Jump to content

Žymėtas kuras į automobilį?


Baisa

Recommended Posts

Tai galima ar ne pilti žymėtą kurą į automobilį ? Ar ką nors tikrino?

Kas manęs laukia,jei patikrintų? Ar Jūs pilate?

Būčiau dėkinga už atsakymus.

Taip galima, tik reikia ,kad vaziuotu tuo automobiliu ukininkas arba automobilio savininkas butu ukininkas, ir uztektu parodyt ukininko pazymejima, jeigu sustapdytu. Mes tai pilam ta kura, per metus vien su masinom apie 2 tonas isdeginam, bet dar nebuvo sustapde.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadovaukimės įstatymais ir nebus jokių problemų.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Nutarimas

DĖL ATLEISTŲ NUO AKCIZŲ DYZELINIŲ DEGALŲ, SKIRTŲ NAUDOTI ŽEMĖS ŪKYJE, TAIP PAT TVENKINIŲ IR KITŲ VIDAUS VANDENŲ ŽUVININKYSTĖJE, ĮSIGIJIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO

2003 m. vasario 3 d. Nr. 145

Vilnius

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos akcizų įstatymo (Žin., 2001, Nr. 98-3482; 2004, Nr. 26-802) 35 straipsnio 3 dalimi, Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutaria:

2. Nustatyti, kad:

2.3. Žymėtas gazolis, skirtas naudoti žemės ūkyje, gali būti naudojamas žemės ūkio technikoje (įskaitant traktorius), žvejybos laivų varikliuose, taip pat žemės ūkio veiklos subjektams nuosavybės teise priklausančiose arba pagal raštu sudarytas nuomos, panaudos ar kitas sutartis žemės ūkio veiklos subjektų naudojamose transporto priemonėse, kurios naudojamos žemės ūkio veikloje.

:D Tai jei aš esu ūkininkas, mano visos transporto priemonės naudojamos žemės ūkio veikloje. Ir niekas prisikabinti negali. :P

Ir aš asmeniškai pilu į savo lengvąjį automobilį, nes kaip kitaip atsarginių dalių važiuosiu pirkt ar medžiagų kokių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

taip,mano žmona ūkininkauja,nes man neleidžia blinkevičiūtė,o aš jos vyras važinėjau man priklausančia a/m tai žemės skyriuje padariau partnerio sutarti ir sakė kad galiu važiuoti žaliu ir niekas neprikibs,bet niekas ir netikrini ,juk transporto inspekcijei didesnis biznis yra sverti mašinas krovinines. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalba visaip kai tik atsirado žalias pyliau į a/m patrol ir iki šios dienos kol pardaviau problemos neturėjau,bet į golfą nepyliu ,nes mažiau valgo ,o pas mus yra kelios degalinės ir iš visų pirkau ir pyliau į bambalius tai patikėkit visų 4 degalinių spalva skyrėsi ,o kavarsko tai dar buvo ir priemaišų,kažkas plaukiojo ,o kai pasakiau visiems tai prašė atvežti ir niekam nesakyti,aš manau o kodėl taip superka krosniaką,bet tai mano tik nuomonė,o iš kitos pusės tai kaip eina class,traktoriai žinau ir bmv mašinos ,na o kad žieminio nėra gero tai pats įsitikinau,budavo atveža į miškų uki nestės gazuolio tai žiema viršuje žėrutis ir tai tik vasarinis budavo ,o mūsų kaip kisielius ,norėjau kitaip pasakyti ir niekam nerūpi,tai tiek :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

esu kalbejes su valstybes tarnautoju kuri tikrina keliuose.

Jei kelia itarimus ar naudoja "zalia" DK tai turi chemijos kur istrauktam DK is bako suleidzia ir DK paraudonuoja

Ukininkai vazineti tikrai gali, gali ir seimos nariai, bet turi tureti ukininko pazymejima automobilyje ir aisku paaiskinti, kad vaziuoja ukio reikalais :) ( as manau ,kad reikia dar isimesti kokia detale ) kad itikinamiau atrodytu Jusu keliones tikslas.

Va taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Minduksx Parašytas: Št. 10 13, 2007 5:18 pm Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------

turiu 99 seat alhambra, pilu dazyta dyzeli, ar normalu kad kai saltas variklis melyna dumiuka meta? kai apsyla taj viskas ok

:)

mes pavasari is "soklio" jemem tai buvo kaskoks chujovas... ant pupso tevas pastebejo kad meta melyna duma, poto LT-28 tapati parode.. tik uzkurus meta melyna dumeli - poto pranyksta. manau ce nuo dyzelio.... bandyk koki baka gero nusipirkt palyginimui :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kazinau vis vien su zaliu vazinesiu, tik idomu ar varikliui nepareina ragas? :lol:

Varikliui reiksmes manau neturi, nebent siurbliui, bet ir tai klausimas ar ta salerka tikrai blogesne.

tikrai jokios reiksmes neturi, cia tik mitas. Itaka turetu, jei dz butu kietuju daleliu, tada siurbliui sakes, bet juk taip nera, cia tas pat kas sakyti, jog spalva "eda" motora ar pan. Jokio skirtumo nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau, bet man su tuom dazytu biskiuka slabniau traukdavo, taj dabar nebepilu, bet gal cia tik sutapimas kazkoks buvo... gal dar velniai zino kas, o gal ir maniske masina kaprizus tuomet rode, net nzn kame saknys, bet su normaliu geriau traukia, aisq sakysit kad cia visiska nesamone, o gal tiesiog i nedazyta ideda kazkokiu priedu nuo kuriu galetu pageret kazkas imho.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau, bet man su tuom dazytu biskiuka slabniau traukdavo, taj dabar nebepilu, bet gal cia tik sutapimas kazkoks buvo... gal dar velniai zino kas, o gal ir maniske masina kaprizus tuomet rode, net nzn kame saknys, bet su normaliu geriau traukia, aisq sakysit kad cia visiska nesamone, o gal tiesiog i nedazyta ideda kazkokiu priedu nuo kuriu galetu pageret kazkas imho.

Tų dažų ten labai mažai pilas. Tėvas į 2005 Pajerą pila ir nieko kol kas, o mano pensininkui MB tai visai vienodai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu o mum, tai buvo pezui 2002m. uzkise paskirstitoja, kuris paduoda kura i zemo ir auksto slegio siurblius, tai kame problema atrado tik zibintas, o visi a1, kemi, tai kaltino elektronika. Siap sake, kad tai del blogos saleros, tai po to lupem zemen baka ir valem, baisu kas ten dares. Taigi moralas toks zalia salerka gal ir baika, bet tik ne is backu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi moralas toks zalia salerka gal ir baika, bet tik ne is backu.

O į kur ją geriau susipilti :icon-question::icon-wink: Šiaip mes irgi į mašiną iš 200l bačkos pilam,bet naudojam ranka sukamą siurbliuką,bačkos nevartom,tai nesusidrumsčia...bet galvoju gal geriau būtų tų plastmasinių toninių talpų nusipirkti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi moralas toks zalia salerka gal ir baika, bet tik ne is backu.

O į kur ją geriau susipilti :icon-question::icon-wink: Šiaip mes irgi į mašiną iš 200l bačkos pilam,bet naudojam ranka sukamą siurbliuką,bačkos nevartom,tai nesusidrumsčia...bet galvoju gal geriau būtų tų plastmasinių toninių talpų nusipirkti...

Reiktu pilti is kolonkes, tada nebus jokiu drumzliu, o is backos, kad ir per siurbliuka, jokio skirtumo, jeigu is apacios pavaris brudo, tai ir gali uzkist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolonkėse irgi yra niunsų :icon-wink: Visi puikiai žinome kad dyzelis supiltas į bačką turi nusistovėti...o degalinės bačkose kai užpilamas kuras,nusistovi kokią valandą ir iš karto jungia į kolonėles...šiaip pamenu kad vienas praeityje garsus lenktynininkas,jau prieš 10 metų su dyzeliu važinėjo,nors kiti dar bijojo ir būdavo kalbų kad nuo musiškės saliarkos "užsilenks" :D Pas jį buvo 2 didelės aliuminės talpos-vieną naudoja,o kita nusistovi...nusistovėjimui skirdavo net 6mėn. :icon-exclaim: Ir neturėdavo jokių bėdų su kuro sistemomis,nors ir mašinos naujos buvo.Atrodo kvaila,bet protingas žmogus,ne šiaip sau darė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mes tai kura leidziam is 5kub. backos per kolonke taj su uzsikimsimu bedu dar niekad nebuvo :lol:

Nu tai kas is to? Tai nereiskia, kad ipylei ir uzkiso, is vis zalia i peza leidziam nuo pat zalio atsiradimo ir tik pries kelius menesius uzkiso, ten beje tas tarpelis kur kuras praeina i siurblius, tai adatos skylutes dydzio, o siap i kokias lievas masinas, kaip pasata tai pylam ir nuo dugno, jam dzin.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...