato arba hidraulas nevalioja. Manau pats tas ant tokio traktoriaus tokie kabliai, o ir pardavėjas sakė, kad daug kas deda ant MTZ.

Cat 2 naudojami nuo 45 iki 120 Ag traktoriuose. Pagooglinau :) O ant maniškių rašo CAT2, one 2S

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Savikaina... Man kainavo patys kabliai 2x 45€,  o visa kita savo darbo ir gerų žmonių dėka. Už kiek pavyks iśsipjauti šlaunis. Aš dariau iš 25 mm ir 3 mm teko nufrezuoti, nes telpa 22 mm storio.

Dėl laikymo : MTZ ir yra apie 80 ag, ko gali nelaikyti tie kabliai ? Kažko stebuklingo nepakabinsi, nes piestu stato arba hidraulas nevalioja. Manau pats tas ant tokio traktoriaus tokie kabliai, o ir pardavėjas sakė, kad daug kas deda ant MTZ.

Cat 2 naudojami nuo 45 iki 120 Ag traktoriuose. Pagooglinau :) O ant maniškių rašo CAT2, one 2S

Ant taviskiu raso cat 2s nuotraukoje bent jau. Bet manau greiciau tu traktoriu perlausi negu tuos kablius belarus sulauzys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...