Jump to content

Belarus hidro paskirstytojas


Recommended Posts

Sveiki, nutiko tokia beda, jog vakar pjaunant zole noredamas pakelti sienapjove,  ne su priciepu, o  ant cilindro, man dingo padetis, dabar kaip ta rankena yra taip kaip visos kitos y neutralia padeti, pakeli i virsu ir nukrenta jinai, nelaiko nei plaukejancia, nei priverstine, isvis neveikia, rankena pakeli, paleidi ir nukrenta laisva eiga ir sustoja y neutralia, o kai spaudi reciaga y apatine pozicija tada veikia hidraulas, tik vel reikia perjungt slanga. kas cia galejo nutikti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu autorius neuzpyksta- bet ir as prisiglausiu su savo biesais- nes panasei viskas. Mtz 50, visose padetyse fiksuojasi ricegas. I virsu kelti neturi jegos, plugas uzkabintas tai ant priverstinio zemynt sugeba pakelti traktoriaus subine. Neutralioj ir laiko kai subine pakeliu. O i virsu tik pakyla iki isitempimo kada jau reik kelt pluga. Atkabinau cilindra susitrauke iki galo i virsu. Zodziu tada pajungiau cilindra nuo kitos sekcijos- viskas gerai veikia. Kas tam plundzeriui galejo nutikt? juk tik metalo gabalas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kadangi daug ko nezinau dar apie traktorius,tai neseniai atradau MTZ 82 priverstine zemyn, pasirodo reikejo palaikyti riciaga iki fiksacijos aukstyn pakelus, o ta rankena kur prie sedenes yra tai niekur nepajungta pas mane, traukute islenda is kabinos, ir nera kur jos pajungti, i cilindra dvi slangos pajungtos nuo paskirstytojo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi daug ko nezinau dar apie traktorius,tai neseniai atradau MTZ 82 priverstine zemyn, pasirodo reikejo palaikyti riciaga iki fiksacijos aukstyn pakelus, o ta rankena kur prie sedenes yra tai niekur nepajungta pas mane, traukute islenda is kabinos, ir nera kur jos pajungti, i cilindra dvi slangos pajungtos nuo paskirstytojo..

nu va ir puiku
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...