Jump to content

Augalų apsaugos produktų naudojimo žurnalas


yogop

Recommended Posts

Šiandien ministeris atšaukė šį įstatyma ir elektroninio varianto kolkas pildyti nereikia. Ta man pasakė LŽŪKT augalininkystės konsultantas kuris katik gavo tokį pranešima iš savo valdžios. Trečiadienį Varėnoje vyks pasitarimas šiuo klausimu tai sakė poto galės paaiškinti kaip toliau elgtis. Nes kaip jis sakė pati valdžia pamatė kad čia gemarojus o ne darbas.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien ministeris atšaukė šį įstatyma ir elektroninio varianto kolkas pildyti nereikia. Ta man pasakė LŽŪKT augalininkystės konsultantas kuris katik gavo tokį pranešima iš savo valdžios. Trečiadienį Varėnoje vyks pasitarimas šiuo klausimu tai sakė poto galės paaiškinti kaip toliau elgtis. Nes kaip jis sakė pati valdžia pamatė kad čia gemarojus o ne darbas.  

:angelic-flying:  http://old.zum.lt/index.php?1777604247 ..50 punktas netenka galios.. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai kam to popkorno reikia pasiruošti.

Į valžios cirką bežiūrint ir mano neprapuls. Matyt kažkoks rimtas žmogus pradėjo pildyt, pamatė jog debilizmas, išspyrė ministrės kabineto duris ir liepė naikint. Nes kad savarankiškai ir be jokių debatų, tai tokių dalykų pas mus nebūna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Į valžios cirką bežiūrint ir mano neprapuls. Matyt kažkoks rimtas žmogus pradėjo pildyt, pamatė jog debilizmas, išspyrė ministrės kabineto duris ir liepė naikint. Nes kad savarankiškai ir be jokių debatų, tai tokių dalykų pas mus nebūna.

iniciatorius tos aferos nebedirba o kitiem per daug darbo tiek apdoroti informacijos todėl ir nueita paprasčiausiu keliu kam valdininkui dirbti jei galima nedirbti.O kalbant apie svarstymus kažkaip paskutiniu laiku visose srityse taip- vakare pateikė visuomenės svarstymams ir pastaboms,sekančia diena jau priėmė visas pastabas ir pageidavimus ir dar sekančia diena priėmė be dideliu diskusiju beveik vienbalsiai.Žodžiu darbingi įstatymu korifėjai pasidarė ant tetos marijos žemės.

P.S. šiaip aš irgi apakęs nors buvo vbs agentūros žiniomis dar rugpjūti kad taip padarys bet tikrai šventai tikėjau kad neatšauks to pridavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...